Síťové prvky

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

600375

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1541

položek

74

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus Dual Gigabit Ethernet Mini PCI Express Network Card

Dvouportová Gigabit Ethernet mini PCI Express Card, jeden pruh, nízkoprofilová záslepka, čipová sada Realtek Rychlé gigabitové síťové připojení s až 2 x 1 000 Mbps šířkou pásma pro váš PCI Express slot Gigabitový přenos dat s rychlostí až 2 x 1...

 

553 Kč bez DPH

 

671 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus CAT 5e Desktop Patch Panel, 8 portů 8x RJ45 plně stíněné konektory

DIGITUS CAT 5E; DeskTop Patch Panel, 8 Port 8 X RJ45 Full Shielded Connectors • Manufactured at Category 5e, EIA/TIA 568 and ISO/IEC DIS 11801 • 8 x shielded RJ45 sockets • Sheet steel housing and screen cover • 8 x LSA color-coded connection...

 

363 Kč bez DPH

 

441 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus spojka RJ-45 stíněná CAT5e , zlacené kontakty

DIGITUS CAT 5e Modular Coupler, shielded DIGITUS CAT 5e Modular Coupler, shielded, RJ45 to RJ45 CAT 5e modular coupler for connection of shielded CAT 5e patch cables, configuration 1:1, metal shielded case. 2 x RJ45 female Assignment 1:1 Shielded...

 

41 Kč bez DPH

 

49 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus USB 2.0 hub, Vysokorychlostní rozbočovač 4-porty, černý, vč. napájecího zdroje

DIGITUS USB 2.0 Vysokorychlostní rozbočovač 4-Porty, 4 x USB A / samice, 1 x mini USB B/samice, včetně USB kabelu a napájecího zdroje Win7, Vista, XP SP2, Mac Rozšiřte vaši konektivitu! 4-Portový USB 2.0 Hub Kompatibilní s USB 2.0 Čtyři porty USB...

 

271 Kč bez DPH

 

330 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý 2m, 1ks

Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý 2m, 1ks Nová série Patch kabelů DIGITUS ® s přepracovanou zástrčkou je zpět na trhu. Ohebné ochranné pouzdro s ochranou pojistkou zabraňuje zaseknutí kabelu a tím chrání uzavírací páčku před...

 

14 Kč bez DPH

 

17 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, žlutý 2m, 1ks

Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, žlutý 2m, 1ks Nová série Patch kabelů DIGITUS ® s přepracovanou zástrčkou je zpět na trhu. Ohebné ochranné pouzdro s ochranou pojistkou zabraňuje zaseknutí kabelu a tím chrání uzavírací páčku...

 

14 Kč bez DPH

 

17 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 2 m, color white

CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 2 m, color white Best performance and link quality for your network. The DIGITUS® Category 6 Class E patch cables are manufactured and tested to the ISO/IEC 11801 and DIN EN 50173 Category 6...

 

40 Kč bez DPH

 

49 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Professional RJ45 connector for field assembly, CAT 6A

CAT 6A connector for field assembly, unshielded AWG 27/7 to 22/1, solid and stranded...

 

53 Kč bez DPH

 

64 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Digitus spojovací box STP kovový, CAT6, LSA

Spojovací box, LSA, kovový, CAT6, stíněný, pro drát i lanko Junction Box,LSA,CAT6,Full Metal Shielded, to Connect solid OR Stranded Raw TP Cable • Connection box in metal case for connection of twisted pair cables. • The connection will be made via...

 

82 Kč bez DPH

 

168 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

57.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 26, žlutý 1m

DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 1,0 M, Color yellow, RAL1002 AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Type...

 

27 Kč bez DPH

 

33 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

191 Kč bez DPH

 

231 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

113 Kč bez DPH

 

137 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, černý 0,5m

Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, černý 0,5m, 10ks Nová série Patch kabelů DIGITUS ® s přepracovanou zástrčkou je zpět na trhu. Ohebné ochranné pouzdro s ochranou pojistkou zabraňuje zaseknutí kabelu a tím chrání uzavírací páčku před zlome

 

Kč bez DPH

 

10 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, bílý 0,5m, 1ks

Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, bílý 0,5m, 1ks Nová série Patch kabelů DIGITUS ® s přepracovanou zástrčkou je zpět na trhu. Ohebné ochranné pouzdro s ochranou pojistkou zabraňuje zaseknutí kabelu a tím chrání uzavírací páčku před z

 

Kč bez DPH

 

10 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 0,5m

DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 0,5 M, Color grey,Pantone coolgray 4c AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot...

 

23 Kč bez DPH

 

27 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 10 m

DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 10,0 M, Color grey,Pantone coolgray 4c AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot...

 

88 Kč bez DPH

 

107 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

153 Kč bez DPH

 

185 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 15m , color grey

CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 15m , color grey Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Shielded Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: CAT...

 

246 Kč bez DPH

 

298 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 5e patch panel, nestíněný, 24 portů RJ45, 8P8C, LSA, 1U, do stojanu, černý, 482x44x109

Patch Panel, CAT5E, Unshielded (nestíněný), 19", 24 X 24 X Unshielded RJ45 Socket, 8P8C, LSA, 1 HU black Color Unshielded CAT5e patch panels. Cable installation via color-coded double block terminals (LSA+ /terminal block). • Category 5e,EN-50173,...

 

477 Kč bez DPH

 

577 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Digitus 1U pevná police pro stojany od hloubky 1000 mm 44x486x770 mm, do 50 kg, černá (RAL 9005)

speciální police fixní délky pro rackové skříně Digitus - nutné nastavení stojek na hloubku police Fixed Shelf for DIGITUS 1000mm depth Cabinets, Vented, black color RAL 9005, up to 50kg, 483x745x30mm • four fixing points fit at the sites of the...

 

591 Kč bez DPH

 

715 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS 19" PDU, 1U hliník, SCHUKO -> 7x CEE 7/4, vypínač , PŘEPĚŤOVÁ OCHRANA

DIGITUS 1U Aluminum PDU, rackmountable, 16A, 4000W, 250VAC 50/60Hz, 7x outlet CEE 7/4, overload protection Safe and professional power in the 19" range 7 socket outlets 250VAC 50/60Hz / 16A / 4000W Aluminium profile 35° turned outlets Overload...

 

909 Kč bez DPH

 

1 104 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1541

položek

74

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.