ASUS PEB-10G/57840-2S Síťový adaptér 10GbE SFP+, PCI-E, dual port

 
 
 
 

 

ASUS PEB-10G/57840-2S Síťový adaptér 10GbE SFP+, PCI-E, dual port
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

ASUS 

Kód26146372
Part No.90SC05V1-M0UAY0
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
 
Vaše cena bez DPH 4 479   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)   
Vaše cena s RP* 4 481   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 5 421   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

Typ rozhraní LAN karty PCIe Přenosová technologie LAN Optical Rychlost 10 Gigabit/s Ethernet Vstupy a výstupy SFP+ ; Dual Port Řadič BCM 57840S Rozhraní: LC Fiber Optic Module Type Supports SFP+ SR Optical Module, SFP+ LR...

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti


 

Popis produktu:

Typ rozhraní LAN karty   PCIe   Přenosová technologie LAN   Optical  

Rychlost
10 Gigabit/s Ethernet

Vstupy a výstupy
SFP+ ; Dual Port

Řadič
BCM 57840S

Rozhraní:
LC Fiber Optic

Module Type
Supports SFP+ SR Optical Module, SFP+ LR Optical Module, Direct Attached Copper

Rozhraní
PCI-E Gen3 x8

Formát
4.72”x 1.77”
(Lower Than Standard Low-profile)

Kabel
Support Cable Type :
SMF up to 10km (LR)
MMF 62.5/50um up to 300m (SR)
Passive Twin-AX up to 5m (SFP+ Direct Attach

Funkce
PXE Boot
iSCSI Boot

Obsah balení:
1 x Full-height Bracket (Default)
1 x Low-profile Bracket with Screws
1 x Small Bracket(for Node) with Screws
1 x Support DVD (per carton)


 

Obchodníci


 



 
 
 

Stránky výrobce:

http://cz.asus.com/




 
 
 

 

Diskuse (0)


 

 
Diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Vstup do diskuse - počet příspěvků:   Vstup do diskuse - počet příspěvků: 0   Odebírat diskusi e-mailem Odebírat diskusi e-mailem


 
 
 

 

Poslat info


 

 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail:*
Dotaz:*
Opište kód z obrázku:*  Jiný obrázek...
 
 * povinné údaje


 
 
 

 

Nalezli jste na našich stránkách chybu?

 
 
 
Váš e-mail:*
Popis:*
Opište kód z obrázku:*  Jiný obrázek...
 
 * povinné údaje
 
 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:*
Zaslat na e-mail:*
Komentář:*
Opište kód z obrázku:*  Jiný obrázek...
 
 * povinné údaje


 
 
 


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2020 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.