Optické kabely

 

 
 
 

 

Optické kabely

 
 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

553175

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

48

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel Toslink TOS(M) - TOS(M), 2m

Optický audio kabel.; Konektory: TOS(M) - TOS(M); Kabel: POF; Délka: 2m; Barva: černá; Druh obalu: PE sáček; Hmotnost výrobku: 40g; Počet v prodejním balení: 1 /...

 

57 Kč bez DPH

 

69 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 3m OM4 duplex

OPTIX LC-LC Optický patch cord  50/125 3m OM4...

 

318 Kč bez DPH

 

385 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

208 Kč bez DPH

 

252 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

123 Kč bez DPH

 

149 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Patch cord FC/PC - SC/PC simplex 1m single mode, 9/125

 

86 Kč bez DPH

 

104 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Patch cord FC/PC - SC/PC simplex 2m single mode, 9/125

 

91 Kč bez DPH

 

110 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 2 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > LC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objímka...

 

215 Kč bez DPH

 

260 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 1m

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM,...

 

167 Kč bez DPH

 

202 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM,...

 

129 Kč bez DPH

 

156 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m

Optický propojovací kabel duplexní, LC-SC 50/125 um, délka...

 

130 Kč bez DPH

 

157 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 2m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um,...

 

139 Kč bez DPH

 

168 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 09/125µ 5m

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM,...

 

187 Kč bez DPH

 

226 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 09/125µ 2m

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení...

 

129 Kč bez DPH

 

156 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 1m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

 

129 Kč bez DPH

 

156 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Duplexní kabel 9/125, LC/LC, 5m

Duplexní kabel 9/125, LC-LC, délka...

 

147 Kč bez DPH

 

178 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ 3m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 3 m. Specifikace LC-LC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

 

153 Kč bez DPH

 

185 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 5m

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM,...

 

198 Kč bez DPH

 

240 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-SX FIBER SFP AGM731F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-SX connectivity - Small...

 

2 180 Kč bez DPH

 

2 644 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 62,5/125µ 2m

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM,...

 

179 Kč bez DPH

 

217 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ 1m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM,...

 

113 Kč bez DPH

 

137 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord ST-SC 09/125µ 2m

Telefonní kabel určený pro telefonnní rozvody. - cat.3 - materiál: CCS (poměděná ocel) - 6 žilový, 32 AWG, plochý - délka 100 m - barva černá Související produkty: 4111 - Plug 6p6c RJ12 - balení 100 ks 2305 - Tel. jednozásuvka nad omítku - 1 x RJ...

 

165 Kč bez DPH

 

200 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

48

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva: AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.