Broadcom NetXtreme II® BCM57840 - Dual port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g3) Asus OCP

 
 
 
 

 

Broadcom NetXtreme II® BCM57840 - Dual port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g3) Asus OCP
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

OSTATNÍ 

Kód26207088
Part No.90SC05P0-M0UAY0
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Vaše cena bez DPH 5 590   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 6 764   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka60 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

10 Gigabit/s Ethernet SFP+ Vstupy a výstupy Dual Port Řadič BCM 57840S Rozhraní: LC Fiber Optic Module Type Supports SFP+ SR Optical module, SFP+ LR Optical module, Direct Attached Copper* Rozhraní PCI-E Gen3 x8 Formát OCP...

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti


 

Popis produktu:

10 Gigabit/s Ethernet SFP+
Vstupy a výstupy
Dual Port

Řadič
BCM 57840S

Rozhraní:
LC Fiber Optic

Module Type
Supports SFP+ SR Optical module, SFP+ LR Optical module, Direct Attached Copper*

Rozhraní
PCI-E Gen3 x8

Formát
OCP

Kabel
1. SMF up to 10km (LR)
2. MMF 62.5/50um up to 300m (SR)
3. Passive Twin-AX up to 5m (SFP+ Direct Attach)

Funkce
PXE boot
iSCSI boot

Poznámka
*Support ASUS server motherboard/system :

Z10PR-D16
RS700-E8 Series, RS400-E8 Series, RS500-E8 Series, RS520-E8 Series


 

Obchodníci


 



 
 
 



 
 
 

 

Diskuse (0)


 

 
Diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Vstup do diskuse - počet příspěvků:   Vstup do diskuse - počet příspěvků: 0   Odebírat diskusi e-mailem Odebírat diskusi e-mailem


 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail:*
Dotaz:*
Opište kód z obrázku:*  Jiný obrázek...
 
 * povinné údaje


 
 
 

 

Nalezli jste na našich stránkách chybu?

 
 
 
Váš e-mail:*
Popis:*
Opište kód z obrázku:*  Jiný obrázek...
 
 * povinné údaje
 
 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:*
Zaslat na e-mail:*
Komentář:*
Opište kód z obrázku:*  Jiný obrázek...
 
 * povinné údaje


 
 
 


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2020 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.