Switche

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

3443570

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

66

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Allied Telesis 16xGB+2SFP POE switch AT-GS950/16PS

http://www.atcomp.cz/katimg/hd/50254071/AT-GS950_16PS_s.jpg...

 

14 187 Kč bez DPH

 

17 168 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis 24xGB+4SFP Smart switch AT-GS950/24

10/100/1000T x 24 ports WebSmart switch with 2 combo SFP ports The WebSmart AT-GS950/24 features a Web-based interface that allows you to set up 802.1Q VLANs to segregate traffic, QoS to prioritize mission-critical data such as voice or video...

 

7 842 Kč bez DPH

 

9 491 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis AT-GS950 16 port gigabit+2 SFP port

Kompletni,bez krabice 10/100/1000T x 16 ports WebSmart switch with 2 combo SFP ports The WebSmart AT-GS950/16 features a Web-based interface that allows you to set up 802.1Q VLANs to segregate traffic, QoS to prioritize mission-critical data such as...

 

6 830 Kč bez DPH

 

8 266 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis AT-GS950 8 port Gigabit switch+2x c

Vymen v ramci reklamace u vyrobce.Krabice puvodni 10/100/1000T x 8 ports WebSmart switch with 2 combo SFP ports The WebSmart AT-GS950/8 features a Web-based interface that allows you to set up 802.1Q VLANs to segregate traffic, QoS to prioritize...

 

4 522 Kč bez DPH

 

5 474 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis 500m 850nm 1000Base-SX Small Form P

The AT-SPLX10 offers a long-haul option to extend your network up to 10km. The AT-SPSX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port. * Compact Size * Flexible architecture * Plug-and-play ease of use *...

 

1 638 Kč bez DPH

 

1 984 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis 48xGB+2SFP POE switch AT-GS950/48PS

AT-GS950/48PS Gigabit Ethernet WebSmart Switch with PoE+ OVERVIEW The Allied Telesis AT-GS950/48PS Gigabit Ethernet WebSmart switch features 48 10/100/1000T ports and four SFP combo ports, delivering up to 30 Watts per port (PoE+) to support...

 

20 560 Kč bez DPH

 

24 880 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis 8xGB switch AT-GS910/8

GS910 Series - Unmanaged Layer 2 Gigabit SmartSwitchesAT-GS910/8-50 OVERVIEW Features • All Gigabit Unmanaged Switch • Successor model of current GS900 series • Loop Guard (Loop Detection) for avoiding loop at network edge • Force MDI for...

 

1 761 Kč bez DPH

 

2 133 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis 16xGB switch AT-GS910/16

AT-GS910/16-50GS910 Series - Unmanaged Layer 2 Gigabit SmartSwitches The Allied Telesis GS910 Series offers unmanaged Gigabit switching solutions for the desktop, and small networks. With minimal to no set-up, GS910 Series switches provide simple and...

 

2 910 Kč bez DPH

 

3 523 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
UBNT EdgeSwitch ES-16-XG [320Gbps, 4x10G Ethernet + 12xSFP+, L2/L3, redundatní napájení]

EdgeSwitch ES-16-XG EdgeSwitch ES-16-XG je velmi výkonný optický switch vhodný pro výstavbu páteřní 10Gbit sítě. EdgeSwitch ES-16-XG je plně managovatelný switch obsahující 4x 10G ethernetové a 12x SFP+ porty s celkovou propustností 320Gbps....

 

10 830 Kč bez DPH

 

13 106 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis AT-x220-28GS-50 28-port 100/1000X SFP L3 switch, 1 Fixed AC power supply

Typ zařízení Přepínač - 28 porty - L3 - řízený Provedení skříně Lze montovat do rozvaděče 1U Subtyp Gigabit Ethernet Porty 24 x Gigabit SFP + 4 x Gigabit SFP (uplink) Výkon Neblokující switchová architektura:56 Gbps Rychlost předávání:41.7...

 

59 092 Kč bez DPH

 

71 503 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis AT-GS970M/28PS-50

Přepínač - 28 porty - L3 - řízený Provedení skříně: Desktop Subtyp: Gigabit Ethernet Porty: 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP (mini-GBIC) (uplink) Power Over Ethernet (PoE): PoE+ Výkon: Přepínání struktury pásma:56 Gbps Výkon přesměrování:41.7...

 

15 802 Kč bez DPH

 

19 122 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis x510-28GPX-50

Allied Telesis AT X510-28GPX - Přepínač - L2+ - řízený - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ - Lze montovat do rozvaděče - PoE+ Popis výrobku Allied Telesis AT X510-28GPX - přepínač - 24...

 

44 569 Kč bez DPH

 

53 931 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis AT-x230-10GP-50

Allied Telesis AT x230-10GP - Přepínač - L2+ - řízený - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP - desktop, Lze montovat do rozvaděče, pro připevnění na zeď - PoE+ Popis výrobku Allied Telesis AT x230-10GP - přepínač - 8 porty - řízený - desktop, Lze...

 

15 990 Kč bez DPH

 

19 350 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis AT-FS970M/48-50

AT-FS970M/48PS Allied Telesis AT-FS970M/48PS, Allied Telesis...

 

9 918 Kč bez DPH

 

12 003 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis 8xGB+2xSFP POE switch AT-GS950/10PS

AT-GS950/10PS Gigabit Ethernet WebSmart Switch with PoE+ OVERVIEW The Allied Telesis AT-GS950/10PS Gigabit Ethernet WebSmart switch features two Gigabit ports, two SFP combo ports, and eight PoE+ ports delivering up to 30 Watts per port to...

 

6 808 Kč bez DPH

 

8 240 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis AT-PWR4 renun. PSU for AT-MCR12

ot Swappable, AC Redundant power supply module for the AT-MCR12, unmanaged 12 slot, media converter power distribution...

 

4 594 Kč bez DPH

 

5 561 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis AT-MC101XL TX to FX (ST)convertor

Fast Ethernet 100BASE-TX to 100BASE-FX (ST) Multi-Mode Fibre (2km), Stand-Alone Media Converter Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. Media conversion offers you the ability to: » Extend network distances...

 

3 345 Kč bez DPH

 

4 050 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis AT-GS950 48 port Gigabit +4 SFP por

10/100/1000T x 48 ports WebSmart switch with 4 combo SFP ports The WebSmart AT-GS950/48 features 48 10/100/1000T ports + 4 gig SFP uplink ports. It is an ideal fit for the SMB/SOHO market. This switch provides managed features ideal for simple QoS...

 

11 782 Kč bez DPH

 

14 258 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis 10/100TX PoE 100FX SC AT-PC232/POE

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou...

 

6 523 Kč bez DPH

 

7 895 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis AT-RPS-CBL1.0

AT-RPS-CBL1.0Redundant Power Cable for use with AT-RPS3000 and AT-x610 Series...

 

3 071 Kč bez DPH

 

3 718 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis AT-RPS3000

Allied Telesis...

 

25 365 Kč bez DPH

 

30 694 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

66

položek

4

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.