CISCO

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

627384

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1592

položek

76

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Single módové vlákno (SM) Aplikace • 1000BASE-LH Vzdálenost • Do 40 km Vlnová délka (Wavelength) • 1310 nm Konektor(y) •...

 

4 212 Kč bez DPH

 

5 098 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 1 m 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Cisco Catalyst...

 

1 137 Kč bez DPH

 

1 378 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG110D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch

Cisco SG110D-08 8-Port Gigabit Desktop...

 

700 Kč bez DPH

 

849 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst Plus C2960+24TC-S 24 10/100 + 2 1000BT/SFP LAN Lite Image

Cisco WS-C2960+24TC-S SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený Podpora MIB • Ano QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45...

 

10 948 Kč bez DPH

 

13 249 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG220-26 26-Port Gigabit Smart Plus Switch

Cisco SG220-26 je vybaven 24-mi Gigabit Ethernet porty a dvojicí Gigabit Ethernet portů combo s SFP. Jeho přepínací kapacita dosahuje až 38.69 Mpps (milionů paketů za sekundu), umožňuje provoz až 256 souběžných VLAN a tabulka MAC adres pojme až 8192...

 

3 102 Kč bez DPH

 

3 755 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG220-26P 26-Port Gigabit PoE Smart Plus Switch, PoE+ 180W/24ports

FUNKCE • Layer 2 switching • DHCP support • BOOTP support • VLAN support • IGMP snooping • IGMP Querier • Syslog support • DoS attack prevention • port mirroring • DiffServ support • Weighted Round Robin (WRR) queuing • Broadcast Storm Control •...

 

7 468 Kč bez DPH

 

9 038 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG 110-16, 16-port Gigabit switch rack-mountable

FUNKCE • Flow Control • Layer 2 Switching • Auto-negotiation • Auto-uplink (auto MDI/MDI-X) • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Quality Of Service (QoS) • Diagnostika kabelu • Detekce smyčky • Energy Efficient Ethernet TECHNICKÉ...

 

1 918 Kč bez DPH

 

2 323 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG350X-48-K9-EU Switch: L3 managed, 48 x 10/100/1000 + 2 x 10GE combo + 2 x 10GE SFP+, rack-mountable

48 x 10/100/1000 ports 4 x 10 Gigabit Ethernet (2 x 10GBase-T/SFP+ combo + 2 x...

 

15 578 Kč bez DPH

 

18 851 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SF350-08 8-port 10/100 Managed Switch REFRESH

Cisco -RF (REFRESH) je program, který nabízí opravené produkty a produkty z kvartálových rotací, které mají stejnou funkcionalitu, záruku, podporu a servis jako zcela nový produkt • Počet a typ portů: 8x 10/100 • Capacity in Millions of Packets...

 

1 544 Kč bez DPH

 

1 870 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Power Cord, 250Vac 16A, Europe

* Další charakteristikyTyp výstupního spojení: CEE 7/7Výstupní spojení:...

 

951 Kč bez DPH

 

1 151 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Spare IP Phone power transformer for the 7900 phone series

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

685 Kč bez DPH

 

832 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
Power Cord Europe, Right Angle

Výrobce...

 

1 124 Kč bez DPH

 

1 360 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Handset cord for 7900 series phones

Cisco - Kabel sluchátka - pro IP Phone 7910, 7940, 7960 Popis výrobku Cisco kabel sluchátka Kabel Kabel sluchátka Zahrnuté množství 1 Lokalizace Angličtina Navrženo pro IP Phone 7910, 7940, 7960...

 

82 Kč bez DPH

 

99 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SPA501G - IP telefon, 8 linek, PoE, bez LCD

Základní telefon SPA501G - použití pro oblasti kde je vyžadován telefon se základními potřebami jako jsou vstupní haly, lobby, veřejná prostranství a jiné. - 8 linek - papírová etiketa - napájení PoE (bez napájecího zdroje, dodáván jako samostatné...

 

1 417 Kč bez DPH

 

1 716 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SPA502G - IP telefon, 1 linka, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA502G - vhodný pro pracovníky, kteří využívají často svůj telefon, ale nepotřebují více linek. - 1 linka - podsvícený monochromatický displej - napájení PoE (bez napájecího zdroje, dodáván jako samostatné příslušenství) Produkt má...

 

3 204 Kč bez DPH

 

3 881 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco SPA504G - IP telefon, 4 linky, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA504G - vhodný pro náročné uživatele jako jsou prodejci a pracovníci zákaznického servisu, kteří jsou závislí na telefonu. - 4 linky - podsvícený monochromatický displej - napájení PoE (bez napájecího zdroje, dodáván jako...

 

2 875 Kč bez DPH

 

3 483 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco SPA508G - IP telefon, 8 linek, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA508G - vhodný pro manažery a administrátory, kteří potřebují extra tlačítka pro zrychlené volby, sdílené linky a potřebují monitoring linek. - 8 linek - podsvícený monochromatický displej - napájení PoE (bez napájecího zdroje,...

 

4 482 Kč bez DPH

 

5 427 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco SPA509G - IP telefon, 12 linek, PoE, LCD displej

Základní VOIP telefon SPA509G - vhodný pro manažery a administrátory, kteří potřebují extra tlačítka pro zrychlené volby, sdílené linky a potřebují monitoring linek. - 12 linek - podsvícený monochromatický displej - napájení PoE (bez napájecího...

 

2 497 Kč bez DPH

 

3 023 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km Single-mode fiber 1000BASE-LX LC konektor Distance Up to 10 km Wavelenght 1310...

 

4 232 Kč bez DPH

 

5 123 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco WAP121 Single Radio 802.11n Access Point w/PoE (EU)

Přístupový bod je vybaven jedním portem Fast Ethernet 10/100 Mbps s podporou standardu pro napájení po Ethernet síti 802.3af PoE. Můžete tak zvolit napájení jaké bude vyhovovat pro dané umístění, PoE nebo externí zdroj. Bezdrátovou komunikaci...

 

2 291 Kč bez DPH

 

2 774 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SF500-48P 48-port PoE 10/100 Stackable Managed Switch with GB Uplinks, PoE 375W

• 48 10/100 PoE ports • 4 Gigabit Ethernet (2 combo* Gigabit Ethernet + 2 1GE/5GE SFP) Záruka Limitovaná doživotní záruka (záruka platí do konce výroby modelu + pak platí 5 let na doreklamaci) s NBD Cisco výměnou. Oficiální podmínky záruky...

 

23 382 Kč bez DPH

 

28 294 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1592

položek

76

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2020 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.