FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

650

položek

31

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

237 Kč bez DPH

 

289 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

343 Kč bez DPH

 

417 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SUPERMICRO 55cm SATA cable silver

...

 

89 Kč bez DPH

 

108 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
S/FTP patchkabel kat. 7, s konektory RJ45, LSOH, 1,5m, šedý

Propojovací kabel pro počítačovou síť 10Gb. Pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač. Konektory: 2x RJ45M (kategorie 6a), s krytkou západky (snag-proof, snagless), označení délky kabelu na plastovém zástřiku konektoru Kabel:...

 

67 Kč bez DPH

 

81 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 10...

 

476 Kč bez DPH

 

578 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. J4859C OEM

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. J4859C...

 

249 Kč bez DPH

 

301 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 1 m 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Cisco Catalyst...

 

1 122 Kč bez DPH

 

1 359 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je určen pro jednovidová vlákna (SM - single mode). do 20km (s DDM).Moduly jsou otestovány a plně kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN,...

 

436 Kč bez DPH

 

529 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

278 Kč bez DPH

 

338 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly. Podpora rychlostí v závislosti...

 

1 220 Kč bez DPH

 

1 478 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Mellanox QSFP28-QSFP28 100GbE metalický kabel, 2m

Typ síťového kabelu: Kabel pro přímé připojení 100GBase - SFF-8636/SFF-8665/IEEE 802.3bj Materiál pláště: LSZH (Low Smoke Zero Halogen) American Wire Gauge (AWG): 30 Charakteristiky: Neobsahuje halogen,pasivní kabel,bezolovnatý Délka: 2 m Barva:...

 

3 046 Kč bez DPH

 

3 687 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC (2pack)

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Množství v balení 2 (údaje platí pro samostatnou položku) Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-BiDi...

 

523 Kč bez DPH

 

633 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik S+AO0005 5m SFP+ propojovací kabel

Přímý 5m kabel k propojení dvou zařízení vybavených SFP/SFP+ porty (např. CCR1036-8G-2S+, RB4011) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA...

 

937 Kč bez DPH

 

1 134 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
QNAP QXG-10G2SF-CX4 - dvouportová rozšiřující síťová karta 10GbE SFP+

Rozšiřující karta sítě 10 GbE se dvěma porty Řadič: Mellanox ConnectX-4 Lx Konektor: SFP+ Rozhraní PCIe: PCIe Gen3 x8 Přenosové rychlosti: 10 Gb/s Podporované operační systémy: QTS; Windows (je nutný ovladač); Linux (je nutný...

 

4 343 Kč bez DPH

 

5 257 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik S-35/53LC20D Jedná se o pár SFP modulů, S-35LC20D je jednovidový (SM) SFP modul s max. datovou propustností 1.25G a LC konektorem, vlnová délka pro vysílání je 1310nm a pro příjem 1550nm. Maximální délka spoje 20km s podporou DDM.The...

 

1 329 Kč bez DPH

 

1 608 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D OVERVIEW S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM,...

 

328 Kč bez DPH

 

399 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver *Hot-pluggable SFP+ footprint *DDM function, Digital Diagnostics Monitoring *Duplex LC, Single-Mode SFP+ Transceiver *1310nm DFB Laser *Up to 10km reach on standard single-mode fiber *Power supply...

 

643 Kč bez DPH

 

780 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Obecně Typ síťového kabelu Twinaxiální kabel - SFF-8436/IEEE 802.3ae American Wire Gauge (AWG) 24 Charakteristiky Zapadající konektory Délka 5 m Konektivita Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(ů) (na druhé straně) 1 x SFP+ Různé Odpovídající...

 

1 682 Kč bez DPH

 

2 037 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)

Obecně Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže 1000Base-LX,1000Base-LH Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Přenosová rychlost dat 1 Gbps Optická vlnová...

 

10 142 Kč bez DPH

 

12 274 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C...

 

237 Kč bez DPH

 

287 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit OVERVIEW S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices. Shipped with CCR1016-12S-1S+, by popular demand is now also...

 

556 Kč bez DPH

 

675 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

650

položek

31

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2020 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.