Netgear

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

408561

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

604

položek

29

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
NETGEAR 8PT GE UNMANAGED SW METAL LP, GS308 - PROMO

...

 

674 Kč bez DPH

 

817 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
NETGEAR 5PT GE UNMANAGED SW METAL LP, GS305 - PROMO

...

 

552 Kč bez DPH

 

670 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Netgear 5x 10/100/1000 Ethernet Unmanaged Switch

NETGEAR - PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS105 Poskytuje maximální výkon , připojení až 10x rychlejší než Fast Ethernet Usnadňuje kombinovat Fast Ethernet a Gigabit zařízení ve vaší síti Obsahuje...

 

497 Kč bez DPH

 

603 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 16x 10/100/1000 Ethernet Switch

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Přesouvá po síti velmi velké soubory okamžitě 10× rychlejší než standardní rychlý ethernet (10/100) Plný duplexní režim poskytuje rychlost až 2000 Mb/s na každém portu Automatická detekce na každém portu zjišťuje nejvhodnější...

 

2 078 Kč bez DPH

 

2 516 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch

ProSafe 8portový gigabitový desktopový přepínač 10/100/1000 Mb/s GS108 Až desetkrát rychlejší připojení než v případě klasického 100Mb/s Ethernetu Až o 60 % nižší spotřeba energie Automatické vypnutí portů, pokud právě nejsou využívány Gigabitový...

 

650 Kč bez DPH

 

789 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 24 x 10/100/1000 Ethernet Switch Rack-mountable

SÍŤOVÉ PŘEPÍNAČE PRO MONTÁŽ DO STOJANU - JGS524 24portový gigabitový síťový přepínač pro montáž do stojanu Výhodná cena přepínače NETGEAR JGS524 vám umožňuje zajistit síťovou rychlost gigabitového ethernetu za efektivní cenu v celé vaší kancelářské...

 

3 274 Kč bez DPH

 

3 964 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-SX FIBER SFP AGM731F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-SX connectivity - Small...

 

4 007 Kč bez DPH

 

4 855 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

5.50  RP
     

 
 
 
 
Netgear 3M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE

OVERVIEW Direct-attach copper cables for 10 Gigabit connections. These reliable and flexible cables offer ultra-low latency for Servers, Storage and Switches short 10 Gigabit uplinks, and come in 1m and 3m lengths. NETGEAR Warranty *This product is...

 

2 282 Kč bez DPH

 

2 761 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear 1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE

1M SFP+ DIRECT ATTACH...

 

1 480 Kč bez DPH

 

1 793 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Netgear 10GE SR SFP+ MODULE

* Počítačová síťRychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s* Možnosti připojeníTechnologie propojení: Kabel* VýkonMaximální přenosová vzdálenost: 300m* Další charakteristikyTechnologie kabeláže: 10Gbase-SRRozhraní:...

 

8 152 Kč bez DPH

 

9 864 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear 24xGbE, 2xSFP shared, SMART SWITCH, static routing, IPv6, LAGs

Parametry Provedení Rack mounted 19" Technologie Gigabit Ethernet 1000Mbps Management Web Maximální počet portů 24 Rozšiřitelnost Ano Funkce PoE po portech (Power over Ethernet) Ne Podrobnosti GS724T 24xGbE, 2xSFP shared WEB...

 

4 714 Kč bez DPH

 

5 706 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear PLUS SWITCH, 5xGbE (mngt. via PC utility-monitoring also via WEB)

Přepínače řiditelné prostřednictvím PC utility Tato rodina přepínačů nabízí možnosti sledování a správy, neomezuje se jen na pouhé propojení stanic. Veškeré funkce jsou k dispozici za velice dostupnou cenu, která z těchto přepínačů činí ideální...

 

633 Kč bez DPH

 

768 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 48xGbE, 4xSFP shared, SMART SWITCH, static routing, IPv6, LAGs

GS748T 48xGbE, 4xSFP shared WEB management, SNMP v1, v2c, v3. Plná podpora IPv6, včetně IPv6 managementu, IPv6 QoS and IPv6 ACL Statické směrování Auto-voice VLAN IGMP snooping v1/v2 Port -based ingress/egress rate limiting Spanning Tree Protocol...

 

8 476 Kč bez DPH

 

10 258 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear Dvoupásmový Wi-Fi USB Mini adaptér A6100

Připravte svá zařízení na budoucí Wi-Fi standard 802.11ac Ultimátní pokrytí a výkon díky podpoře 802.11ac PROČ PRÁVĚ TECHNOLOGIE 802.11ac? 802.11ac nabízí gigabitové Wi-Fi rychlosti dosahující až 1,3 Gb/s. HD streamování po celém domě Kompatibilní s...

 

674 Kč bez DPH

 

818 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear PLUS SWITCH, 8xGbE (mngt. via PC utility-VLANs, IGMP, Rate Limiting, etc.)

NETGEAR ProSafe Plus GS108Ev3 - Přepínač - 8 x 10/100/1000 - desktop, pro připevnění na zeď Popis výrobku NETGEAR ProSafe Plus GS108Ev3 - přepínač - 8 porty - desktop, pro připevnění na zeď Typ zařízení Přepínač - 8 porty Provedení skříně...

 

834 Kč bez DPH

 

1 011 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC (AXM763)

10GE LRM SFP+ MODULE, Long Reach Multimode 802.3aq, 62.5/125µm multimode...

 

8 152 Kč bez DPH

 

9 866 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 5x 10/100/1000 Platinum Ethernet Switch

5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS605 Tato rodina rychlých, cenově dostupných neřiditelných gigabitových přepínačů je vybavena 10/100/1000Mb/s porty a dávají vaší domácí síti maximální schopnost rychle a snadno operovat s obrovskými požadavky na...

 

480 Kč bez DPH

 

583 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
NETGEAR 28PT 10G SMART SWITCH W/4 SFP+, XS728T

NETGEAR ProSAFE XS728T - Přepínač - L3 Lite - inteligentní - 24 x 10GBase-T + 4 x 10 Gigabit SFP+ - desktop, Lze montovat do rozvaděče Popis výrobku NETGEAR ProSAFE XS728T - přepínač - 28 porty - inteligentní - desktop, Lze montovat do rozvaděče...

 

60 855 Kč bez DPH

 

73 637 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
NETGEAR M4300-28G-POE+ MANAGED SWCH APS550W

Výkonný inteligentní řiditelný stohovatelný přepínač se 24 RJ45 1G porty s podporou PoE, dvěma 10GBASE-T a stejným počtem SFP+ portů (1G/10G). Přepínač spolehlivě zvládá nástrahy specifikace IPv6 a podporuje QoS.Dokáže také skvěle zabezpečit...

 

46 224 Kč bez DPH

 

55 933 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
NETGEAR M4300-28G-POE+ MANAGED SW APS1000W

odkaz na stránky výrobce: ...

 

59 711 Kč bez DPH

 

72 252 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
NETGEAR M4300-28G MANAGED SWITCH

NETGEAR M4300-28G (GSM4328S) - Stackable Managed Switch with 24x1G and 4x10G including 2x10GBASE-T and 2xSFP+ Layer 3 Odkaz na web výrobce: https://www.netgear.com/business/products/switches/managed/M4300-28G.aspx#tab-overview Key features: *Cost...

 

33 677 Kč bez DPH

 

40 751 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

604

položek

29

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2024 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.