DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 5m

 
 
 
 

 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 5m
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

DIGITUS 

Kód25754394
Part No.DK-2511-05/3
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
 
Vaše cena bez DPH 187   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 226   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti


 

Popis produktu:

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 5m

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM3
Mode: Multimode
Color cable: aqua color
Boot: two-color
Fiber diameter: 50/125µ
Length: 5 m
Packaging: DIGITUS Polybag








 

Obchodníci


 



 
 
 

Stránky výrobce:

http://www.digitus.info/en/products/




 
 
 

 

Diskuse (0)


 

 
Diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Vstup do diskuse - počet příspěvků:   Vstup do diskuse - počet příspěvků: 0   Odebírat diskusi e-mailem Odebírat diskusi e-mailem


 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail:*
Dotaz:*
Opište kód z obrázku:*  Jiný obrázek...
 
 * povinné údaje


 
 
 

 

Nalezli jste na našich stránkách chybu?

 
 
 
Váš e-mail:*
Popis:*
Opište kód z obrázku:*  Jiný obrázek...
 
 * povinné údaje
 
 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:*
Zaslat na e-mail:*
Komentář:*
Opište kód z obrázku:*  Jiný obrázek...
 
 * povinné údaje


 
 
 


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.