Ostatní

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

553162

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

546

položek

26

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DATACOM Spojka STP CAT5E 2xRJ45 (8p8c) přímá

Spojka DATACOM STP cat.5e RJ45 přímá Přímá stíněná spojka cat.5e pro spojení dvou kabelů s RJ45(8p8c) konektory. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Koncovka 1: RJ45 (F) - 8p8c Koncovka 2: RJ45 (F) -...

 

29 Kč bez DPH

 

34 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti AirGrid M5 HP, anténa 27dBi (1xZářič,1xSíto) outdoor klient MIMO 5GHz, AirMax Station

UBNT AirGrid M5 HP S použitím nové InnerFeed technologie představuje nová AirGrid Řada M revoluci ve vývoji venkovních širokopásmových bezdrátových zařízení. Integrovaný anténní a rádiový systém přináší cenově dostupné řešení. Mohou být orientovány...

 

1 542 Kč bez DPH

 

1 868 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
4 to 4 pin rear fan pwr ext w/ square header, 30cm (PWM)

 

76 Kč bez DPH

 

92 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Samořezná spojka CAT6A STP SXSPJ-6A-STP-BK-SA

SXSPJ-6A-STP-BK-SA Kategorie: CAT6A •Podporované protokoly [?] : 10GBaseT •Stínění: ano •Svorkovnice [?] : samořezná •Materiál nekovových částí [?] : FR plast podle UL94-0 •Skladovací teplota: -40 až 70°C •Provozní teplota: -10 až...

 

127 Kč bez DPH

 

154 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
MaxLink PI15S PoE injektor - 802.3af, 48V, 0.32A, 15,4W, 1Gbit, do zásuvky

MaxLink PI15S je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor s jedním výstupním POE portem pro napájení zařízení s podporou 802.3af a maximální spotřebou až 15,4W. PoE injektor se připojuje přímo do zásvuky. Napájení je vedeno po vodičích 4,5 (+) a 7,8...

 

228 Kč bez DPH

 

281 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

4.00  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti PoE Injector, 24VDC, 12W, Gigabit, 5-Pack

Množství v balení 5 (údaje platí pro samostatnou položku) Typ zařízení Dávkovač energie - externí Napájecí zařízení Vstupní napětí AC 120/230 V Rozsah vstupního napětí AC 90 - 260 V Požadovaná frekvence 47 - 63 Hz Vstupní konektory 1 x...

 

932 Kč bez DPH

 

1 132 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti PoE Injector, 24VDC, 24W, Gigabit, 5-Pack

Množství v balení 5 (údaje platí pro samostatnou položku) Typ zařízení Dávkovač energie - externí Napájecí zařízení Vstupní napětí AC 120/230 V Rozsah vstupního napětí AC 90 - 260 V Požadovaná frekvence 47 - 63 Hz Vstupní konektory 1 x...

 

1 160 Kč bez DPH

 

1 407 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Spojka RJ45 nestíněná

Přímá spojka cat.5e pro spojení dvou kabelů s RJ45(8p8c) konektory. Koncovky: Female 8p8c - Female 8p8c Zapojení pinů: 1-1 2-2 3-3 4-4 5-5 6-6 7-7 8-8 délka 4,8cm šířka 2,6cm výška...

 

22 Kč bez DPH

 

27 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear ProSafe 24 Gigabit Stacking Kit

NETGEAR - ProSafe 24 Gigabit Stacking Kit PROSAFE™ 24 GIGABIT STACKING KIT AX742 Modular design lowers costs while maximizing flexibility Configured in a resilient ring topology, delivers 48Gbps of stacking bandwidth Add 24Gbps stacking...

 

8 755 Kč bez DPH

 

10 595 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Dvojspojka 2 x RJ45 8p8c

Paralelní rozdvojka cat.3 s RJ45(8p8c) konektory. Zapojení pinů: 1 x Female RJ45 1-2-3-4-5-6-7-8 2 x Female...

 

22 Kč bez DPH

 

26 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Zámek pro nástěnný rozv. RBA a RUA stejný klíč + 1x set klíčů

Zámek pro nástěnné...

 

126 Kč bez DPH

 

152 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
TP-LINK MC210CS konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC

TP-LINK MC210CS MC210CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC210CS, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z...

 

841 Kč bez DPH

 

1 019 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
TP-LINK MC200CM konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická...

 

841 Kč bez DPH

 

1 019 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode SC opt.

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED •Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. •Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. •Umožňuje konfiguraci přepínače...

 

684 Kč bez DPH

 

829 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Spare IP Phone power transformer for the 7900 phone series

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

913 Kč bez DPH

 

1 108 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
DATACOM "Y" adaptér STP CAT5E PC / TEL+TEL

Tento adapter umožňuje pomocí standardního kabelu Cat5E a vyšším přenést dvě telefonní linky po jednom kabelu. Jedná se o pasivní rozbočení a využití dalších 2 párů pro komunikaci (telefonní linka využívá jen 2 páry, obvykle jsou pak další 2 páry...

 

86 Kč bez DPH

 

104 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco-Linksys MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Metalická kabeláž kategorie 5e Aplikace • 1000BASE-T Vzdálenost • Do 100 m Konektor(y) •...

 

2 250 Kč bez DPH

 

2 724 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco-Linksys MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Multi módové vlákno (MM) Aplikace • 1000BASE-SX Vzdálenost • Do 550 m Vlnová délka (Wavelength) • 850 nm Konektor(y) •...

 

2 250 Kč bez DPH

 

2 724 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Single módové vlákno (SM) Aplikace • 1000BASE-LH Vzdálenost • Do 40 km Vlnová délka (Wavelength) • 1310 nm Konektor(y) •...

 

3 646 Kč bez DPH

 

4 413 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Záslepka místo modulu MiniJack, bílá - 10 ks

Plastová záslepka do panelu/zásuvky,...

 

57 Kč bez DPH

 

69 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Kryt zásuvky řady TANGO pro nosnou masku, bílá

Kryt zásuvky řady TANGO pro nosnou masku, bílá Popis výrobku Tango faceplate label cover with label Typ výrobku Faceplate label cover with label...

 

64 Kč bez DPH

 

77 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

546

položek

26

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2020 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.