FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

605

položek

29

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

360 Kč bez DPH

 

436 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SUPERMICRO 55cm SATA cable silver

...

 

89 Kč bez DPH

 

108 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
D-Link DEM-410T SFP+ 10GBASE T Copper Transceiver

Metalický 10GBase-T SFP+ transceiver modul optimalizovaný pro přenos přes strukturovanou kabeláž Cat6a do vzdálenosti 30m. Využívá standardní RJ-45 rozhraní. - Rozhraní SFP+ - Konektor RJ-45 - Standardy IEEE 802.3an 10GBase-T, IEEE 802.3ab...

 

7 871 Kč bez DPH

 

9 526 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.(J4858C)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní Technické informácie : * Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps * 1 x 1000Base-SX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port * Dosah : Až do 550 m...

 

293 Kč bez DPH

 

355 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
D-Link DEM-CB300S SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 3M

The DGS-3420 Series of next generation Layer 2+ Gigabit switches delivers performance, flexibility, security, multi-layer QoS and access control, along with redundant power solutions for SMBs and enterprises. With high Gigabit port densities, Gigabit...

 

3 847 Kč bez DPH

 

4 655 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC LR...

 

1 008 Kč bez DPH

 

1 223 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 1m Customer Kit

Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 1m Customer Kit Počet portů 48 a více PoE 802.3af Ne Rychlost přenosu 10/100/1000 SFP Ano Správa Managovatelný Výrobce DELL...

 

654 Kč bez DPH

 

791 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP+ 10G SM 1310nm 20km Cisco

SFP+ 10G SM 1310nm 20km Cisco PŘEHLED Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Diagnostícká...

 

1 333 Kč bez DPH

 

1 613 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DELL SFP+ modul/ 10Gbit/ MM multi mode 850nm/ 300m/ DELL kompatibilní/ neoriginální

SFPP-10G-MM-30M-DE Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps s LC konektorem. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 300m při použití Multimode vlákna. Modul podporuje technologii DDMI (Diagnostícká...

 

1 221 Kč bez DPH

 

1 479 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

X130 10G SFP LC SR...

 

573 Kč bez DPH

 

693 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DELL SFP modul/ 1Gbit/ MM multi mode 850nm/ 550m/ DELL kompatibilní/ neoriginální

DELL SFP-1G-MM-500M-DE 1Gbps SFP modul s LC konektorem. Kvalitní VCSEL dioda pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití multimode vlákna. Obecná kompatibilita s výrobky Dell. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Formát: SFP Rychlost: 1...

 

330 Kč bez DPH

 

401 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis 100FX (LC) SFP 15km AT-OSPFX/15

AT-OSPFX/15 SFP Pluggable Optical Module, 100LX, 15km, Single mode, Dual fiber [Tx=1310,Rx=1310], LC conn. (0 to...

 

42 Kč bez DPH

 

51 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2m

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 2 m - hnědá - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140 Popis výrobku Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - twinaxiální kabel - 2 m - hnědá...

 

1 506 Kč bez DPH

 

1 822 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
GLC-LX-SM-RGD=, 1000Mbps Single Mode Rugged SFP

Cisco Rugged SFP - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC jeden režim - 1310 nm - pro Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card Popis výrobku Cisco Rugged SFP - Transceiver modul SFP...

 

16 524 Kč bez DPH

 

19 994 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-10G-SR-S= 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise Class

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 400 m - 850 nm Popis výrobku Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul...

 

7 476 Kč bez DPH

 

9 046 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Intel® Ethernet QSFP+ SR Optics, retail unit

...

 

7 404 Kč bez DPH

 

8 959 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM pro Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1m

OEM Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 1 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140, C2960X Technické specifikace: Popis zařízení OEM Cisco...

 

817 Kč bez DPH

 

989 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Linksys Module, SFP, 1000base-LX

Key Features: 1000base-LX: 1 Gbps, up to 10 km, for SMF optical fiber Transmitter: FP Laser Wavelength: 1310 nm Optical Power (dBm): -9 ~ -3 Receiver: PIN-TIA Sensitivity...

 

2 660 Kč bez DPH

 

3 220 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco

SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco PŘEHLED Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 2km při použití multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. TECHNICKÁ...

 

407 Kč bez DPH

 

492 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Allied Telesis AT-CM302

CM302 Converteon™ Fast Ethernet to Fiber Managed Media and Rate Line Card This media and rate conversion line card features 10/100TX to 100FX (SC) conversion supporting a distance of up to 2km. It is compatible with the CV1000, CV1203 or CV5001...

 

5 426 Kč bez DPH

 

6 567 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco VIC 1225, Dual Port 10Gb SFP+ CNA

Cisco UCS Virtual Interface Card 1225 - Síťový adaptér - PCIe 2.0 x16 - 10 GigE, 10Gb FCoE - 2 porty Popis výrobku Cisco UCS Virtual Interface Card 1225 - síťový adaptér - 2 porty Typ zařízení Síťový adaptér Provedení Modul plug-in Typ...

 

16 508 Kč bez DPH

 

19 976 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

605

položek

29

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva: AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.