TP-Link TX-6610 - 1-port Gigabit GPON SFU

 
 
 
 

 

TP-Link TX-6610 - 1-port Gigabit GPON SFU
 

 


 
 
 

 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

TP-LINK 

Kód26586691
Part No.TX-6610
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Vaše cena bez DPH 626   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)   
Vaše cena s RP* 628   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 759   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka36 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

TP-LINK TX-6610 je terminál nové generace gigabitové pasivní optické sítě (GPON), jež je ideální pro řešení Fiber to the Home (optické vlákno do domu). Je to neuvěřitelně výkonné zařízení, které poskytuje uživatelům vysokorychlostní přístup k...

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti


 

Popis produktu:

TP-LINK TX-6610 je terminál nové generace gigabitové pasivní optické sítě (GPON), jež je ideální pro řešení Fiber to the Home (optické vlákno do domu). Je to neuvěřitelně výkonné zařízení, které poskytuje uživatelům vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím GPON portu a jeho sdílení pomocí gigabitového ethernetového portu. Díky přenosovým rychlostem až 2,488 GBit/s, jednomu portu GPON a jednomu gigabitovému ethernetovému portu poskytuje terminál TX-6610 vysoce výkonné přesměrování a zajišťuje tak hladký přenos VoIP a streamování HD videa.

Interface
1 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
1 SC/APC Port

Button
1 Power On/Off Button
1 RESET Button

External Power Supply
9VDC/0.6A
IEEE Standards
IEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q, 802.1p

Data Rates
Upstream:1.244Gbps
Downstream:2.488Gbps

Dimensions ( W x D x H )
4.0*1.5*4.2 in.(102.7 x 37.9 x 106.9mm)

Distance
0~ 20Km Max

GPON Standards
ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4

Optical Module
Class C+

Receiver
APD-TIA

Transmitter
DFB Laser

Wavelength
Upstream:1310nm
Downstream:1490nm

SOFTWARE FEATURES
Quality of Service
Service Flow Classification based on VLAN
Schedule rules Support SP/WRR
Upstream Priority Label Support 802.1D User Priority
Rate Limit and Traffic shaping
Congestion Control Support Tail-Drop

VLAN
802.1Q tag VLAN
VLAN transparent mode/VLAN translation mode/VLAN trunk mode
Authentication based on SN and Password
VLAN Auto Detect

Security
AES Encryption
Packet Filter based on VLAN

Management
Managed by Web, OMCI and Telnet,
Specified the management IP,
Reset to Factory default by Reset button or Web UI,
Real-time statistics, Optical Diagnostic

Advanced Features
Upstream and Downstream FEC
Dynamic Bandwidth Allocation(DBA) support NSR/SR
Up to 16 T-CONTs and 256 GEM Ports
Optical power detection, Dying Gasp
Terminal Silent mechanism
802.3az EEE Energy Conservation

IGMP
IGMP v2/v3
IGMP Snooping/Proxy

OTHERS
Certification
CE, FCC, RoHS

Package Contents
TX-6610
RJ-45 Ethernet Cable
Quick Installation Guide

Power Adapter
System Requirements
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Environment
Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


 

Obchodníci


 



 
 
 



 
 
 

 

Zařazení


 

 
 
 

 

Diskuse (0)


 

 
Diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Vstup do diskuse - počet příspěvků:   Vstup do diskuse - počet příspěvků: 0   Odebírat diskusi e-mailem Odebírat diskusi e-mailem


 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail:*
Dotaz:*
Opište kód z obrázku:*  Jiný obrázek...
 
 * povinné údaje


 
 
 

 

Nalezli jste na našich stránkách chybu?

 
 
 
Váš e-mail:*
Popis:*
Opište kód z obrázku:*  Jiný obrázek...
 
 * povinné údaje
 
 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:*
Zaslat na e-mail:*
Komentář:*
Opište kód z obrázku:*  Jiný obrázek...
 
 * povinné údaje


 
 
 


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.