FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

610

položek

30

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

251 Kč bez DPH

 

306 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SUPERMICRO redundantní zdroj 920W pro SC829/826/745

SUPERMICRO redundantní zdroj 920W pro...

 

5 883 Kč bez DPH

 

7 120 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

332 Kč bez DPH

 

404 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SUPERMICRO 55cm SATA cable silver

...

 

85 Kč bez DPH

 

103 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

190 Kč bez DPH

 

230 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

197 Kč bez DPH

 

238 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
MikroTik Q+BC0003-S+ 40 Gigabit to 4x10G SFP+ MiniGBIC modul, 3m (QSFP+)

Optický kabel pro připojení až čtyř zařízení s rozhraním SFP+ k jednomu s rozhraním QSFP+. Délka 3 m. Rychlost: 40 Gbps Konektor 1: 1 x QSFP+ Konektor 2: 4 x SFP+ Provozní teplota: 0 °C až + 70 °C Délka kabelu: 3...

 

956 Kč bez DPH

 

1 159 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je určen pro jednovidová vlákna (SM - single mode). do 20km (s DDM).Moduly jsou otestovány a plně kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN,...

 

421 Kč bez DPH

 

511 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D OVERVIEW S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM,...

 

316 Kč bez DPH

 

384 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver *Hot-pluggable SFP+ footprint *DDM function, Digital Diagnostics Monitoring *Duplex LC, Single-Mode SFP+ Transceiver *1310nm DFB Laser *Up to 10km reach on standard single-mode fiber *Power supply...

 

643 Kč bez DPH

 

780 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

OEM X121 1G SFP RJ45 T...

 

419 Kč bez DPH

 

509 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Obecně Typ síťového kabelu Twinaxiální kabel - SFF-8436/IEEE 802.3ae American Wire Gauge (AWG) 24 Charakteristiky Zapadající konektory Délka 5 m Konektivita Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(ů) (na druhé straně) 1 x SFP+ Různé Odpovídající...

 

1 643 Kč bez DPH

 

1 990 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)

Obecně Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže 1000Base-LX,1000Base-LH Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Přenosová rychlost dat 1 Gbps Optická vlnová...

 

9 589 Kč bez DPH

 

11 605 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C...

 

237 Kč bez DPH

 

287 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit OVERVIEW S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices. Shipped with CCR1016-12S-1S+, by popular demand is now also...

 

525 Kč bez DPH

 

637 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota...

 

1 253 Kč bez DPH

 

1 516 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, HP compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. HP compatible Rozšiřuje/konvertuje...

 

422 Kč bez DPH

 

513 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, HP compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a...

 

579 Kč bez DPH

 

703 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.60  RP
     

 
 
 
 
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP...

 

229 Kč bez DPH

 

277 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-H10GB-ACU7M=

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 7 m - aktiv kabel (regenerace signálu) - pro Cisco 16, 4, 8; Nexus 2148, 2232PP 10, 22XX, 50XX, 55XX, 7000; UCS 2104, 61XX Popis výrobku Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - twinaxiální...

 

5 299 Kč bez DPH

 

6 412 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-H10GB-ACU10M=

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 10 m - aktiv kabel (regenerace signálu) - pro Cisco 16, 4, 8; Nexus 2148, 2232PP 10, 22XX, 50XX, 55XX, 7000; UCS 2104, 61XX Popis výrobku Cisco SFP+ Copper Twinax Cable -...

 

6 036 Kč bez DPH

 

7 304 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

610

položek

30

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.