FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

581

položek

28

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

360 Kč bez DPH

 

436 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SUPERMICRO 55cm SATA cable silver

...

 

91 Kč bez DPH

 

110 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM SFP modul, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible

Popis zařízení OEM pro Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Přenosová rychlost 1 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol...

 

319 Kč bez DPH

 

388 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
OEM Cisco compatible, 1000Base-LX, SM, 1310nm, DDM, 10km

Modul SFP pro Gigabit Ethernet. Konektor LC, dosah 10 km, singlemode, podpora DDM. Vlnová délka 1310 nm. Cisco kompatibilní. Typ modulu: SFP Konektor: LC Vlnová délka: 1310 nm Typ vlákna: Singlemode Dosah spojení: 10...

 

603 Kč bez DPH

 

731 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty....

 

399 Kč bez DPH

 

483 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC (2pack)

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Množství v balení 2 (údaje platí pro samostatnou položku) Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-BiDi...

 

537 Kč bez DPH

 

650 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP+ 10GBASE-LR/LW SM 10km 1310nm LC OEM Cisco

...

 

987 Kč bez DPH

 

1 196 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

374 Kč bez DPH

 

453 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

309 Kč bez DPH

 

374 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
QNAP Dual-port 10GbE SFP+ network expansion card

QNAP 10 GbE síťové rozšiřující karty jsou navrženy pro QNAP NAS střední a vysoké úrovně. K dispozici je řada standardů a možností s jedním či dvěma porty s ohledem na uspokojení různých potřeb použití. • Adaptér: Mellanox Connect-3 Pro EN •...

 

5 494 Kč bez DPH

 

6 650 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Intel® Omni-Path Cable Passive Copper Cable QSFP-QSFP F 30AWG 1.0M 100CQQF3010

...

 

1 292 Kč bez DPH

 

1 563 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
ARECA cable mini SAS HD (SFF-8643) to 4x SAS (SFF-8482) 60cm

...

 

718 Kč bez DPH

 

869 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-H10GB-CU1-5M=

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - kabel pro přímé připojení - 1.5 m - černá Typ Kabel pro přímé připojení Technologie Diaxiální Délka 1.5 m Konektor SFP+ Konektor (druhý konec) SFP+ Barva Černá Navrženo pro Catalyst...

 

1 525 Kč bez DPH

 

1 845 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

411 Kč bez DPH

 

497 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

306 Kč bez DPH

 

370 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

468 Kč bez DPH

 

568 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 0.5m

Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 0.5m HIGHLIGHTS: – Compliant with SFF-8431 – 0.5m 10Gb/s data rates – Ultra low crosstalk for improved performance – Low insertion loss – BER better than 10-15 – Serial numbers printed on each...

 

429 Kč bez DPH

 

519 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Mellanox Passive Copper cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, LSZH, 3m

Mellanox Passive Copper cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, LSZH, 3m HIGHLIGHTS: – Compliant with SFF-8665 – Compliant with IEEE 802.3bj – Up to 100Gb/s data rates – Ultra low crosstalk for improved performance – Low insertion loss – BER better than...

 

3 079 Kč bez DPH

 

3 726 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Mellanox Passive Copper cable, IB EDR, up to 100Gb/s, QSFP, LSZH, 2m

Mellanox Passive Copper cable, IB EDR, up to 100Gb/s, QSFP, LSZH, 2m HIGHLIGHTS: – Compliant with SFF-8665 – Compliant with IEEE 802.3bj – Up to 100Gb/s data rates – Ultra low crosstalk for improved performance – Low insertion loss – BER better...

 

3 339 Kč bez DPH

 

4 040 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink SFP 10/100/1000M metalický modul, RJ-45, 100m, 1.25Gbps, Cisco comp.

ML-SFP-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Jedná se o cisco kompatiblní modul. Dosah modulu je 100m. Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a rozhraní Konektory:...

 

467 Kč bez DPH

 

565 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ metalický modul

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly. Podpora rychlostí v závislosti...

 

1 211 Kč bez DPH

 

1 467 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

581

položek

28

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: 13 + 4 =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.