FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

610

položek

30

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

251 Kč bez DPH

 

306 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SUPERMICRO redundantní zdroj 920W pro SC829/826/745

SUPERMICRO redundantní zdroj 920W pro...

 

5 883 Kč bez DPH

 

7 120 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

332 Kč bez DPH

 

404 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SUPERMICRO 55cm SATA cable silver

...

 

85 Kč bez DPH

 

103 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

190 Kč bez DPH

 

230 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

197 Kč bez DPH

 

238 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
MikroTik Q+BC0003-S+ 40 Gigabit to 4x10G SFP+ MiniGBIC modul, 3m (QSFP+)

Optický kabel pro připojení až čtyř zařízení s rozhraním SFP+ k jednomu s rozhraním QSFP+. Délka 3 m. Rychlost: 40 Gbps Konektor 1: 1 x QSFP+ Konektor 2: 4 x SFP+ Provozní teplota: 0 °C až + 70 °C Délka kabelu: 3...

 

966 Kč bez DPH

 

1 171 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a...

 

153 Kč bez DPH

 

187 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je určen pro jednovidová vlákna (SM - single mode). do 20km (s DDM).Moduly jsou otestovány a plně kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN,...

 

416 Kč bez DPH

 

505 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D OVERVIEW S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM,...

 

312 Kč bez DPH

 

380 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver *Hot-pluggable SFP+ footprint *DDM function, Digital Diagnostics Monitoring *Duplex LC, Single-Mode SFP+ Transceiver *1310nm DFB Laser *Up to 10km reach on standard single-mode fiber *Power supply...

 

643 Kč bez DPH

 

780 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

OEM X121 1G SFP RJ45 T...

 

419 Kč bez DPH

 

509 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)

Obecně Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže 1000Base-LX,1000Base-LH Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Přenosová rychlost dat 1 Gbps Optická vlnová...

 

9 493 Kč bez DPH

 

11 489 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C...

 

237 Kč bez DPH

 

287 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit OVERVIEW S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices. Shipped with CCR1016-12S-1S+, by popular demand is now also...

 

519 Kč bez DPH

 

630 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota...

 

1 236 Kč bez DPH

 

1 496 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, HP compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. HP compatible Rozšiřuje/konvertuje...

 

422 Kč bez DPH

 

513 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, HP compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a...

 

579 Kč bez DPH

 

703 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.60  RP
     

 
 
 
 
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP...

 

229 Kč bez DPH

 

277 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-H10GB-ACU7M=

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 7 m - aktiv kabel (regenerace signálu) - pro Cisco 16, 4, 8; Nexus 2148, 2232PP 10, 22XX, 50XX, 55XX, 7000; UCS 2104, 61XX Popis výrobku Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - twinaxiální...

 

5 241 Kč bez DPH

 

6 342 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-H10GB-ACU10M=

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 10 m - aktiv kabel (regenerace signálu) - pro Cisco 16, 4, 8; Nexus 2148, 2232PP 10, 22XX, 50XX, 55XX, 7000; UCS 2104, 61XX Popis výrobku Cisco SFP+ Copper Twinax Cable -...

 

5 969 Kč bez DPH

 

7 222 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

610

položek

30

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.