DIGITUS

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

410053

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

2416

položek

116

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus CAT 5e Desktop Patch Panel, 8 portů 8x RJ45 plně stíněné konektory

DIGITUS CAT 5E; DeskTop Patch Panel, 8 Port 8 X RJ45 Full Shielded Connectors • Manufactured at Category 5e, EIA/TIA 568 and ISO/IEC DIS 11801 • 8 x shielded RJ45 sockets • Sheet steel housing and screen cover • 8 x LSA color-coded connection...

 

368 Kč bez DPH

 

447 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus redukce napájení 5.25" -> 5,25" + 3.5", délka 0,2m

Internal Y-Power Supply cable, 5.25" - 5.25"+ 3.5" 0.20m, CU, AWG18/22, M/F, UL 5.25“ plug 5.25“ jack + 3.5“ jack...

 

39 Kč bez DPH

 

47 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Digitus spojka RJ-45 stíněná CAT5e , zlacené kontakty

DIGITUS CAT 5e Modular Coupler, shielded DIGITUS CAT 5e Modular Coupler, shielded, RJ45 to RJ45 CAT 5e modular coupler for connection of shielded CAT 5e patch cables, configuration 1:1, metal shielded case. 2 x RJ45 female Assignment 1:1 Shielded...

 

41 Kč bez DPH

 

50 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus univerzální odizolovávací nástroj pro vícežilové kabely

Digitus univerzální odizolovávací nástroj pro vícežilové kabely do průřezu AWG24 Universal stripping tool for multiconductor cable up to AWG 24 • For removing the sheaths from UTP / STP data cables of O 5 - 15 mm • With opening spring and locking...

 

99 Kč bez DPH

 

120 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus USB 2.0 hub, Vysokorychlostní rozbočovač 4-porty, černý, vč. napájecího zdroje

DIGITUS USB 2.0 Vysokorychlostní rozbočovač 4-Porty, 4 x USB A / samice, 1 x mini USB B/samice, včetně USB kabelu a napájecího zdroje Win7, Vista, XP SP2, Mac Rozšiřte vaši konektivitu! 4-Portový USB 2.0 Hub Kompatibilní s USB 2.0 Čtyři porty USB...

 

274 Kč bez DPH

 

333 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý 2m, 1ks

Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý 2m, 1ks Nová série Patch kabelů DIGITUS ® s přepracovanou zástrčkou je zpět na trhu. Ohebné ochranné pouzdro s ochranou pojistkou zabraňuje zaseknutí kabelu a tím chrání uzavírací páčku před...

 

14 Kč bez DPH

 

17 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, žlutý 2m, 1ks

Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, žlutý 2m, 1ks Nová série Patch kabelů DIGITUS ® s přepracovanou zástrčkou je zpět na trhu. Ohebné ochranné pouzdro s ochranou pojistkou zabraňuje zaseknutí kabelu a tím chrání uzavírací páčku...

 

14 Kč bez DPH

 

17 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 2 m, color white

CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 2 m, color white Best performance and link quality for your network. The DIGITUS® Category 6 Class E patch cables are manufactured and tested to the ISO/IEC 11801 and DIN EN 50173 Category 6...

 

41 Kč bez DPH

 

49 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Professional RJ45 connector for field assembly, CAT 6A

CAT 6A connector for field assembly, unshielded AWG 27/7 to 22/1, solid and stranded...

 

54 Kč bez DPH

 

65 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Digitus Dual Gigabit Ethernet Mini PCI Express Network Card

Dvouportová Gigabit Ethernet mini PCI Express Card, jeden pruh, nízkoprofilová záslepka, čipová sada Realtek Rychlé gigabitové síťové připojení s až 2 x 1 000 Mbps šířkou pásma pro váš PCI Express slot Gigabitový přenos dat s rychlostí až 2 x 1...

 

560 Kč bez DPH

 

679 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus spojovací box STP kovový, CAT6, LSA

Spojovací box, LSA, kovový, CAT6, stíněný, pro drát i lanko Junction Box,LSA,CAT6,Full Metal Shielded, to Connect solid OR Stranded Raw TP Cable • Connection box in metal case for connection of twisted pair cables. • The connection will be made via...

 

82 Kč bez DPH

 

168 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

57.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 26, žlutý 1m

DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 1,0 M, Color yellow, RAL1002 AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Type...

 

27 Kč bez DPH

 

33 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

194 Kč bez DPH

 

235 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

115 Kč bez DPH

 

139 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 3m

Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 3m Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Plugs with new design Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category:...

 

49 Kč bez DPH

 

59 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 0,5m

DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 0,5 M, Color grey,Pantone coolgray 4c AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot...

 

23 Kč bez DPH

 

28 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus DisplayPort připojovací kabel, mini DP/M - DP/M 2.0m

DisplayPort kabel, mini DP - DP M / M, 2,0 m, w / se zapadkami, odpovídá DP 1.1a UL, WH Pro připojení mobilního DP zařízení se zařízením s DP rozhraním . Ideální pro připojení mobilních zařízení s displejem Konektor 1: Mini DP, konektor Konektor...

 

170 Kč bez DPH

 

206 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus 19" uzamykatelný šuplík 2U barva černá RAL 9005

Digitus 19" Lockable Drawer black Color RAL 9005 • Telescopic and lockable • 3 U 19" rackmountable • Delivery incl. fastening for 19‘‘ mounting • Black color RAL 9005 • Dimensions (w x d x d) 485 x 480 x 134mm • sheet steel Suitable...

 

1 012 Kč bez DPH

 

1 225 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 6e, AWG 26/7, modrý 0,5m, 1ks

CAT 6, U-UTP patch kabel, PVC, AWG 26/7 , délka 0,5 m, barva modrá Nový DIGITUS® kategorie 6 Třída E, U-UTP patch kabely jsou vyráběny a testovány na ISO / IEC 11801 a DIN EN 50173 kategorie 6 specifikace. DIGITUS® patch kabely budou garantovat...

 

13 Kč bez DPH

 

16 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, zelený 10m

Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, zelený 10m Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Plugs with new design Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material:...

 

139 Kč bez DPH

 

168 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus 1U pevná police, 1000 mm Hloubka skříně, nastavitelná, 700 hloubka mm, barva šedá (RAL 7035)

1U fixed shelf, for 1000 mm depth cabinets For fixing at the four 19" mounting angles Compatible with any popular 19" mounting profiles Sturdy, perforated sheet steel Variable fastening rail: 700 mm to 1180 mm in depth Front fastening rails are...

 

491 Kč bez DPH

 

594 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

2416

položek

116

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.