Síťové prvky

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

618771

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

46

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Linksys SMB switch LGS108 8-port Gigabit

GIGABIT PERFORMANCE The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. PLUG & PLAY CONVENIENCE The Linksys unmanaged...

 

612 Kč bez DPH

 

743 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Linksys SMB switch LGS105 5-port Gigabit

LINKSYS SWITCH LGS105 5-Port Desktop Gigabit Switch OVERVIEW • Wired connection speed up to 1000 Mbps • 5 Gigabit Ethernet auto-sensing ports • Power-saving features • Easy plug & play connection OVERVIEW Model: • LGS105 Standards: • IEEE 802.3,...

 

524 Kč bez DPH

 

636 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Linksys SMB switch LGS124P 24-port Gigabit s POE

LINKSYS SWITCH LGS124P 24-Port Desktop Gigabit PoE Switch OVERVIEW • Wired connection speed up to 1000 Mbps • 24 Gigabit Ethernet auto-sensing ports • Quality of Service (QoS) traffic prioritization • Power over Ethernet (PoE) support • Easy plug &...

 

4 036 Kč bez DPH

 

4 886 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco-Linksys MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Multi módové vlákno (MM) Aplikace • 1000BASE-SX Vzdálenost • Do 550 m Vlnová délka (Wavelength) • 850 nm Konektor(y) •...

 

2 266 Kč bez DPH

 

2 744 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Linksys VELOP AC2200 Whole Home Wi-Fi expansion unit - WHW0301

Tri-Band Wi-Fi mesh system provides 100% Wi-Fi throughout your home.* Wi-Fi that sets you free. GUIDED SETUP Fast and easy setup using Linksys App on iOS and Android devices. TRI-BAND TECHNOLOGY Three bands that deliver the fastest combined...

 

1 861 Kč bez DPH

 

2 252 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Linksys VELOP AC6600 Whole Home Wi-Fi 3-pack - WHW0303

Tri-Band Wi-Fi mesh system provides 100% Wi-Fi throughout your home.* Wi-Fi that sets you free. GUIDED SETUP Fast and easy setup using Linksys App on iOS and Android devices. TRI-BAND TECHNOLOGY Three bands that deliver the fastest combined...

 

4 721 Kč bez DPH

 

5 712 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Linksys VELOP AC4400 Whole Home Wi-Fi 2-pack - WHW0302

Tri-Band Wi-Fi mesh system provides 100% Wi-Fi throughout your home.* Wi-Fi that sets you free. GUIDED SETUP Fast and easy setup using Linksys App on iOS and Android devices. TRI-BAND TECHNOLOGY Three bands that deliver the fastest combined...

 

5 139 Kč bez DPH

 

6 218 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
LINKSYS EA6350 WIFI ROUTER,AC1200,GIGABIT

TÉMĚŘ TŘI RYCHLE RYCHLEJI NEŽ RÁDIOVÝ STANDARD NABÍDKA NEJRYCHLE RYCHLEJI NEŽ RÁDIOVÝ STANDARD N AC-WLAN, rádiový standard nové generace, je až třikrát rychlejší než rádiový standard N. SIMULTANEOUS DUAL-BAND (2,4 + 5 GHZ) Poskytuje silnější...

 

1 492 Kč bez DPH

 

1 807 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
LINKSYS MR7350 DUAL-BAND MESH WIFI 6 ROUTER,AX1800

LINKSYS MR7350 DUAL-BAND MESH WIFI 6 ROUTER,AX1800 The Linksys MR7350 WiFi 6 router lets you Stream, Game, and Binge Nonstop. Powered by Intelligent Mesh™ Technology, your devices will always have a full-strength signal throughout your entire...

 

1 271 Kč bez DPH

 

1 540 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys 5-Port Desktop Gigabit Switch (LGS105)

Accelerate your performance and productivity when you send large files to network servers, drives, and printers at Gigabit speeds. Learn More Wired connection speed up to 1000 Mbps 5 Gigabit Ethernet auto-sensing ports Easy plug & play...

 

524 Kč bez DPH

 

636 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys 48-Port Managed Gigabit Switch + 4 SFP+ Ports

PORTY 1G SFP NEBO 10G SFP+ UPLINK Povolte rychlá, vyhrazená připojení zpět k vaší hlavní síti. Naše 8portové ethernetové přepínače jsou dodávány s 2x 1G SFP uplinky, zatímco naše 24/48portové switche jsou dodávány s 4x 10G SFP+ uplinky. Ikona...

 

14 694 Kč bez DPH

 

17 782 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Linksys 24-Port Managed Gigabit Switch + 4 SFP+ Ports - LGS328C

Navrženo pro správu podnikové třídy, zabezpečení, rychlost a kvalitu služeb s 24 porty Gigabit Ethernet a 4 uplinky 10G SFP+. PORTY 1G SFP NEBO 10G SFP+ UPLINK Povolte rychlá, vyhrazená připojení zpět k vaší hlavní síti. Naše 8portové ethernetové...

 

7 166 Kč bez DPH

 

8 673 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Linksys 24-PORT MANAGED POE+ GE SWITCH 4 1G SFP 250W TAA

Hlavní rysy Rozpočet 250W PoE+ energie Statické směrování Multicast protokolu IGMP (Internet Group Management Protocol). 802.1q VLAN Tagging Seznam řízení přístupu (ACL) Ověření 802.1x RADIUS Port Mirroring Agregace odkazů Zabezpečení...

 

11 074 Kč bez DPH

 

13 402 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco RV042 10/100 VPN 4-Port Router Dual WAN

FUNKCE • Firewall protection • switching • DMZ port • routing • NAT support • VPN support • PAT support • load balancing • VLAN support • Stateful Packet Inspection (SPI) • content filtering • IPv6 support • Quality of Service (QoS) TECHNICKÉ...

 

2 706 Kč bez DPH

 

3 276 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
Linksys RE6500-EK Dual Band N300+AC1300 Router 4x 1Gbit, USB 3.0, w/ Audio Jack

Ideal for: •Networking large, multi-room homes and home theaters •Streaming HD video, music and large files at fast speeds •Connecting multiple users and devices-TVs, Blu-ray players, game consoles and tablets •Simultaneously accessing and sharing...

 

2 130 Kč bez DPH

 

2 579 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
Linksys E1700-EK N300 Wi-Fi router 4x 1000Mbit

Wireless-N (2.4 GHz) • Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps) 4-port switch • High speed up to 300 Mbps • IPv4 / IPv6 dual stack support Pásmo 2,4 GHz Podpora PoE Ne Použití Router Rychlost ethernetu 1 Gbit Rychlost přenosu wifi 300Mbps...

 

1 072 Kč bez DPH

 

1 299 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
Linksys SMB Access Point Dual Band AC1200 2x2 PoE se SmartWiFi

Linksys Business Wireless-AC Dual Band Access Point OVERVIEW The Linksys Business Wireless-AC Dual Band Access Point delivers the next generation of Wi-Fi technology (802.11ac) to provide faster speed and more Wi-Fi capability than ever before for...

 

3 027 Kč bez DPH

 

3 665 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
Linksys SMB Router LRT224 Gigabit (4xLAN + 1xWAN + 1x WAN/DMZ) VPN, Dual WAN

LINKSYS ROUTER LRT224 Dual WAN Gigabit VPN Router OVERVIEW • Open VPN Server Support • WAN Failover • Dual-WAN Load Balancing • Integrated Firewall • 802.1q Support • Intuitive Web Administrative Interface SPECIFICATIONS Model: • LRT224 Dual...

 

4 031 Kč bez DPH

 

4 880 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
Linksys SMB POE Injector LACPI30 Gigabit High Power

Linksys PoE...

 

1 211 Kč bez DPH

 

1 467 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
Linksys LGS528 Managed Gigabit PoE Switches 24-port, L2

Linksys 24-port Desktop Gigabit Managed PoE Switch OVERVIEW * Fully Layer 2 Managed and Layer 3 Static Routing Support * Advanced Layer 2/Layer 3 Security and Policy Control * Advanced Layer 3 Quality of Service (QoS) * 2 x Gigabit mini-GBIC/SFP...

 

11 682 Kč bez DPH

 

14 137 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
Linksys LGS528 Managed Gigabit Switches 24-port, L2

Linksys 24-port Desktop Gigabit Managed Switch OVERVIEW * Fully Layer 2 Managed and Layer 3 Static Routing Support * Advanced Layer 2/Layer 3 Security and Policy Control * Advanced Layer 3 Quality of Service (QoS) * 2 x Gigabit mini-GBIC/SFP Combo...

 

7 042 Kč bez DPH

 

8 523 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

46

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2022 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.