D-Link

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

409983

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

359

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
D-Link DGS-105/E 5-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

* Funkce managementuQoS: Ano* Možnosti připojeníPočet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 5Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-TNapájecí konektor: Ano* Počítačová síťSíťový standard: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE...

 

459 Kč bez DPH

 

557 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DIR-868L Wireless AC1750 Cloud Router with 4 Port Gigabit Switch, 1x USB3.0

WAN konektory 1x 10/100/1000BaseT (RJ45) LAN konektory 4x 10/100/1000BaseT (RJ45) USB 3.0 Management, monitoring a konfigurace Administrace přes webové rozhraní Podporované směrovací protokoly dynamické směrování statické...

 

2 400 Kč bez DPH

 

2 906 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
 

 Speciální nabídka 

 

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-20 L2/L3 Smart+ switch, 16x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless

16 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports - 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 4 x 1000BaseT SFP ports - Switching Capacity 40 Gbps - Advance power saving features – Max power consumption 14.06 Watts - Fanless design -...

 

2 771 Kč bez DPH

 

3 355 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-28 24x 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

24 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports - 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 4 x 1000BaseT SFP ports - Switching Capacity 56 Gbps - Advance power saving features - Max power consumption 16.81 Watts - Fanless design -...

 

3 398 Kč bez DPH

 

4 113 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DWM-222 4G LTE + USB Adapter

4G LTE USB Adapter: DWM-222 PŘEHLED LTE pásma 800, 900, 1800, 2100, 2600 MHz B1 (Band 1) = 2100 MHz B3 = 1800 MHz B7 = 2600 MHz B8 = 900 MHz B20 = 800 MHz The DWM-222 4G LTE USB Adapter is a portable travel modem that allows you to connect to the...

 

1 784 Kč bez DPH

 

2 162 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

5x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabitový port Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracovní stanice LED indikátory na přední straně Ideální velikost pro uživatele doma a SoHo Bezpečné...

 

359 Kč bez DPH

 

436 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 5 portů 10/100...

 

205 Kč bez DPH

 

250 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port Rychlost přenosu pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracovní stanice LED indikátory na přední straně Ideální velikost pro uživatele doma a SoHo Bezpečné...

 

482 Kč bez DPH

 

585 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link USB 2.0 10/100Mbps Fast Ethernet Adapter

Vysokorychlostní přenos dat 480 Mbit Odpovídá specifikacím pro USB 2.0 a USB 1.1 Kompatibilní směrem dolů s USB 1.1 10/100 Mbit Ethernet adaptér pro kroucené páry (RJ-45) USB Typ B upstream port pro připojení k PC, notebooku nebo USB rozbočovači...

 

748 Kč bez DPH

 

907 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DES-1024D/E 24-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

vysoká hustota portů ve stolním formátu 16násobně/ 24násobně vyšší průchodnost dat ve srovnání s rozbočovačem Auto MDI/MDIX Uplink na každém portu, není zapotřebí překřížený kabel Full-/Half-Duplex Autonegotiation Bezpečné Store-and-Forward...

 

1 256 Kč bez DPH

 

1 522 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DES-1016D/E 16-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

kompatibilní s IEEE 802.3, 802.3u a 802.3x 16 10/100 Mbit NWay TP porty (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) NWay Autonegotiation (automatické rozpoznání Full-Duplex/Half-Duplex) MDI-II port pro rozšíření (Uplink)...

 

960 Kč bez DPH

 

1 163 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1016D/E 16-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ether. Switch

HW revizi H1 Ekonomické gigabitové připojení pro stolní počítače S novými gigabitovými přepínači od D-Link je nyní zrychlení přenosu dat pro vaše stolní počítače tak snadné a levné, jako nikdy předtím. Tyto gigabitové přepínače nabízejí vaší pracovní...

 

2 148 Kč bez DPH

 

2 601 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m Mini GBIC...

 

1 355 Kč bez DPH

 

1 641 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Switch

HW revizi H1 • Funkce úspory energie pro snížení spotreby až o 25 %* • 24 Gigabit Ethernet portu • Dodávána sada s montážním držákem Tento stolní prepínac nabízí levnou alternativu k optickému pripojení pro malé a domácí kanceláre (SOHO) a malé a...

 

2 944 Kč bez DPH

 

3 564 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver

LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX...

 

1 983 Kč bez DPH

 

2 401 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DUB-H7/E 7-Port USB 2.0 Hub

Vysokorychlostní přenos dat 480 Mbit Odpovídá specifikacím pro USB 2.0 a USB 1.1 Kompatibilní směrem dolů s USB 1.1 6 USB portů typu A pro downstream, 1x USB port typu B Podpora Plug and Play - možnost připojení a odpojení zařízení, aniž by...

 

734 Kč bez DPH

 

890 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DUB-H4/E 4-Port USB 2.0 Hub

Vysokorychlostní přenos dat 480 Mbit Odpovídá specifikacím pro USB 2.0 a USB 1.1 Kompatibilní směrem dolů s USB 1.1 4 USB porty typu A pro downstream, 1x USB port typu B Podpora Plug and Play - možnost připojení a odpojení zařízení, aniž by...

 

449 Kč bez DPH

 

545 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DES-1008D/E 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 8 portů 10/100 Mbit pro počítače na pracovišti. Lze na něj připojit i rozbočovače. Všechny porty rozpoznávají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených...

 

244 Kč bez DPH

 

297 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX Singlemode Media Converter

Konvertuje z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC_Duplex) Singlemode (a naopak). Vzdálenost až 15 km D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé kabeláže v rámci jedné sítě, aby z ní bylo...

 

3 938 Kč bez DPH

 

4 767 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé kabeláže v rámci jedné sítě, aby z ní bylo možné vytvořit jednu homogenní jednotku. Budou-li pomocí konvertoru navzájem spojeny sítě se různými...

 

2 232 Kč bez DPH

 

2 703 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode Media Converter

konvertuje z 1000BaseT (RJ-45) na 1000BaseSX (SC-Duplex) Multimode (a naopak). Vzdálenost do 550 m Konvertuje Gigabitové metalické vedení na optické SX nebo LX Cenově výhodná přizpůsobení kabeláži sítě Zamezení novým drahým investicím Možné různé...

 

4 376 Kč bez DPH

 

5 297 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

359

položek

18

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2020 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.