Ostatní

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

553162

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

464

položek

23

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DATACOM Spojka STP CAT5E 2xRJ45 (8p8c) přímá

Spojka DATACOM STP cat.5e RJ45 přímá Přímá stíněná spojka cat.5e pro spojení dvou kabelů s RJ45(8p8c) konektory. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Koncovka 1: RJ45 (F) - 8p8c Koncovka 2: RJ45 (F) -...

 

29 Kč bez DPH

 

34 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
4 to 4 pin rear fan pwr ext w/ square header, 30cm (PWM)

 

70 Kč bez DPH

 

85 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
DATACOM Spojka UTP CAT5E 2xRJ45 (8p8c) přímá

Spojka DATACOM UTP cat.5e RJ45 Přímá spojka cat.5e pro spojení dvou kabelů s RJ45(8p8c) konektory. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Koncovka 1: RJ45 (F) - 8p8c Koncovka 2: RJ45 (F) - 8p8c Barva:...

 

10 Kč bez DPH

 

12 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Mikrotik Gigabit pasivní POE injektor

Technická specifikace Originál Mikrotik pasivní 10/100/1000Mbps POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 9-48V a LED indikací provozu. PoE: na volných párech Input: 9 - 48V DC Power: 4,5 Cable Pins - 9-48V;...

 

115 Kč bez DPH

 

141 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Vlnová délka ( 1310nm ) Konektor ( LC ) Přenosová...

 

2 244 Kč bez DPH

 

2 717 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Spare IP Phone power transformer for the 7900 phone series

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

356 Kč bez DPH

 

434 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink PI15S PoE injektor - 802.3af, 48V, 0.32A, 15,4W, 1Gbit, do zásuvky

MaxLink PI15S je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor s jedním výstupním POE portem pro napájení zařízení s podporou 802.3af a maximální spotřebou až 15,4W. PoE injektor se připojuje přímo do zásvuky. Napájení je vedeno po vodičích 4,5 (+) a 7,8...

 

250 Kč bez DPH

 

307 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

4.00  RP
     

 
 
 
 
Pigtail u.Fl (IPEX)-SMA female pigtail kabel, 15cm

SMA female pigtails are commonly used for 3G/LTE modem antenna ports. Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 0 až 6 GHz Fyzické charakteristiky Konstrukce konektorů: Zahnutý - Rovný Délka [m]: 0,15 Konektory a...

 

60 Kč bez DPH

 

73 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire REFRESH

Cisco -RF (REFRESH) je program, který nabízí opravené produkty a produkty z kvartálových rotací, které mají stejnou funkcionalitu, záruku, podporu a servis jako zcela nový produkt 1000BASE-T...

 

2 814 Kč bez DPH

 

3 407 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Průmyslový napájecí zdroj 15W/12V 1,25A, zdroj určený pro LED

Průmyslový napájecí zdroj 15W/12V 1,25A, zdroj určený pro...

 

113 Kč bez DPH

 

137 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco C2960X-HYBRID FlexStack-Extended Hybrid - síťový hybridní stohovací modul

Typ zařízení Síťový stohovací modul Provedení Modul plug-in Síť Technologie konektivity Kabelové Výkon Dočasná kapacita šířky pásma:40 Gbps Charakteristiky Výměna modulu za chodu Rozšíření / Konektivita Rozhraní 1 x stack port - SFP+...

 

18 374 Kč bez DPH

 

22 234 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Mikrotik GPEN11 Nástěnný gigabitový PoE injektor

GPEN11 je nástěnný napájecí injektor umožňující PoE napájení aktivních prvků. Jedná se o součást GPEN (Gigabit Passive Ethernet Network) konceptu firmy Mikrotik jako ekonomičtější alternativy k GPON instalacím. GPEN11 je určen k montáži přímo v...

 

233 Kč bez DPH

 

284 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik Rackmount ears for RB4011 series

Rackmount ears for RB4011 series, for installing units in standard...

 

92 Kč bez DPH

 

111 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP 1G MM 850nm 550m Cisco

...

 

249 Kč bez DPH

 

303 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP 100/1000M RJ45 Cisco

...

 

518 Kč bez DPH

 

629 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti PoE Injector, 24VDC, 12W, Gigabit, 5-Pack

Množství v balení 5 (údaje platí pro samostatnou položku) Typ zařízení Dávkovač energie - externí Napájecí zařízení Vstupní napětí AC 120/230 V Rozsah vstupního napětí AC 90 - 260 V Požadovaná frekvence 47 - 63 Hz Vstupní konektory 1 x...

 

844 Kč bez DPH

 

1 025 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti PoE Injector, 24VDC, 24W, Gigabit, 5-Pack

Množství v balení 5 (údaje platí pro samostatnou položku) Typ zařízení Dávkovač energie - externí Napájecí zařízení Vstupní napětí AC 120/230 V Rozsah vstupního napětí AC 90 - 260 V Požadovaná frekvence 47 - 63 Hz Vstupní konektory 1 x...

 

1 061 Kč bez DPH

 

1 288 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Gigaset Repeater HX

Repeater pro routery s DECT podporující široké pásmo, šifrování a předávání podle nového standardu ETSI Repeater (podporují-li ho routery) plus: plně zpětná kompatibilita s Gigaset Repeater 2.0 Repeater pro rozšíření dosahu DECT/GAP základen Gigaset...

 

3 188 Kč bez DPH

 

3 861 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
HPE Ethernet 10Gb 2-port 562SFP+ Adptr

...

 

10 922 Kč bez DPH

 

13 217 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
HP Z6/8 Adj. Rail Rack Kit Flush Mount

Řešení na montáž stojanu pro pracovní stanice xw4600, z200 a z400 obsahuje uzamykatelný podnos, který zabezpeční pracovní stanici a nastavitelné pevné držáky, které zachytí stojan. tato souprava poskytuje nízkoprofilový design s minimálním dosahem na...

 

2 703 Kč bez DPH

 

3 271 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear 8PT 10GBASE-T PORT CARD

8PT 10GBASE-T PORT...

 

16 143 Kč bez DPH

 

19 533 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

464

položek

23

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva: AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.