optické kabely

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

2622280

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

320

položek

16

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

165 Kč bez DPH

 

200 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 20m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 20m Description: • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber •...

 

558 Kč bez DPH

 

675 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network. l Duplex cable l LSOH l Connector with ceramic ferrule l Cable diameter 3 mm l Single packed with test-report l...

 

128 Kč bez DPH

 

155 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 50m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 50m Best performance and link quality for your network. l  Duplex cable l  LSOH l  Connector with ceramic ferrule l  Cable diameter 3 mm l  Single packed with...

 

558 Kč bez DPH

 

675 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: ST Connector 2: SC Cable type: I-VH 2G62,5/125µ F...

 

128 Kč bez DPH

 

155 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 2m Best performance and link quality for your network. Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with...

 

143 Kč bez DPH

 

173 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM3

Best performance and link quality for your network. l Duplex cable l LSOH l Connector with ceramic ferrule l Cable diameter 3 mm l Single packed with test-report l Connector 1: ST l Connector 2: SC l Cable type: I-VH 2G50/125µ l Fiber...

 

156 Kč bez DPH

 

189 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

76 Kč bez DPH

 

92 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Connector 1: ST Connector 2: SC Cable type: I-VH 2G50/125µ Fiber class: OM2 Mode: Multimode Color cable:...

 

116 Kč bez DPH

 

140 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter 3mm •...

 

197 Kč bez DPH

 

238 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m

• LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 2 • Cable diameter 3mm • Cable color yellow • Single packed, with test...

 

260 Kč bez DPH

 

315 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m Article number: DK-2533-01 EAN: 4016032249030 Description: • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH...

 

247 Kč bez DPH

 

299 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m

Nejlepší výkon a kvalita spojení pro vaši optickou síť. Baleno po 1ks v pytlíku s testovacím reportem u každého kabelu. Konektor 1: LC Konektor 2: LC Třída vlákna: OM3 - Průměr vlákna: 50/125µ - Multimode - Duplexní kabel - LSOH...

 

258 Kč bez DPH

 

312 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m Article number: DK-2531-10 EAN: 4016032249207 Description: • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ...

 

278 Kč bez DPH

 

336 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 10m Nejlepší výkon a kvalita spojení pro vaši optickou síť. Baleno po 1ks v pytlíku s testovacím reportem u každého kabelu. Konektor 1: LC Konektor 2: LC Třída vlákna:...

 

474 Kč bez DPH

 

574 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m Nejlepší výkon a kvalita spojení pro vaši optickou síť. Baleno po 1ks v pytlíku s testovacím reportem u každého kabelu. Konektor 1: LC Konektor 2: SC Třída vlákna:...

 

196 Kč bez DPH

 

237 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m Nejlepší výkon a kvalita spojení pro vaši optickou síť. Baleno po 1ks v pytlíku s testovacím reportem u každého kabelu. Konektor 1: LC Konektor 2: SC Třída vlákna:...

 

219 Kč bez DPH

 

265 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m Nejlepší výkon a kvalita spojení pro vaši optickou síť. Baleno po 1ks v pytlíku s testovacím reportem u každého kabelu. Konektor 1: LC Konektor 2: SC Třída vlákna:...

 

258 Kč bez DPH

 

312 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125µ,Duplex,Class OM2, 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 10m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

306 Kč bez DPH

 

370 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM1

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Connector...

 

299 Kč bez DPH

 

362 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode,OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode,OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

186 Kč bez DPH

 

225 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

320

položek

16

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.