DIGITUS

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

410053

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

2951

položek

141

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus montážní šroubky, podložky a matice M6, 50 ks

Instalační materiál pro rackové skříně - obsahuje 50 šroubků M6, 50 ks plastových podložek a 50 ks matic M6 s uchycením do rackového stojanu 19" installation 50pcs. screw set M6 50 X M6 screws, 50 X M6 nuts, 50 X M6 washers Black color, length...

 

168 Kč bez DPH

 

203 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Digitus VESA držák LCD/LED na zeď do 69cm (27") +-15o otočný, 360o otočný, VESA 75x75, 100x100, 15kg

Digitus VESA držák LCD/LED na zeď do 69cm (27") +-15o otočný, 360o otočný, 100x100, 15kg Univerzální nástěnný držák pro LED/LCD monitor s otočnou úpravou. Obsah balení: l Nástěnný držák monitoru l Manuál l Šrouby pro montáž monitoru l  Vhodné pro...

 

330 Kč bez DPH

 

399 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Digitus CAT 5e Desktop Patch Panel, 8 portů 8x RJ45 plně stíněné konektory

DIGITUS CAT 5E; DeskTop Patch Panel, 8 Port 8 X RJ45 Full Shielded Connectors • Manufactured at Category 5e, EIA/TIA 568 and ISO/IEC DIS 11801 • 8 x shielded RJ45 sockets • Sheet steel housing and screen cover • 8 x LSA color-coded connection...

 

372 Kč bez DPH

 

452 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Digitus Desktop CAT 6 Patch Panel, stíněný Class E, 8-port RJ45, 8P8C, LSA, černý, 482x44x109

DIGITUS Desktop CAT 6 patch panel, shielded 8-port RJ45, 8P8C, LSA Color black RAL 9005 Applicable for SOHO solutions Class E , up to 250 MHz, ISO IEC 11801, EN 50173 1 Gbit Ethernet Material housing: SECC, 1,5mm Electrogalvanized, Cold-rolled Steel...

 

367 Kč bez DPH

 

444 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Digitus redukce napájení 5.25" -> 5,25" + 3.5", délka 0,2m

Internal Y-Power Supply cable, 5.25" - 5.25"+ 3.5" 0.20m, CU, AWG18/22, M/F, UL 5.25“ plug 5.25“ jack + 3.5“ jack...

 

39 Kč bez DPH

 

47 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Digitus univerzální odizolovávací nástroj pro vícežilové kabely

Digitus univerzální odizolovávací nástroj pro vícežilové kabely do průřezu AWG24 Universal stripping tool for multiconductor cable up to AWG 24 • For removing the sheaths from UTP / STP data cables of O 5 - 15 mm • With opening spring and locking...

 

97 Kč bez DPH

 

117 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus Highspeed Ethernet HDMI( 1,4 ) propojovací kabel , AWG 30, 2m, pozl. kontakty

Full HD a 3D HDMI 1.4 kabel s ethernetovým připojením HDMI Highspeed kabel, typ A, M / M, 1,0 m, w / Ethernet, Odpovídá HDMI 1.4, UL, bu, zlato  Full HD ( 1080p) a 3D kabel pro připojení audio / video zařízení, jako jsou přehrávače Blu -ray...

 

112 Kč bez DPH

 

136 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
PremiumCord HDMI, zásuvka v panelu, 1x HDMI A - HDMI A Female/Female, bílá

HDMI zásuvka v panelu 1x HDMI A - HDMI A Female/Female - HDMI typ A (19pinů) female HDMI typ A (19pinů) female - barva bílá, rozměry 85mm x 85mm - pozlacené konektory - délka kabelu...

 

125 Kč bez DPH

 

153 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 10 m

DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 10,0 M, Color grey,Pantone coolgray 4c AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot...

 

145 Kč bez DPH

 

176 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
goobay Napájecí 12-24V autoadaptér na 2x USB 2,1A černý

goobay Napájecí 12V autoadaptér na 2x USB 2,1A černý Nabíjecí adaptér na 2xUSB port pro použití v autě. Umožní napájet a nabíjet USB zařízení s maximálním proudovým odběrem do 2100mA. - do autozapalovače 12V - maximální proud 2100mA při použití...

 

67 Kč bez DPH

 

83 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

2.00  RP
     

 
 
 
 
Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 2 m, color white

CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 2 m, color white Best performance and link quality for your network. The DIGITUS® Category 6 Class E patch cables are manufactured and tested to the ISO/IEC 11801 and DIN EN 50173 Category 6...

 

44 Kč bez DPH

 

53 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Professional RJ45 connector for field assembly, CAT 6A

CAT 6A connector for field assembly, unshielded AWG 27/7 to 22/1, solid and stranded...

 

59 Kč bez DPH

 

71 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Digitus Dual Gigabit Ethernet Mini PCI Express Network Card

Dvouportová Gigabit Ethernet mini PCI Express Card, jeden pruh, nízkoprofilová záslepka, čipová sada Realtek Rychlé gigabitové síťové připojení s až 2 x 1 000 Mbps šířkou pásma pro váš PCI Express slot Gigabitový přenos dat s rychlostí až 2 x 1...

 

924 Kč bez DPH

 

1 120 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Modulární zástrčky pro kulatý kabel, CAT 5e

Tyto modulární zástrčky lze použít k rychlému a jednoduchému připojení. Technické detaily Výkonnost rozložení: CAT 5e, 10/100Base-T, 1GBase-T Oblast použití: Montáž propojovacích kabelů Normy: ISO/IEC 11801 3. vydání, EN 50173-1, EIA/TIA...

 

Kč bez DPH

 

Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Digitus spojovací box STP kovový, CAT6, LSA

Spojovací box, LSA, kovový, CAT6, stíněný, pro drát i lanko Junction Box,LSA,CAT6,Full Metal Shielded, to Connect solid OR Stranded Raw TP Cable • Connection box in metal case for connection of twisted pair cables. • The connection will be made via...

 

82 Kč bez DPH

 

168 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

57.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 26, žlutý 1m

DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 1,0 M, Color yellow, RAL1002 AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Type...

 

27 Kč bez DPH

 

33 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

190 Kč bez DPH

 

230 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 6e, AWG 26/7, modrý 0,5m, 1ks

CAT 6, U-UTP patch kabel, PVC, AWG 26/7 , délka 0,5 m, barva modrá Nový DIGITUS® kategorie 6 Třída E, U-UTP patch kabely jsou vyráběny a testovány na ISO / IEC 11801 a DIN EN 50173 kategorie 6 specifikace. DIGITUS® patch kabely budou garantovat...

 

15 Kč bez DPH

 

18 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

80 Kč bez DPH

 

97 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

84 Kč bez DPH

 

102 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Digitus spojka RJ-45 stíněná CAT5e , zlacené kontakty

DIGITUS CAT 5e Modular Coupler, shielded DIGITUS CAT 5e Modular Coupler, shielded, RJ45 to RJ45 CAT 5e modular coupler for connection of shielded CAT 5e patch cables, configuration 1:1, metal shielded case. 2 x RJ45 female Assignment 1:1 Shielded...

 

44 Kč bez DPH

 

53 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

2951

položek

141

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2024 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.