Moduly

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

26419046

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

51

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (JD089B OEM)

Typ příslušenství Mini-GBIC (SFP) moduly Podrobnosti SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (JD089B...

 

486 Kč bez DPH

 

590 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
HP X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Cable (JD096C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch...

 

1 685 Kč bez DPH

 

2 041 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
HP 2920 2-Port 10GbT Module

Na tyto produkty se vztahuje záruka v plném rozsahu, jako u nových produktů. Remarket produkty tzv. refulbished (Rfrbd) jsou renovované produkty. Tyto výrobky byly vráceny na HP z různých důvodů (Zákazník zrušil objednávku a zboží vrátil,...

 

1 699 Kč bez DPH

 

2 056 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack

HP 8Gb Short Wave FC SFP + 1...

 

3 411 Kč bez DPH

 

4 127 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC LR...

 

733 Kč bez DPH

 

891 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.(J4858C)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní Technické informácie : * Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps * 1 x 1000Base-SX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port * Dosah : Až do 550 m...

 

293 Kč bez DPH

 

355 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Differentiator 1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF, for use with selected Aruba switches Product dimensions (H x W x D) 0.6 x 2.2 x 0.5 in Weight 0.1...

 

1 413 Kč bez DPH

 

1 710 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP hs3210 HSPA+ Mobile Module

Rozměry produktu (š x h x v)4 2 x 30 x 2,3 mm Hmotnost produktu g Co je obsaženo v krabici Modul mobilního připojení HP hs3210 HSPA+ Dokumentace • HP EliteBook 725 G4 (Z2V98EA) • HP EliteBook 745 G4 (Z2W04EA) • HP EliteBook 755 G4 (Z2W12EA) • HP...

 

825 Kč bez DPH

 

998 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C...

 

284 Kč bez DPH

 

344 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm (VCSEL), LC dup 0-70°C 3,3V HP komp DM

SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm (VCSEL), LC dup 0-70°C 3,3V HP komp DM...

 

294 Kč bez DPH

 

358 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR

...

 

21 089 Kč bez DPH

 

25 520 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
HPE M-series 10GbE SFP+ SR 300m XCVR

...

 

8 852 Kč bez DPH

 

10 711 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE SN8500C 8slot Director Fabric-1 Mdl

...

 

576 134 Kč bez DPH

 

697 122 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

* Počítačová síťRozhraní: SFP+Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/sKonektor pro optická vlákna: LCSíťový standard: IEEE 802.3ae* VýkonMaximální přenosová vzdálenost: 300mVlnová délka: 850 nmTyp kabelu: Multi-mode* PříkonSpotřeba...

 

7 280 Kč bez DPH

 

8 809 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP 5500 2-port 10GbE Local Connect Module (JD360B)

HP 5500 2-port 10GbE Local Connect Module (JD360B) Compatible products: • HP 5500 HI Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 4510G Switch...

 

9 323 Kč bez DPH

 

11 281 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP 10508/10508-V 1.04Tbps Typ B Fab Mod (JC753A)

HP 640 Gbps Type B Fabric Module - Kontrolní procesor modul plug-in - pro P/N: JC611A, JC612A Popis výrobku HP 640 Gbps Type B Fabric Module - kontrolní procesor Typ zařízení Kontrolní procesor Tvar Modul plug-in Výkon Propustnost:640 Gbps...

 

125 896 Kč bez DPH

 

152 334 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (0231A0LG - SFP+ Module(850nm,300m,LC))

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B) Compatible products: • HP 9500 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4800G Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G...

 

16 150 Kč bez DPH

 

19 543 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
HP Optical Transceiver (FC SFP+s) 8Gb Short Wave B-Series 1 Pack for

Obecně Typ zařízení Modul SFP+ vysílače Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže Fibre Channel Protokol datového spojení Optický kanál 8Gb (krátké vlny) Přenosová rychlost dat 8.5 Gbps Rozšíření /...

 

2 922 Kč bez DPH

 

3 537 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
HP B-series 16Gb SFP+SW XCVR

...

 

6 592 Kč bez DPH

 

7 976 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver

HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4...

 

53 840 Kč bez DPH

 

65 146 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE X130 10G SFP+ LC LH80 tunable Transceiver

HPE X130 10G SFP+ LC LH80 tunable...

 

231 263 Kč bez DPH

 

279 828 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

51

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.