Moduly

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852188

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

247

položek

12

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SUPERMICRO redundantní zdroj 920W pro SC829/826/745

SUPERMICRO redundantní zdroj 920W pro...

 

5 883 Kč bez DPH

 

7 120 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Netgear 100/1G/2.5G/5G/10GBASE-T SFP+MODULE

The NETGEAR® 10GBASE-T SFP+ Transceiver (AXM765) delivers 10G copper connectivity with CAT6a or CAT7 cabling up to 30 meters (98.5 feet) when inserted in a switch SFP+ fiber module slot. The AXM765 fits into SFP+ interfaces of M4300, M5300, M6100,...

 

8 057 Kč bez DPH

 

9 749 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear 10GE LR-LITE SFP+ MODULE, AXM764

NETGEAR ProSafe AXM764 - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-LRL - LC jeden režim - až 2 km - 1310 nm Popis výrobku NETGEAR ProSafe AXM764 - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC jeden režim Provedení Modul plug-in Typ...

 

8 057 Kč bez DPH

 

9 749 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm "plug and play" spojení vláken DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modul nabízí nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Ať už ze switche do...

 

230 Kč bez DPH

 

280 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Lenovo 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal SFP+ Module (DE2000H/DE4000H)

SFP+ options for base ports and 10 Gb iSCSI / 16 Gb FC host interface...

 

3 015 Kč bez DPH

 

3 649 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink SFP 10/100/1000M metalický modul, RJ-45, 100m, 1.25Gbps, Cisco comp.

ML-SFP-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Jedná se o cisco kompatiblní modul. Dosah modulu je 100m. Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a rozhraní Konektory:...

 

393 Kč bez DPH

 

477 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-TE (SFP 1000Base-T)

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

4 514 Kč bez DPH

 

5 462 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco...

 

325 Kč bez DPH

 

395 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)

Obecně Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže 1000Base-LX,1000Base-LH Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Přenosová rychlost dat 1 Gbps Optická vlnová...

 

9 589 Kč bez DPH

 

11 605 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP) OVERVIEW Prolabs's GLC-SX-MM-RGD-C SFP optical transceiver is based on Gigabit Ethernet IEEE 802.3 standard and Fiber Channel FC-PI and provides a quick and reliable interface for the GE/FC...

 

8 012 Kč bez DPH

 

9 697 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBT1-RF

RF -Refreshed Product * Jedná se o refresh zařízení od společnosti CISCO. * Toto zařízení je opravené/z vratky zboží, s plnou zárukou a podporou jako nové zařízení, avšak s cenovým zvýhodněním. *Více o RF zařízeních v tomto...

 

972 Kč bez DPH

 

1 178 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
GLC-LX-SM-RGD=, 1000Mbps Single Mode Rugged SFP

Cisco Rugged SFP - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC jeden režim - 1310 nm - pro Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card Popis výrobku Cisco Rugged SFP - Transceiver modul SFP...

 

16 052 Kč bez DPH

 

19 423 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
40GBASE-CR4 Passive Copper Cab

Typ síťového kabelu Kabel pro přímé připojení Technologie Diaxiální Délka 5 m Barva Šedá Konektivita Konektor QSFP+ Konektor (druhý konec) QSFP+ Záruka výrobce Servis a podpora Záruka 90 dnů Parametry životního prostředí Min...

 

5 590 Kč bez DPH

 

6 766 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco C9300-NM-8X= Catalyst 9300 8 x 10GE Network Module, spare

Cisco Catalyst 9300 Series Network Module - expanzní modul Typ zařízení: Expanzní modul Provedení: Modul plug-in Porty: 10 Gigabit SFP+ x 8 Protokol datového spojení: 10 GigE Přenosová rychlost dat: 10 Gbps Navrženo pro: Catalyst...

 

25 388 Kč bez DPH

 

30 721 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

X130 10G SFP LC SR...

 

361 Kč bez DPH

 

437 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 3km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je...

 

153 Kč bez DPH

 

187 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 40km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-40 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 40km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je...

 

251 Kč bez DPH

 

306 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP+ 10G SM 1310nm 20km HP

SFP+ 10G SM 1310nm 20km HP *OEM SFP+ modul, 10G, SM, 1310nm, 20km, DMI, HP...

 

1 443 Kč bez DPH

 

1 748 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP 100M WDMA 1310/1550 2km Cisco

SFP 100M WDMA 1310/1550 2km Cisco Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Obecná kompatibilita Cisco. Specifikace *Rychlost: 100Mbps *Dosah: 2km *Kompatibilita:...

 

407 Kč bez DPH

 

494 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi...

 

203 Kč bez DPH

 

247 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi...

 

203 Kč bez DPH

 

247 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

247

položek

12

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.