CISCO

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

627384

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1706

položek

82

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)

Obecně Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže 1000Base-LX,1000Base-LH Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Přenosová rychlost dat 1 Gbps Optická vlnová...

 

9 530 Kč bez DPH

 

11 533 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Aironet 802.11ac W2 AP w/CA; 4x4:3; Int Ant; 2xGbE E

Cisco Aironet 2802I - bezdrátový access point Typ zařízení Bezdrátový access point Tvar Externí - do interiéru Protokol datového spojení IEEE 802.11b,IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac Wave 2 Frekvenční pásmo 2.4 GHz,5 GHz...

 

12 530 Kč bez DPH

 

15 163 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG350-10P 10-port Gigabit POE Managed Switch PoE 62W/8ports

Vysoce výkonný přepínač vhodný do firemních sítí s 8x (10/100/1000 Mbps) RJ-45 a 2x kombo mini-GBIC porty (každý nabízí 1x 10/100/1000 Ethernet port a 1x mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, v danou chvíli může být aktivní pouze jeden) a USB slotem....

 

4 548 Kč bez DPH

 

5 505 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SX350X-24F 24-port Ten Gigabit (SFP+) Switch (2 combo 10GBase-T)

...

 

27 658 Kč bez DPH

 

33 468 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Switch SF220-24P 24x 10/100 PoE+ 180 W + 2x 1G combo/ WEB management + / Lifetime

24 x 10/100 + 2 x combo Gigabit SFP - 2 combo mini-GBIC ports (Each combo mini-GBIC port has one 10/100/1000 Ethernet port and one mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, with one port active at a time) PoE and PoE+ Switching capacity: 6.55 Mpps ¦...

 

5 991 Kč bez DPH

 

7 251 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG110-16HP 16-Port PoE Gigabit Switch, PoE 64W/8 ports

Cisco SG110-16HP 16-Port PoE Gigabit...

 

2 538 Kč bez DPH

 

3 073 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG350-10SFP 10-port Gigabit Managed SFP Switch

SG350-10SFP - Cisco 350 Series Managed Switches 8 SFP Gigabit slots, 2 Gigabit copper/SFP...

 

4 926 Kč bez DPH

 

5 962 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG250X-24 26-port Gigabit Switch with 10G Uplinks

Popis Řada Cisco 250 je novou generací cenově dostupných, inteligentních switchů, které kombinují výkon sítě a spolehlivost s hlavními funkcemi správy sítě. Tyto rozšiřitelné přepínače Fast Ethernetu nebo Gigabitového Ethernetu poskytují základní...

 

11 187 Kč bez DPH

 

13 538 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG350-52 52-port Gigabit Managed Switch

Cisco SG350-52, síťový přepínač, řízený. Rozhraní: 48x 100/1000...

 

10 975 Kč bez DPH

 

13 282 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Switch, Mngd 24p GE,PoE,4x1G SFP

Hlavní specifikace Popis výrobku Cisco Business 350 Series 350-24P-4G - přepínač - 24 porty - řízený - Lze montovat do rozvaděče Typ zařízení Přepínač - 24 porty - L3 - řízený Provedení skříně Lze montovat do rozvaděče Subtyp Gigabit...

 

10 738 Kč bez DPH

 

12 995 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Spare IP Phone power transformer for the 7900 phone series

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

626 Kč bez DPH

 

761 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Single módové vlákno (SM) Aplikace • 1000BASE-LH Vzdálenost • Do 40 km Vlnová délka (Wavelength) • 1310 nm Konektor(y) •...

 

3 834 Kč bez DPH

 

4 641 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Power Cord, 250Vac 16A, Europe

* Další charakteristikyTyp výstupního spojení: CEE 7/7Výstupní spojení:...

 

881 Kč bez DPH

 

1 066 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Handset cord for 7900 series phones

Cisco - Kabel sluchátka - pro IP Phone 7910, 7940, 7960 Popis výrobku Cisco kabel sluchátka Kabel Kabel sluchátka Zahrnuté množství 1 Lokalizace Angličtina Navrženo pro IP Phone 7910, 7940, 7960...

 

76 Kč bez DPH

 

92 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SPA501G - IP telefon, 8 linek, PoE, bez LCD

Základní telefon SPA501G - použití pro oblasti kde je vyžadován telefon se základními potřebami jako jsou vstupní haly, lobby, veřejná prostranství a jiné. - 8 linek - papírová etiketa - napájení PoE (bez napájecího zdroje, dodáván jako samostatné...

 

1 078 Kč bez DPH

 

1 306 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SPA502G - IP telefon, 1 linka, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA502G - vhodný pro pracovníky, kteří využívají často svůj telefon, ale nepotřebují více linek. - 1 linka - podsvícený monochromatický displej - napájení PoE (bez napájecího zdroje, dodáván jako samostatné příslušenství) Produkt má...

 

2 971 Kč bez DPH

 

3 599 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco SPA504G - IP telefon, 4 linky, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA504G - vhodný pro náročné uživatele jako jsou prodejci a pracovníci zákaznického servisu, kteří jsou závislí na telefonu. - 4 linky - podsvícený monochromatický displej - napájení PoE (bez napájecího zdroje, dodáván jako...

 

2 666 Kč bez DPH

 

3 230 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco SPA508G - IP telefon, 8 linek, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA508G - vhodný pro manažery a administrátory, kteří potřebují extra tlačítka pro zrychlené volby, sdílené linky a potřebují monitoring linek. - 8 linek - podsvícený monochromatický displej - napájení PoE (bez napájecího zdroje,...

 

4 156 Kč bez DPH

 

5 033 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco SPA509G - IP telefon, 12 linek, PoE, LCD displej

Základní VOIP telefon SPA509G - vhodný pro manažery a administrátory, kteří potřebují extra tlačítka pro zrychlené volby, sdílené linky a potřebují monitoring linek. - 12 linek - podsvícený monochromatický displej - napájení PoE (bez napájecího...

 

2 170 Kč bez DPH

 

2 628 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC power supply

Obecně Typ zařízení Přívod energie - hotplug - zásuvný modul Napájecí zařízení Vstupní napětí AC 100-240 V Požadovaná frekvence 50 - 60 Hz Vstupní konektor(y) Napájení IEC 320 EN 60320 C13 Instalovaný výkon 750 Watt Různé Odpovídající...

 

15 433 Kč bez DPH

 

18 678 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km Single-mode fiber 1000BASE-LX LC konektor Distance Up to 10 km Wavelenght 1310...

 

3 983 Kč bez DPH

 

4 821 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1706

položek

82

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.