Ostatní

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

553162

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

528

položek

26

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DATACOM Spojka STP CAT5E 2xRJ45 (8p8c) přímá

Spojka DATACOM STP cat.5e RJ45 přímá Přímá stíněná spojka cat.5e pro spojení dvou kabelů s RJ45(8p8c) konektory. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Koncovka 1: RJ45 (F) - 8p8c Koncovka 2: RJ45 (F) -...

 

29 Kč bez DPH

 

34 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti AirGrid M5 HP, anténa 27dBi (1xZářič,1xSíto) outdoor klient MIMO 5GHz, AirMax Station

UBNT AirGrid M5 HP S použitím nové InnerFeed technologie představuje nová AirGrid Řada M revoluci ve vývoji venkovních širokopásmových bezdrátových zařízení. Integrovaný anténní a rádiový systém přináší cenově dostupné řešení. Mohou být orientovány...

 

1 584 Kč bez DPH

 

1 918 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
4 to 4 pin rear fan pwr ext w/ square header, 30cm (PWM)

 

70 Kč bez DPH

 

85 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
UbiBracket univerzální polohovací držák na zeď nebo stožár pro všechny NanoStation a LocoStation

UbiBracket univerzální polohovací držák na zeď nebo stožár pro všechny NanoStation a LocoStation. Kompatibilní s následujícími produkty: Ubiquiti ----------------------- NanoStation2 NanoStationM2 NanoStation2 Loco NanoStationM2 Loco NanoStation...

 

90 Kč bez DPH

 

109 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Stahovací pásek s popisovatelným štítkem, rozměr 2,5 x 102 mm, balení 100 ks

Solarix svazovací pásek s popisovatelným štítkem 100 ks Plastový vázací pásek s popisovatelným štítkem pro rychlé značení s vysokou odolností. Lze popisovat lihovým fixem nebo speciálními identifikačními fixy. Neobsahuje halogeny. ZÁKLADNÍ...

 

185 Kč bez DPH

 

224 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Dvojspojka 2 x RJ45 8p8c

Paralelní rozdvojka cat.3 s RJ45(8p8c) konektory. Zapojení pinů: 1 x Female RJ45 1-2-3-4-5-6-7-8 2 x Female...

 

16 Kč bez DPH

 

19 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Spojka RJ45 nestíněná

Přímá spojka cat.5e pro spojení dvou kabelů s RJ45(8p8c) konektory. Koncovky: Female 8p8c - Female 8p8c Zapojení pinů: 1-1 2-2 3-3 4-4 5-5 6-6 7-7 8-8 délka 4,8cm šířka 2,6cm výška...

 

22 Kč bez DPH

 

27 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Zámek pro nástěnný rozv. RBA a RUA stejný klíč + 1x set klíčů

Zámek pro nástěnné...

 

118 Kč bez DPH

 

143 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
TP-LINK MC210CS konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC

TP-LINK MC210CS MC210CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC210CS, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z...

 

841 Kč bez DPH

 

1 019 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
TP-LINK MC200CM konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická...

 

841 Kč bez DPH

 

1 019 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode SC opt.

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED •Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. •Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. •Umožňuje konfiguraci přepínače...

 

684 Kč bez DPH

 

829 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Spare IP Phone power transformer for the 7900 phone series

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

663 Kč bez DPH

 

806 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
DATACOM "Y" adaptér STP CAT5E PC / TEL+TEL

Tento adapter umožňuje pomocí standardního kabelu Cat5E a vyšším přenést dvě telefonní linky po jednom kabelu. Jedná se o pasivní rozbočení a využití dalších 2 párů pro komunikaci (telefonní linka využívá jen 2 páry, obvykle jsou pak další 2 páry...

 

81 Kč bez DPH

 

98 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco-Linksys MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Metalická kabeláž kategorie 5e Aplikace • 1000BASE-T Vzdálenost • Do 100 m Konektor(y) •...

 

2 024 Kč bez DPH

 

2 451 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco-Linksys MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Multi módové vlákno (MM) Aplikace • 1000BASE-SX Vzdálenost • Do 550 m Vlnová délka (Wavelength) • 850 nm Konektor(y) •...

 

2 024 Kč bez DPH

 

2 451 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Single módové vlákno (SM) Aplikace • 1000BASE-LH Vzdálenost • Do 40 km Vlnová délka (Wavelength) • 1310 nm Konektor(y) •...

 

4 095 Kč bez DPH

 

4 957 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Záslepka místo modulu MiniJack, bílá - 10 ks

Plastová záslepka do panelu/zásuvky,...

 

55 Kč bez DPH

 

67 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Kryt zásuvky řady TANGO pro nosnou masku, bílá

Kryt zásuvky řady TANGO pro nosnou masku, bílá Popis výrobku Tango faceplate label cover with label Typ výrobku Faceplate label cover with label...

 

64 Kč bez DPH

 

77 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Vlnová délka ( 1310nm ) Konektor ( LC ) Přenosová...

 

3 185 Kč bez DPH

 

3 856 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
PremiumCord zástrčka 230V 16A kulatá

Zástrčka na 230V samec - na kabel - 230V 16A maximální proud -...

 

38 Kč bez DPH

 

45 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti sektorová anténa AirMax MIMO 17dBi 5GHz, 90°, rocket kit

PŘEHLED Dvoupolarizační sektorová anténa vhodná pro jednotku Rocket M5 (MIMO). Využívá horizontální i vertikální polarizaci, čímž nahrazuje dvě samostatné antény a lze tak jednoduše vytvořit např. přístupový bod s vysokou propustností. S anténou je...

 

1 974 Kč bez DPH

 

2 395 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

5.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

528

položek

26

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2020 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.