FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

617

položek

30

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

333 Kč bez DPH

 

405 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

252 Kč bez DPH

 

307 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SUPERMICRO 55cm SATA cable silver

...

 

113 Kč bez DPH

 

137 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS kabel

SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS...

 

1 543 Kč bez DPH

 

1 867 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a...

 

154 Kč bez DPH

 

188 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit OVERVIEW S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices. Shipped with CCR1016-12S-1S+, by popular demand is now also...

 

518 Kč bez DPH

 

629 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 3km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je...

 

151 Kč bez DPH

 

185 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

233 Kč bez DPH

 

284 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu]

SFP modul Ubiquiti Networks UniFi je Gigabitový metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Nabízí možnost data rate 10, 100 nebo 1000 Mbps. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů. Dosah...

 

364 Kč bez DPH

 

442 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik S+AO0005 5m SFP+ propojovací kabel

Přímý 5m kabel k propojení dvou zařízení vybavených SFP/SFP+ porty (např. CCR1036-8G-2S+, RB4011) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA...

 

895 Kč bez DPH

 

1 083 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 15m

MaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

689 Kč bez DPH

 

836 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
UBNT UC-DAC-SFP+, Direct Attach Cable Patch Cable, SFP/SFP+DAC, 1G/10G, bílý, 0,5m

Pasivní propojovací patch DAC kabel dlouhý 0,5m. Slouží k propojení dvou SFP+/SFP+ zařízení s maximální propustností 10 Gbps. Kabel je vyroben v bílé barvě s průměrem pouhých 4,2 mm a vodiče uvnitř kabelu jsou typu AWG30. DAC (direct attach copper)...

 

312 Kč bez DPH

 

378 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je určen pro jednovidová vlákna (SM - single mode). do 20km (s DDM).Moduly jsou otestovány a plně kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN,...

 

414 Kč bez DPH

 

503 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik S-35/53LC20D Jedná se o pár SFP modulů, S-35LC20D je jednovidový (SM) SFP modul s max. datovou propustností 1.25G a LC konektorem, vlnová délka pro vysílání je 1310nm a pro příjem 1550nm. Maximální délka spoje 20km s podporou DDM.The...

 

1 234 Kč bez DPH

 

1 493 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D OVERVIEW S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM,...

 

311 Kč bez DPH

 

378 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver *Hot-pluggable SFP+ footprint *DDM function, Digital Diagnostics Monitoring *Duplex LC, Single-Mode SFP+ Transceiver *1310nm DFB Laser *Up to 10km reach on standard single-mode fiber *Power supply...

 

643 Kč bez DPH

 

780 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

OEM X121 1G SFP RJ45 T...

 

419 Kč bez DPH

 

509 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C...

 

237 Kč bez DPH

 

287 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota...

 

1 247 Kč bez DPH

 

1 509 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, HP compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. HP compatible Rozšiřuje/konvertuje...

 

422 Kč bez DPH

 

513 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, HP compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a...

 

579 Kč bez DPH

 

703 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.60  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

617

položek

30

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2022 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.