Switche

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

2622363

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

72

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Planet 16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE Switch

16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE Switch + 2 Port Gigabit SFP and LCD Monitor for PoE, 300 Watts Počet portů 16 PoE 802.3af PoE Rychlost přenosu 10/100/1000 Výrobce Digitus Návod Jiný...

 

6 580 Kč bez DPH

 

7 964 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
PWR-120-48 napájecí zdroj DIN, 48V, 120W

Vlastnosti: - výstupní napětí 48V DC, zatížitelnost 120W - vstupní napájení: 100-240V AC, 50/60Hz - elektrická bezpečnost dle CE EN-60950-1 - pracovní teplota -10 až 60 st. C, vlhkost do 90% - rozměry: 65 x 125 x 100 mm - hmotnost:...

 

1 061 Kč bez DPH

 

1 286 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
PWR-40-24 napájecí zdroj DIN, 24V, 40W, slim

Vlastnosti: - výstupní napětí 24V DC, zatížitelnost 40W - vstupní napájení: 100-240V AC, 50/60Hz - elektrická bezpečnost dle CE EN-60950-1 - pracovní teplota -20 až 70 st. C, vlhkost do 90% - rozměry: 40 x 90 x 100 mm, "slim"-úzké provedení pro úsporu...

 

603 Kč bez DPH

 

732 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS 10 inch 8-port Gigabit Ethernet Switch, 8 x 10/100/1000Mbps RJ45, build-in power, incl. 10inch brackets

The DIGITUS® 8-Port Gigabit Ethernet Switch provides 8 10/100/1000 Mbps RJ-45 ports with auto negotiation. All ports support the Auto MDI/MDIX function, which eliminate the need for crossover cables and uplink ports. Low costs, simple use and high...

 

1 139 Kč bez DPH

 

1 380 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS 10 palcový 8 portový gigabitový ethernetový přepínač, L2 + mnagement

...

 

2 463 Kč bez DPH

 

2 982 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus Injektor Gigabit Ethernet PoE ++, výkonové piny 802,3 bt: 4/5 (+), 7/8 (-) a 3/6 (+), 1/2 (-), 85 W

Injektor Gigabit Ethernet PoE ++, výkonové piny 802,3 bt: 4/5 (+), 7/8 (-) a 3/6 (+), 1/2 (-), 85 W Napájení a přenos dat s šířkou pásma 1 Gbps a výstupem 85 W pomocí jediného síťového kabelu pro zařízení podporující PoE, jako jsou přístupové body,...

 

912 Kč bez DPH

 

1 105 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Maticový přepínač 4x4 HDMI 2.0, 19 palců 4K/60Hz, stříbrný/černý

Maticový přepínač 4x4 HDMI 2.0, 19 palců 4K/60Hz, stříbrný/černý Distribuujte až čtyři různé signály HDMI® až na čtyři displeje HDMI® nezávisle na sobě s rozlišením UHD až 4K Podporuje UHD rozlišení až 4K / 60 Hz Lze instalovat do 19 "rozvaděčů...

 

5 815 Kč bez DPH

 

7 038 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS SWITCH 24 port, 10/100 Mbps, 24x RJ45, stolní verze, kit pro montáž do 19' racku v balení

DIGITUS Fast Ethernet Switch 24-port, 10/100 Mbps, 24x RJ45, stolní verze, kit pro montáž do 19' racku v balení DN-60021-1 - 24 RJ45 portů - Až 20/200 Mbps plný Duplex - Kompatibilní se standardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3az and 802.3x - Velmi...

 

1 416 Kč bez DPH

 

1 715 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Gigabit Ethernet Web Smart 24 port Switch, 4 Combo ports

Gigabit N-Way Switch 24 Port + 4 SFP Porty 10/100/1000MBIT do 19" racku • Web Smart Switch • IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z a IEEE 802.3x kompatibilní • Automatická detekce rychlosti half/full duplex / configuration • Auto MDI / MDI-X...

 

3 579 Kč bez DPH

 

4 333 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS SWITCH 5 port,10/100 DN-50011

DIGITUS SWITCH 5 port,10/100 DN-50011 - 10/100 Mbps (20/200Mbps full duplex) - 5x RJ45 port pro spojení 5PC do sítě - standardy IEEE 802.3 a 802.3u - led diody - store and forward architektura zařízení - auto MDI / MDI-X funkce - včetně...

 

316 Kč bez DPH

 

384 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Digitus Switch 8 Gigabit portů

DIGITUS Gigabit Switch N-Way 8-port, 10/100/1000 Mbps, 8x RJ45 Desktop Version • 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch • Compliant to the network standards IEEE 802.3, IEEE 802.3u and IEEE 802.3ab • Auto-Negotiation for 10/100/1000Mbps • Auto-MD

 

850 Kč bez DPH

 

1 031 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
UBIQUITI UniFiSwitch US-48-port Gigabit Ethernet Switch with SFP, no PoE

Ubiquiti US-48 48-port + 2xSFP, 2xSFP+ Gigabit UniFi...

 

7 658 Kč bez DPH

 

9 268 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS PoE Ultra Injector, 802.3at, 10/100/1000 Mbps Output max. 48V, 60W

DIGITUS PoE Ultra Injector, 802.3at, 10/100/1000 Mbps Output max. 48V, 60W The Digitus PoE Injector allows you to minimize cabling during installation of PoE-ready devices such as IP network cameras. Data supply and power supply to the devices is...

 

1 212 Kč bez DPH

 

1 469 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
Digitus 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector 100Base-BX, Tx1550nm/Rx1310nm

DIGITUS 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector 100Base-BX, Tx1550nm/Rx1310nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wether from...

 

586 Kč bez DPH

 

711 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
Digitus 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector 100Base-BX, Tx1310nm/Rx1550nm

DIGITUS 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector 100Base-BX, Tx1310nm/Rx1550nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wether from...

 

393 Kč bez DPH

 

477 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
Digitus CISCO-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm

CISCO-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wether from switch to...

 

433 Kč bez DPH

 

526 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
Digitus 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector, Industrial Ver. 100Base-BX, Tx1550nm/Rx1310nm

DIGITUS 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector, Industrial Ver. 100Base-BX, Tx1550nm/Rx1310nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and...

 

654 Kč bez DPH

 

793 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
Digitus HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm

HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wether from switch to...

 

387 Kč bez DPH

 

470 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
Digitus Switch 8 Gigabit portů

Best for quick and easy network expansion! Gigabit Ethernet Switch, 8-port, 10/100/1000 Mbps, 8x RJ45 With this Gigabit Ethernet Switch you can easily expand your Network with eight additional RJ45 Network ports. Thanks to the Auto-MDI/MDI-X...

 

647 Kč bez DPH

 

785 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
DIGITUS Gigabit Desktop Switch, 5-port

Best for quick and easy network expansion! Gigabit Ethernet Switch, 5-port, 10/100/1000 Mbps, 5x RJ45 With this Gigabit Ethernet Switch you can easily expand your Network with five additional RJ45 Network ports. Thanks to the Auto-MDI/MDI-X...

 

473 Kč bez DPH

 

574 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 
DIGITUS Professional Gigabit PoE+ Extender IEEE802.3at

Gigabit PoE Indoor Extender, 22 Watts Output Desktop or Wall-mount, 100m extension cascadable, self powered Extend an existing PoE connection over the 100m distcance limit Gigabit Ethernet Fanless design ensures a quiet operation Fixing points for...

 

1 027 Kč bez DPH

 

1 245 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
 

 Nedostupný 

 

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

72

položek

4

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.