FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

677

položek

33

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SUPERMICRO 55cm SATA cable silver

...

 

90 Kč bez DPH

 

109 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 10...

 

552 Kč bez DPH

 

670 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

309 Kč bez DPH

 

374 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ metalický modul

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly. Podpora rychlostí v závislosti...

 

1 230 Kč bez DPH

 

1 490 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 1 m 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Cisco Catalyst...

 

1 127 Kč bez DPH

 

1 365 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
GIGABYTE TPM modul 2.0

Gigabyte TPM Modul 2.0 je nadstandardní stupeň ochrany, který funguje jako doplněk pro základní desky s výstupem pro Trusted Platform Module (TPM). TPM je kryptografický procesor, který bezpečně uchovává kryptografický klíč, vytvořený šifrovacím...

 

308 Kč bez DPH

 

373 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
ARECA cable mini SAS HD (SFF-8643) to 4x SAS (SFF-8482) 60cm

...

 

711 Kč bez DPH

 

860 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

360 Kč bez DPH

 

436 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

229 Kč bez DPH

 

277 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

414 Kč bez DPH

 

503 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Netgear 100/1G/2.5G/5G/10GBASE-T SFP+MODULE

The NETGEAR® 10GBASE-T SFP+ Transceiver (AXM765) delivers 10G copper connectivity with CAT6a or CAT7 cabling up to 30 meters (98.5 feet) when inserted in a switch SFP+ fiber module slot. The AXM765 fits into SFP+ interfaces of M4300, M5300, M6100,...

 

8 272 Kč bez DPH

 

10 009 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Mellanox passive copper cable, VPI, up to 56Gb/s, QSFP, 1.5m

Mellanox passive copper cable, VPI, up to 56Gb/s, QSFP, 1.5m HIGHLIGHTS: – Compliant with SFF-8436 – Compliant with IEEE 802.3ba – 1.5m 56Gb/s data rates – Ultra low crosstalk for improved performance – Low insertion loss – BER better than 10-15 –...

 

2 217 Kč bez DPH

 

2 683 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 5m

Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 5m HIGHLIGHTS: – Compliant with SFF-8431 – 5m 10Gb/s data rates – Ultra low crosstalk for improved performance – Low insertion loss – BER better than 10-15 – Serial numbers printed on each...

 

2 121 Kč bez DPH

 

2 566 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Mellanox Passive Copper cable, ETH, up to 25Gb/s, SFP28, 1.5m

Mellanox Passive Copper cable, ETH, up to 25Gb/s, SFP28, 1.5m HIGHLIGHTS: – Up to 25Gb/s data rateSFF-8402 compliant – Operating case temperature of 0-70 °C – Single 3.3V supply voltage – BER better than 10-15 – Hot pluggable – RoHS 6 compliant –...

 

1 534 Kč bez DPH

 

1 856 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A OEM

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A...

 

825 Kč bez DPH

 

998 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

257 Kč bez DPH

 

311 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

274 Kč bez DPH

 

332 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink SFP 10/100/1000M metalický modul, RJ-45, 100m, 1.25Gbps, Cisco comp.

ML-SFP-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Jedná se o cisco kompatiblní modul. Dosah modulu je 100m. Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a rozhraní Konektory:...

 

429 Kč bez DPH

 

519 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu]

SFP modul Ubiquiti Networks UniFi je Gigabitový metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Nabízí možnost data rate 10, 100 nebo 1000 Mbps. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů. Dosah...

 

338 Kč bez DPH

 

409 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco DS-SFP-FC16G-SW=

Cisco - modul SFP+ vysílače - 16Gb Fibre Channel (SW) Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže Vláknová optika Přenosová rychlost dat 16 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového...

 

3 107 Kč bez DPH

 

3 759 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
WS Guided Field Sharpener

Ruční brousek Work SharpRuční brousek Celková délka: 17 cm Diamantové desky, hrubá, jemná Keramické tyčinky, klasická pro jemné dobroušení, delší s drážkami pro broušení háčků, hrubší a jemná...

 

717 Kč bez DPH

 

868 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

677

položek

33

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.