FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 
 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

27072993

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

43

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

X130 10G SFP LC SR...

 

493 Kč bez DPH

 

597 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Passive 0,5m Cisco komp.

10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Passive 0,5m Cisco komp. DAC (Direct Attach Cable) OPTIX slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 0,5m. 10G SFP+...

 

792 Kč bez DPH

 

958 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi...

 

289 Kč bez DPH

 

352 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi...

 

260 Kč bez DPH

 

316 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 3km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je...

 

182 Kč bez DPH

 

222 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 40km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-40 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 40km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je...

 

258 Kč bez DPH

 

314 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFPplus 10G Cable 3M Cisco

SFPplus 10G Cable 3M Cisco SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a podobně. Obecná kompatibilita Cisco. Specifikace *Rychlost: 10Gbps *Konektor: 2xSFP+ modul, pevné propojení metalickým...

 

686 Kč bez DPH

 

832 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
40G QSFP+ Passive Cable 3M Cisco

40G QSFP+ Passive Cable 3M Cisco QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a podobně. Obecná kompatibilita Cisco. Specifikace *Rychlost: 40Gbps *Konektor: 2xQSFP+ modul, pevné propojení...

 

1 406 Kč bez DPH

 

1 703 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
OEM Cisco compatible, 10GBase-LR, SM, 1310nm, DDM, 10km

Modul SFP pro 10Gbit Ethernet. Konektor LC, dosah 10km, singlemode, podpora DDM. Vlnová délka 1310 nm. Cisco kompatibilní. Typ modulu: SFP+ Konektor: LC Vlnová délka: 1310 nm Typ vlákna: Singlemode Dosah spojení: 10...

 

3 045 Kč bez DPH

 

3 686 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFPplus 10G Cable 5M Cisco

SFPplus 10G Cable 5M Cisco SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a podobně. Obecná kompatibilita Cisco. Specifikace *Rychlost: 10Gbps *Konektor: 2xSFP+ modul, pevné propojení metalickým...

 

1 154 Kč bez DPH

 

1 398 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
FC 16Gbs optický kabel 2m

...

 

994 Kč bez DPH

 

1 203 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
FC 16Gbs optický kabel 5m

...

 

1 261 Kč bez DPH

 

1 526 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver Form Factor *SFP Data Rate *1.25Gb/s Wavelength *1550 nm Fiber Type *SMF Max Distance *70 km Connector *Duplex...

 

967 Kč bez DPH

 

1 172 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
OEM Cisco compatible, 1000Base-LX, SM, 1310nm, DDM, 10km

Modul SFP pro Gigabit Ethernet. Konektor LC, dosah 10 km, singlemode, podpora DDM. Vlnová délka 1310 nm. Cisco kompatibilní. Typ modulu: SFP Konektor: LC Vlnová délka: 1310 nm Typ vlákna: Singlemode Dosah spojení: 10...

 

688 Kč bez DPH

 

834 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 20m

MaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

1 247 Kč bez DPH

 

1 511 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
BROADCOM, Assy Top BCM957416A4160C Cloud P210TEP

Typ zařízení: Síťový adaptér Provedení: Zásuvná karta Typ rozhraní (sběrnice): PCI Express Síť Porty: 10Gb Ethernet x 2 Technologie konektivity: Kabelové Typ kabeláže: Ethernet 10GBase-T Protokol datového spojení: 10 Gigabit...

 

5 888 Kč bez DPH

 

7 126 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m

MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 25Gbps bez nutnosti pořízení samostatných modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

545 Kč bez DPH

 

661 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m

MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 25Gbps bez nutnosti pořízení samostatných modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

818 Kč bez DPH

 

992 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 1m

MaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

748 Kč bez DPH

 

907 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 3m

MaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

831 Kč bez DPH

 

1 007 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 5m

MaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

872 Kč bez DPH

 

1 057 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

43

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.