FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

629

položek

30

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

300 Kč bez DPH

 

365 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

222 Kč bez DPH

 

269 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
SUPERMICRO SFF-8644 -> SFF-8644, 1m (ext.SAS-HD) kabel

SUPERMICRO SFF-8644 -> SFF-8644, 1m (ext.SAS-HD)...

 

1 832 Kč bez DPH

 

2 217 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS kabel

SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS...

 

1 680 Kč bez DPH

 

2 033 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
SUPERMICRO 55cm SATA cable silver

...

 

153 Kč bez DPH

 

185 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T Cisco NEXUS OEM

 

2 256 Kč bez DPH

 

2 732 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC...

 

188 Kč bez DPH

 

230 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
ASUS XG-C100F, Síťový adaptér 10G PCIe; Port SFP+ pro přenos přes optická vlákna a kabel DAC

Asus XG-C100F - síťový adaptér 10G PCIe port SFP+ pro přenos přes optická vlákna a kabel DAC Vysoké rychlosti 10Gb/s – rychlosti nejnovější generace až 10x rychlejší než gigabitový Ethernet pro rychlé přenosy souborů, plynulé streamování 4K a...

 

2 826 Kč bez DPH

 

3 421 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
mini GBIC (SFP), 1000Base-LX, 20km, SM/MM 1310nm, LC konektor, Cisco, Planet kompatibilní, DDMI

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP). Ekvivalent k Cisco...

 

308 Kč bez DPH

 

375 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

197 Kč bez DPH

 

240 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 9200L-STACK-KIT=

...

 

17 712 Kč bez DPH

 

21 433 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m

MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 25Gbps bez nutnosti pořízení samostatných modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

384 Kč bez DPH

 

466 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Synology 10GBASE-T/NBASE-T Card (E10G18-T1)

E10G18-T1 Vysokorychlostní přídavná karta s jedním portem 10GBASE-T/NBASE-T pro servery Synology NAS Odkaz na web výrobce: https://www.synology.com/cs-cz/products/E10G18-T1 Funkce Zařízení E10G18-T1, vybavené konektorem RJ-45 a podporujícím...

 

3 011 Kč bez DPH

 

3 645 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je určen pro jednovidová vlákna (SM - single mode). do 20km (s DDM).Moduly jsou otestovány a plně kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN,...

 

430 Kč bez DPH

 

522 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik S-35/53LC20D Jedná se o pár SFP modulů, S-35LC20D je jednovidový (SM) SFP modul s max. datovou propustností 1.25G a LC konektorem, vlnová délka pro vysílání je 1310nm a pro příjem 1550nm. Maximální délka spoje 20km s podporou DDM.The...

 

1 280 Kč bez DPH

 

1 549 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D OVERVIEW S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM,...

 

323 Kč bez DPH

 

393 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver *Hot-pluggable SFP+ footprint *DDM function, Digital Diagnostics Monitoring *Duplex LC, Single-Mode SFP+ Transceiver *1310nm DFB Laser *Up to 10km reach on standard single-mode fiber *Power supply...

 

643 Kč bez DPH

 

780 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Obecně Typ síťového kabelu Twinaxiální kabel - SFF-8436/IEEE 802.3ae American Wire Gauge (AWG) 24 Charakteristiky Zapadající konektory Délka 5 m Konektivita Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(ů) (na druhé straně) 1 x SFP+ Různé Odpovídající...

 

2 015 Kč bez DPH

 

2 440 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)

Obecně Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže 1000Base-LX,1000Base-LH Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Přenosová rychlost dat 1 Gbps Optická vlnová...

 

12 123 Kč bez DPH

 

14 671 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C...

 

237 Kč bez DPH

 

287 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik S-RJ01 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - SFP (mini-GBIC) / RJ-45

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit OVERVIEW S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices. Shipped with CCR1016-12S-1S+, by popular demand is now also...

 

537 Kč bez DPH

 

652 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

629

položek

30

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2024 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.