Moduly

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852188

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

253

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SUPERMICRO redundantní zdroj 920W pro SC829/826/745

SUPERMICRO redundantní zdroj 920W pro...

 

8 219 Kč bez DPH

 

9 947 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly. Podpora rychlostí v závislosti...

 

1 328 Kč bez DPH

 

1 609 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Netgear 10GBASE-LR SFP+ PK10 BNDL, AXM762P10

OVERVIEW SFP+ optic for single mode 9/125µm fiber NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ transceivers fit into M5300, M7100 and M7300 series standard SFP+ interfaces, providing hot-swappable installation and removal. Select Smart switches and Plus switches...

 

103 940 Kč bez DPH

 

125 769 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Intel Ethernet SFP+ SR Optics, extended temp

Typ zařízení Modul SFP+ vysílače Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže 1000Base-SX,10GBase-SR Protokol datového spojení GigE,10 GigE Přenosová rychlost dat 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm...

 

2 677 Kč bez DPH

 

3 241 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Intel Ethernet SFP28 SR Optic

Intel® Ethernet SFP28 Optics are available for customers who would like to deploy Intel® Ethernet Network Adapters with an SFP28 optic. The Intel® Ethernet Network Adapter XXV710 with SFP28 connectivity delivers a proven, reliable solution for...

 

3 628 Kč bez DPH

 

4 392 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Lenovo 25GBase-SR SFP28 Transceiver * (Pouze pro Lenovo partnery)

*Cena platí pouze pro registrované Lenovo partnery (registraci lze provést na...

 

7 775 Kč bez DPH

 

9 409 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Lenovo 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal SFP+ Module (DE2000H/DE4000H)

SFP+ options for base ports and 10 Gb iSCSI / 16 Gb FC host interface...

 

3 617 Kč bez DPH

 

4 378 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický HP modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

ML-S+31D-10-HP je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je určen pro switche HP se softwarem Pro-Vision (ProCurve) nebo...

 

467 Kč bez DPH

 

566 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-LR-S SFP Module, Enterprise-Class

Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC jediný režim Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-LR Přenosová rychlost dat 10 Gbps Optická vlnová délka 1310 nm Protokol datového spojení...

 

27 533 Kč bez DPH

 

33 317 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-TE (SFP 1000Base-T)

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

6 185 Kč bez DPH

 

7 484 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)

Obecně Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže 1000Base-LX,1000Base-LH Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Přenosová rychlost dat 1 Gbps Optická vlnová...

 

13 461 Kč bez DPH

 

16 290 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-10G-SR SFP+ modul/ 10G/ MM Multimode LC/ 300m/ Cisco originál

The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000 MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible. Specifikace Typ: Cisco SFP Vlnová délka:...

 

13 866 Kč bez DPH

 

16 780 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco PWR-IE50W-AC-IEC= (AC Power Module)

Cisco PWR-IE50W-AC-IEC= (AC Power...

 

8 255 Kč bez DPH

 

9 991 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBT1-RF

RF -Refreshed Product * Jedná se o refresh zařízení od společnosti CISCO. * Toto zařízení je opravené/z vratky zboží, s plnou zárukou a podporou jako nové zařízení, avšak s cenovým zvýhodněním. *Více o RF zařízeních v tomto...

 

230 Kč bez DPH

 

280 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Transceiver, 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+,LC

Cisco - Modul SFP+ vysílače - optický kanál 8Gb (krátké vlny) - vláknová optika - multirežim LC - až 520 m - 850 nm - pro MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director Popis výrobku Cisco - modul SFP+ vysílače...

 

3 508 Kč bez DPH

 

4 247 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
GLC-LX-SM-RGD=, 1000Mbps Single Mode Rugged SFP

Cisco Rugged SFP - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC jeden režim - 1310 nm - pro Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card Popis výrobku Cisco Rugged SFP - Transceiver modul SFP...

 

21 779 Kč bez DPH

 

26 353 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-10G-SR-S= 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise Class

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 400 m - 850 nm Popis výrobku Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul...

 

9 637 Kč bez DPH

 

11 661 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 9200L-STACK-KIT=

...

 

21 560 Kč bez DPH

 

26 089 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
40GBASE-CR4 Passive Copper Cab

Typ síťového kabelu Kabel pro přímé připojení Technologie Diaxiální Délka 5 m Barva Šedá Konektivita Konektor QSFP+ Konektor (druhý konec) QSFP+ Záruka výrobce Servis a podpora Záruka 90 dnů Parametry životního prostředí Min...

 

7 594 Kč bez DPH

 

9 191 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco C9300-NM-8X= Catalyst 9300 8 x 10GE Network Module, spare

Cisco Catalyst 9300 Series Network Module - expanzní modul Typ zařízení: Expanzní modul Provedení: Modul plug-in Porty: 10 Gigabit SFP+ x 8 Protokol datového spojení: 10 GigE Přenosová rychlost dat: 10 Gbps Navrženo pro: Catalyst...

 

34 497 Kč bez DPH

 

41 743 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Planet mini GBIC SFP, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, průmyslový -40 až +75 st.C

Gigabitový modul mini GBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Max. 20km. Vlnová délka TX 1310nm/RX 1550nm. Konverzní Gigabitový modul mini GBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE802.3ab,...

 

872 Kč bez DPH

 

1 057 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

253

položek

13

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2022 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.