Optické sítě

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

40419314

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1714

položek

82

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 3m OM4 duplex

OPTIX LC-LC Optický patch cord  50/125 3m OM4...

 

310 Kč bez DPH

 

375 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 1m

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm...

 

155 Kč bez DPH

 

188 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
OPTIX SC-LC Optický patch cord 09/125 10m G657A

...

 

150 Kč bez DPH

 

182 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Qoltec speed Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3.0mm

Třída produktu: Konektor Typ konektoru: SC/UPC Verze konektoru:...

 

24 Kč bez DPH

 

29 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

193 Kč bez DPH

 

234 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

115 Kč bez DPH

 

139 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Patch cord FC/PC - SC/PC simplex 1m single mode, 9/125

 

86 Kč bez DPH

 

104 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Patch cord FC/PC - SC/PC simplex 2m single mode, 9/125

 

88 Kč bez DPH

 

106 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Transceiver, QSFP 40GBASE-LR4 OTN,LC,10KM

Hlavní specifikace Popis výrobku Cisco - modul QSFP+vysílač - 40 Gigabit LAN Typ zařízení Modul QSFP+vysílač - jednoduchý režim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 40GBase-LR4 Přenosová rychlost dat 40 Gbps Optická vlnová délka 1271 nm /...

 

238 061 Kč bez DPH

 

288 056 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
Patch kabel XtendLan FOP-LCLC-D-2-9

XtendLan FOP-LCLC-D-2-9 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna: 9/125 um Technologie sítě: duplex Konektory:...

 

116 Kč bez DPH

 

140 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
FO patch LC-LC 3m 9/125 duplex,LS0H, G.652d, armovaný kabel kulatý 3mm

...

 

189 Kč bez DPH

 

229 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

103 Kč bez DPH

 

125 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
FO patch LC-LC 1m 50/125 duplex OM3 , LS0H

XtendLan FOP-LCLC-D-1-50-OM3 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Specifikace vlákna: 50/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: LC...

 

103 Kč bez DPH

 

125 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
FO patch LC-LC 2m 50/125 duplex OM3 , LS0H

XtendLan FOP-LCLC-D-2-50-OM3 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Specifikace vlákna: 50/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: LC...

 

124 Kč bez DPH

 

150 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
FO patch LC-LC 3m 50/125 duplex OM4 , LS0H

XtendLan FOP-LCLC-D-3-50-OM4 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: multimode Specifikace vlákna: 50/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: LC...

 

165 Kč bez DPH

 

200 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Netgear 1000Base-LX Fibre SFP GBIC Module

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-LX FIBER SFP AGM732F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-LX connectivity over...

 

8 426 Kč bez DPH

 

10 198 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
MikroTik XS+DA0001 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 1m

MikroTik XS+DA0001 DAC (Direct Attach Cable) patch kabel od MikroTiku je určený pro 1/10/25Gbit propojení dvou zařízení s SFP/SFP+/SFP28 slotem. Délka 1 metr. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Formát: SFP, SFP+, SFP28 Rychlost: 1/10/25 Gbps Délka: 1...

 

543 Kč bez DPH

 

657 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 10m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

128 Kč bez DPH

 

155 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

158 Kč bez DPH

 

191 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 10m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

167 Kč bez DPH

 

202 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with...

 

132 Kč bez DPH

 

160 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1714

položek

82

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.