PLANET

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

3232110

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

520

položek

25

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
PLANET Průmyslový Switch 5x 10/100M, -40~+75°C, TB napájení 12-48VDC, DIN, kovové šasi, ISW-501T

PLANET ISW-501T 5portový přepínač 10/100Base-TX pro průmyslové aplikace. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 2k MAC adres, detekce přímý/křížený kabel. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC. Montáž na DIN lištu nebo na zeď,...

 

1 463 Kč bez DPH

 

1 772 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
PLANET GS-4210-24T2S Switch 24 x 10/100/1000 + 2x 100/1000 SFP, WebSmart/SNMP, kov, rack

PLANET GS-4210-24T2S Spravovatelný přepínač 24 portů 1000Base-T, 2x SFP porty 100/1000Base-X. Web/SNMPv3/telnet správa, podpora IPv4/IPv6. VLAN 802.1Q, QoS-shaper, statický trunk LACP, IGMPv3, Spannig tree. ACL+MAC filtr, RADIUS/TACACS, DHCP...

 

3 909 Kč bez DPH

 

4 732 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
PLANET GSD-804 Switch, 8x 10/100/1000, 16 Gbps, Eco, plastový

PLANET GSD-804 8-mi portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Plastová skříň, bez ventilátorů. Energeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az a EuP. Gigabitové přepínače pro každého Gigabitové přepínače v...

 

669 Kč bez DPH

 

812 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
PLANET HPOE-460-EU PoE injektor, 4x 10/100/1000 PoE 30W 802.3at 120 W

PLANET HPOE-460 PoE 4portový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Standard IEEE 802.3at, Mid-Span, napájecí výkon 120W. 4 porty data-in, 4 porty data+power out. Napájení DC 52~56V. PoE (power over ethernet) Injektor HUB pro napájení...

 

2 194 Kč bez DPH

 

2 657 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Planet IGS-501T, 5X 1000BASE-T, DIN, IP30, ROZŠÍŘENÝ TEPLOTNÍ ROZSAH -40 AŽ +75 ST.C, ESD+EFT DO 6KV

5-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 5 portů 1000Base-T. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40~75°C. Přepěťová ochrana LAN i napájecích portů do 6kV. Montáž na DIN...

 

2 041 Kč bez DPH

 

2 472 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Planet POE-162S, POE SPLITTER, IEEE802.3AT,12V/24V

"Power over Ethernet splitter" IEEE 802.3at s maximální zatížitelností 25,5W pro napájení zařízení po ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty nebo WiFi přístupovými body. Spliter disponuje proti normě IEEE...

 

752 Kč bez DPH

 

912 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
PLANET VC-231 Ethernet po VDSL konvertor, 10/100 RJ45 na pár VDSL/VDSL2, do 1,4km

Výkonný LRE (Long Reach Ethernet) konvertor ethernetu na VDSL2 (Very-high-data-rate Digital Subscriber Line 2) dovoluje přenést data symetrickým párem vodičů rychlostí až 100Mbitů/s na 300m nebo 50/2Mbps do vzdálenosti až 1,4km. Zařízení je...

 

2 155 Kč bez DPH

 

2 610 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Planet switch ISW-621T, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) MM 2km, DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V

ISW-621, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 6-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km.Možnost redundantního napájení v rozsahu...

 

2 325 Kč bez DPH

 

2 815 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
PLANET POE-173 PoE injektor, 1x 10/100/1000 PoE 60W 802.3ath

PLANET POE-173 Gigabitový konvertor pro trvalé napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro napájení vzdálených zařízení (802.3at) do příkonu až 60W. Bez ochrany a detekce PD (powered device). Využívá všechny páry UTP/FTP. Instaluje se na zeď nebo na...

 

1 137 Kč bez DPH

 

1 378 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
PLANET Průmyslový Switch 8x 10/100M, -40~+75°C, TB napájení 12-48VDC, DIN, kovové šasi, ISW-801T

PLANET ISW-801T 8portový přepínač 10/100Base-TX pro průmyslové aplikace.Krytí IP30, hliníková skříň, rozšířený rozsah pracovní teploty -40 až 75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. EFT+ESD ochrana do 6kV. Duální napájení DC+AC, EEE-energeticky...

 

1 617 Kč bez DPH

 

1 959 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
konvertor RS-232/422/485 na IP,1x COM, 10/100Base-TX

Přenos sériové komunikace po IP protokolu je zvláště využíván pro sběr dat, řídící automaty a ovládání kamerových systémů. Rovněž je náhradou fyzické konverze sériového protokolu do jiného přenosového média. Prakticky neomezeně prodlužuje dosah...

 

1 339 Kč bez DPH

 

1 622 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Planet POE-161 napájení po ethernetu IEEE802.3at, 30W, Gigabit

POE-161 PoE injektor IEEE802.3at, 30W, Gigabit Konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro napájení vzdálených zařízení standardu 802.3at (injektor) do příkonu až 30W. Pracuje i na Gigabitovém propojení. "Power over...

 

831 Kč bez DPH

 

1 008 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
NA SWITCH Planet GSW-2401, switch 24x 10/100/1000

Vlastnosti: 24 portů 1000Base-T, IEEE 802.3ab, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps) 8k MAC adres propustnost 48 Gbps podpora řízení toku paketů - Flow Control IEEE 802.3x (full duplex), back presure (half...

 

2 134 Kč bez DPH

 

2 584 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Planet switch FNSW-1601, 16x10/100Base-TX, 19"

Planet FNSW-1601 SWITCH 16X 10/100BASE-TX Řešení pro zatížené sítě typu client/server i peer-to-per. Velmi přijatelné cenové podmínky a snadný přechod mezi 10Mbps a 100Mbps sítí. Všechny porty přepínačů jsou plně duplexní, Fast Ethernetové porty jsou...

 

1 008 Kč bez DPH

 

1 222 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
UTP kabel LYNX, Cat6, licna, PVC,305m box

UTP kabel PlanetElite, Cat6, licna, PVC, černý, 305m Technické informace Kategorie: Cat6 Podporované protokoly: 10/100/1000 Mb/s Stínění: NE Plášť: PVC Vodič: 23AWG, Cu Průměr kabelu: 6,5 mm Barva...

 

2 505 Kč bez DPH

 

3 031 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Planet POE-152 napájení po ethernetu IEEE802.3af, gigabit

Injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Konvertor pro napáje

 

586 Kč bez DPH

 

711 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Planet FSD-504HP, SWITCH 5X 10/100, 4X 802.3AT POE INJEKTOR DO 60W, EXTERNÍ NAPÁJENÍ 56V, FANLESS

PLANET FSD-504HP 5-ti portový PoE přepínač 10/100Base-TX, včetně 4x Power over Ethernet injektorů (napáječů) standardu IEEE 802.3at, celkový výkon až 60W. Extend mód pro spojení rychlostí 10Mb/s do vzdálenosti až 150-200m na UTP dle použitého vedení...

 

847 Kč bez DPH

 

1 027 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Planet switch ISW-514PTF, průmysl.verze 4x10/100+1x100BaseFX (SFP), DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V

Planet switch ISW-514PTF, průmysl.verze 4x10/100+1x100BaseFX (SFP), DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými...

 

3 940 Kč bez DPH

 

4 769 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
4X 10/100BASE-TX+ 1X 100FX 2KM, MM, DIN, IP30, -40~75°C

Planet ISW-511T, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30, -40~75°C Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se...

 

1 891 Kč bez DPH

 

2 290 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
POE-E201, POE ETHERNET EXTENDER 1000BASE-T, IEEE802.3AT, 26W, GIGABIT

Řešení proudloužení segmentu ethernet včetně zvětšení dosahu napájení PoE (power over ethernet). Jedná se o jednoduché zařízení dovolující prodloužit maximální délku ethernet segmentu ze 100m na 200m nebo až 500m včetně zachování napájení IEEE...

 

1 207 Kč bez DPH

 

1 463 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
PLANET POE-171 Single-Port 10/100/1000Mbps Ultra PoE Injector (60 Watts)

- Rozhraní: 2x Port RJ-45: 1x Data + Poer vstup, 1x data výstup, 1x DC out - IEEE 802.3af/at, 56V DC na vedení, zatížitelnost až 60W - Ethernet standardy IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet - výstup DC12V/...

 

1 316 Kč bez DPH

 

1 594 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

520

položek

25

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.