optické kabely

 

 
 
 

 

optické kabely

 
 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

3446760

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

193

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Opticord SC-SC 62,5/125µ 1m

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm...

 

143 Kč bez DPH

 

173 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ 3m

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM,...

 

187 Kč bez DPH

 

226 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC Optický patch cord 50/125 1m Duplex OM3

SC-SC Optický patch cord 50/125 1m Duplex OM3 LSZH Plášť...

 

134 Kč bez DPH

 

162 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 2m

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM,...

 

129 Kč bez DPH

 

156 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM,...

 

129 Kč bez DPH

 

156 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ 1m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM,...

 

113 Kč bez DPH

 

137 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ 2m

>Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM,...

 

124 Kč bez DPH

 

150 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM,...

 

158 Kč bez DPH

 

191 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord ST-SC 50/125µ 3m

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 3...

 

159 Kč bez DPH

 

192 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 50/125µ 1m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm...

 

106 Kč bez DPH

 

128 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 3m

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM,...

 

139 Kč bez DPH

 

168 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord ST-SC 09/125µ 3m

Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM,...

 

149 Kč bez DPH

 

180 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka SC MM

spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty...

 

19 Kč bez DPH

 

22 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 5m

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM,...

 

97 Kč bez DPH

 

117 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber Optic Patch Cord ST 9/125µ - 1m 0,9mm cable

Pigtail optického vlákna ST 9/125...

 

14 Kč bez DPH

 

17 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST 50/125µ 2m

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 2...

 

130 Kč bez DPH

 

157 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 1m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

 

129 Kč bez DPH

 

156 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber Optic Patch Cord ST 62,5/125µ - 1m 0,9mm cable

SIM - Univerzal, aktivace, výměna - řada 731/0,7,8,9xx...

 

42 Kč bez DPH

 

50 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ 5m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM,...

 

165 Kč bez DPH

 

200 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 50/125µ 3m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm...

 

106 Kč bez DPH

 

128 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord ST-SC 50/125µ 1m

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1...

 

116 Kč bez DPH

 

140 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

193

položek

10

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.