FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

626

položek

30

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

309 Kč bez DPH

 

374 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SUPERMICRO 55cm SATA cable silver

...

 

92 Kč bez DPH

 

111 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, venkovní -40°C, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+31Dout-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Benefitem tohoto produktu je vyšší odolnost...

 

1 089 Kč bez DPH

 

1 319 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický HP modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

ML-S+31D-10-HP je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je určen pro switche HP se softwarem Pro-Vision (ProCurve) nebo...

 

623 Kč bez DPH

 

755 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 10...

 

552 Kč bez DPH

 

670 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC (2pack)

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Množství v balení 2 (údaje platí pro samostatnou položku) Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-BiDi...

 

545 Kč bez DPH

 

659 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ metalický modul

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly. Podpora rychlostí v závislosti...

 

1 254 Kč bez DPH

 

1 519 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-10G-ER-S=, SFP+ transceiver, 10GbE ER, SMF, 40km

10GBASE-ER SFP+ single-mode transceiver, dosah až 40km Provedení Single-mode fiber (SMF) Kabeláž 10GBASE-ER Typ konektoru LC Vlnová délka 1550 nm Maximální vzdálenost 40 km Rychlost přenosu 10 Gbps Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm...

 

122 908 Kč bez DPH

 

148 719 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 9200L-STACK-KIT=

...

 

19 448 Kč bez DPH

 

23 534 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Mellanox QSFP28/100GbE --> 2× QSFP28/50GbE metalický kabel 3m

...

 

4 209 Kč bez DPH

 

5 093 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Nepřipraven - U produktu mohou být k ceně dopočítány RP a AO 

 

 
 
 
 
Mellanox QSFP28/100GbE --> 2× QSFP28/50GbE metalický kabel 1,5m

...

 

3 393 Kč bez DPH

 

4 106 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Nepřipraven - U produktu mohou být k ceně dopočítány RP a AO 

 

 
 
 
 
QNAP QSW-308-1C (2xSFP+/1xComboSFP+,RJ45/8x1GbE)

Porty 10G SFP+ (optické vlákno): 2 Porty 10G SFP+ (optické vlákno) a RJ-45 (měď) (kombinace): 1 Porty 1GbE (RJ45): 8 Tvarový činitel: Stolní / racková montáž Kapacita přepínání: 76 Gb/s Kapacita mezipaměti adresy MAC: 16K Počet prioritních...

 

5 110 Kč bez DPH

 

6 183 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
QNAP QSW-308S (3xSFP+/8x1GbE)

Porty 10G SFP+ (optické vlákno): 2 Porty 10G SFP+ (optické vlákno) a RJ-45 (měď) (kombinace): 1 Porty 1GbE (RJ45): 8 Tvarový činitel: Stolní / racková montáž Kapacita přepínání: 76 Gb/s Kapacita mezipaměti adresy MAC: 16K Počet prioritních...

 

4 193 Kč bez DPH

 

5 074 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Mellanox QSFP28-QSFP28 100GbE metalický kabel, 2m

Typ síťového kabelu: Kabel pro přímé připojení 100GBase - SFF-8636/SFF-8665/IEEE 802.3bj Materiál pláště: LSZH (Low Smoke Zero Halogen) American Wire Gauge (AWG): 30 Charakteristiky: Neobsahuje halogen,pasivní kabel,bezolovnatý Délka: 2 m Barva:...

 

2 610 Kč bez DPH

 

3 158 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SX550X-24 20x 10 GE copper ports4x 10 GE combo

...

 

127 419 Kč bez DPH

 

154 179 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SX550X-16FT 8x10 GE copper ports8x10 GE SFP+

...

 

84 946 Kč bez DPH

 

102 786 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SX550X-24F 20x10 GE SFP+4x10 GE combo

...

 

90 609 Kč bez DPH

 

109 639 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SX550X-24FT 12x 10 GE copper ports 12x 10 GE SFP+

...

 

109 021 Kč bez DPH

 

131 917 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SX550X-12F 10x10 GE SFP+2x10 GE combo

...

 

54 356 Kč bez DPH

 

65 773 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
DELL QLogic 57800 2x10Gb DA/SFP+ + 2x1Gb BT Network Daughter CardCusKit

Logic 57800 2x10Gb DA/SFP+ + 2x1Gb BT síťová dceř karta Dell™ je ideální pro připojení stolního počítače a serveru k síti. Podpora vzdálené správy umožňuje maximalizovat spravované zdroje. Tento výrobek byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud...

 

6 941 Kč bez DPH

 

8 400 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Mellanox MCX556A-ECAT ConnectX-5 VPI Adapter Card EDR IB and 100GbE Dual-Port QSFP28 PCIe3.0 x16 Tall Bracket ROHS R6

Typ zařízení: Síťový adaptér Provedení: Zásuvná karta Typ rozhraní (sběrnice): PCI Express 3.0 x16 Revize specifikace PCI: PCIe 3.0 Síť Porty: 100Gb Ethernet / 100Gb Infiniband QSFP28 x 2 Technologie konektivity: Kabelové Protokol datového...

 

20 724 Kč bez DPH

 

25 078 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

626

položek

30

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.