Síťové prvky

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

1885922

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

668

položek

32

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Cisco SG250-26 26-port Gigabit Switch

Cisco SG250-26 Přepínač Cisco SG250-26 patří do moderní generace cenově dostupných chytrých zařízení, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost se základními funkcemi pro správu pevné podnikové sítě. Tyto rozšiřitelné Fast Ethernet přepínače...

 

4 007 Kč bez DPH

 

4 850 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG110D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch

Cisco SG110D-08 8-Port Gigabit Desktop...

 

706 Kč bez DPH

 

856 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG220-26 26-Port Gigabit Smart Plus Switch

Cisco SG220-26 je vybaven 24-mi Gigabit Ethernet porty a dvojicí Gigabit Ethernet portů combo s SFP. Jeho přepínací kapacita dosahuje až 38.69 Mpps (milionů paketů za sekundu), umožňuje provoz až 256 souběžných VLAN a tabulka MAC adres pojme až 8192...

 

3 204 Kč bez DPH

 

3 879 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG220-26P 26-Port Gigabit PoE Smart Plus Switch, PoE+ 180W/24ports

FUNKCE • Layer 2 switching • DHCP support • BOOTP support • VLAN support • IGMP snooping • IGMP Querier • Syslog support • DoS attack prevention • port mirroring • DiffServ support • Weighted Round Robin (WRR) queuing • Broadcast Storm Control •...

 

6 511 Kč bez DPH

 

7 880 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG110-24HP 24-Port PoE Gigabit Switch, PoE 100W/12 ports

FUNKCE • Flow Control • Layer 2 Switching • Auto-negotiation • Auto-uplink (auto MDI/MDI-X) • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Quality Of Service (QoS) • Diagnostika kabelu • Detekce smyčky • Energy Efficient Ethernet TECHNICKÉ...

 

5 441 Kč bez DPH

 

6 585 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG350-28MP 28-port Gigabit POE Managed Switch, PoE+ 382W/24 ports

26 10/100/1000 ports (24 PoE+ ports with 382W power budget) 2 SFP slots 2 combo mini-GBIC...

 

13 798 Kč bez DPH

 

16 697 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG350-28P 28-port Gigabit POE Managed Switch, PoE 195W/24 ports

Cisco Small Business SG350-28P - přepínač - 28 porty - řízený - Lze montovat do rozvaděče Typ zařízení Přepínač - 28 porty - L3 - řízený Provedení skříně Lze montovat do rozvaděče 1U Subtyp Gigabit Ethernet Porty 24 x 10/ 100/ 1000 (PoE+) + 2...

 

9 305 Kč bez DPH

 

11 261 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Spare IP Phone power transformer for the 7900 phone series

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

685 Kč bez DPH

 

833 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-GE-100FX 100BASE-FX SFP for GE SFP port on 3750,3560.2970,2960

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

3 472 Kč bez DPH

 

4 203 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Single módové vlákno (SM) Aplikace • 1000BASE-LH Vzdálenost • Do 40 km Vlnová délka (Wavelength) • 1310 nm Konektor(y) •...

 

4 151 Kč bez DPH

 

5 025 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Power Cord, 250Vac 16A, Europe

* Další charakteristikyTyp výstupního spojení: CEE 7/7Výstupní spojení:...

 

944 Kč bez DPH

 

1 142 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco StackWise Plus - Stohovací kabel - 50 cm - pro Catalyst 2960, 2960G, 2960S, Switch Module 3110

Cisco CAB-STK-E-0.5M= OVERVIEW Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco...

 

1 984 Kč bez DPH

 

2 401 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SF500-48P 48-port PoE 10/100 Stackable Managed Switch with GB Uplinks, PoE 375W

• 48 10/100 PoE ports • 4 Gigabit Ethernet (2 combo* Gigabit Ethernet + 2 1GE/5GE SFP) Záruka Limitovaná doživotní záruka (záruka platí do konce výroby modelu + pak platí 5 let na doreklamaci) s NBD Cisco výměnou. Oficiální podmínky záruky...

 

23 382 Kč bez DPH

 

28 294 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SF500-48 48-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks

• 48 10/100 ports • 4 Gigabit Ethernet (2 combo* Gigabit Ethernet + 2 1GE/5GE SFP) Záruka Limitovaná doživotní záruka (záruka platí do konce výroby modelu + pak platí 5 let na doreklamaci) s NBD Cisco výměnou. Oficiální podmínky záruky...

 

12 621 Kč bez DPH

 

15 273 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 2960C Switch 12 FE PoE, 2 x Dual Uplink, Lan Base

OVERVIEW Cisco® Catalyst® compact switches (Figure 1) easily extend an intelligent, fully managed Cisco Catalyst wired switching infrastructure, including end-to-end IP and Borderless Network services, with a single Ethernet cable or fiber from the...

 

21 592 Kč bez DPH

 

26 128 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Obecně Typ síťového kabelu Twinaxiální kabel - SFF-8436/IEEE 802.3ae American Wire Gauge (AWG) 30 Charakteristiky Zapadající konektory Délka 3 m Konektivita Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(ů) (na druhé straně) 1 x SFP+ Různé Odpovídající...

 

1 549 Kč bez DPH

 

1 878 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE, 4x 1G SFP, LAN Base

Cisco WS-C2960X-24TS-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports...

 

33 449 Kč bez DPH

 

40 475 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite

Cisco WS-C2960X-24TS-LL SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports...

 

30 497 Kč bez DPH

 

36 903 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco WS-C2960X-24PD-L,24xGigE,PoE 370W,2x10G SFP+

Cisco WS-C2960X-24PD-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports...

 

73 950 Kč bez DPH

 

89 481 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE, 4x 1G SFP, LAN Base

Cisco WS-C2960X-48TS-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports...

 

48 730 Kč bez DPH

 

58 965 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base

Cisco WS-C2960X-48LPS-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports...

 

88 089 Kč bez DPH

 

106 590 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

668

položek

32

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2020 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.