Switche

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

2864360

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

170

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Netgear 5x 10/100/1000 Ethernet Switch

NETGEAR - PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS105 Poskytuje maximální výkon , připojení až 10x rychlejší než Fast Ethernet Usnadňuje kombinovat Fast Ethernet a Gigabit zařízení ve vaší síti Obsahuje...

 

442 Kč bez DPH

 

537 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch

ProSafe 8portový gigabitový desktopový přepínač 10/100/1000 Mb/s GS108 Až desetkrát rychlejší připojení než v případě klasického 100Mb/s Ethernetu Až o 60 % nižší spotřeba energie Automatické vypnutí portů, pokud právě nejsou využívány Gigabitový...

 

601 Kč bez DPH

 

729 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear S350 24P GE POE+ SMARTMANAGED PRO S

• Smart Managed Pro Switch • Power Cord (localized to region of sale) • Rack-mounting Kit • Rubber footpads for tabletop installation • Quick installation Guide Gigabit ports • 24 SFP ports • 2 (dedicated) PoE+ (802.3at) ports •...

 

8 508 Kč bez DPH

 

10 296 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
NETGEAR 8PT GE UNMANAGED SW METAL LP, GS308 - PROMO

...

 

627 Kč bez DPH

 

760 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Netgear GS324 24-port Gigabit Ethernet Switch, fanless

GS324-200EUS - 24-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch Přepínače NETGEAR řady 300 Gigabit Ethernet poskytují snadné, spolehlivé a dostupné síťové připojení pro domácnosti a malé kanceláře. S těmito přepínači typu plug-and-play můžete okamžitě...

 

2 280 Kč bez DPH

 

2 761 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Netgear 16 x 10/100/1000 Ethernet Switch Rack-mountable - JGS516

JGS516 10/100/1000Mbps Gigibit Ethernet Odkaz na web výrobce: Funkce Řada switchů NETGEAR Gigabit Unmanaged Switch pomáhá firmám efektivně rozšiřovat svou síť na gigabitové rychlosti a vyšší počet portů. Tyto...

 

2 383 Kč bez DPH

 

2 885 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 16xGbE, 2xSFP shared, SMART SWITCH, static routing, IPv6, LAGs

Síťová architektura GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed) Ano Počet portů 1000BaseT (RJ45) 16 ks Počet slotů MiniGBIC (SFP) 2 ks Komunikační port 10/100/1000 Base-T (RJ45) 100/1000X Fiber SFP Management, monitoring a...

 

5 263 Kč bez DPH

 

6 370 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 16x 10/100/1000 Ethernet Switch

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Přesouvá po síti velmi velké soubory okamžitě 10× rychlejší než standardní rychlý ethernet (10/100) Plný duplexní režim poskytuje rychlost až 2000 Mb/s na každém portu Automatická detekce na každém portu zjišťuje nejvhodnější...

 

2 114 Kč bez DPH

 

2 560 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 24 x 10/100/1000 Ethernet Switch Rack-mountable

SÍŤOVÉ PŘEPÍNAČE PRO MONTÁŽ DO STOJANU - JGS524 24portový gigabitový síťový přepínač pro montáž do stojanu Výhodná cena přepínače NETGEAR JGS524 vám umožňuje zajistit síťovou rychlost gigabitového ethernetu za efektivní cenu v celé vaší kancelářské...

 

3 442 Kč bez DPH

 

4 167 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 8x 10/100/1000 Switch (plastic case)

OVERVIEW The NETGEAR SOHO Ethernet Unmanaged Switches provide easy and affordable network connectivity to small offices and home/offices. They are easy to use, reliable, and rugged with metal enclosures. Power-Over-Ethernet (PoE) support is also...

 

492 Kč bez DPH

 

597 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 24xGbE, 2xSFP shared, SMART SWITCH, static routing, IPv6, LAGs

Parametry Provedení Rack mounted 19" Technologie Gigabit Ethernet 1000Mbps Management Web Maximální počet portů 24 Rozšiřitelnost Ano Funkce PoE po portech (Power over Ethernet) Ne Podrobnosti GS724T 24xGbE, 2xSFP shared WEB...

 

4 794 Kč bez DPH

 

5 803 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear PLUS SWITCH, 5xGbE (mngt. via PC utility-monitoring also via WEB)

Přepínače řiditelné prostřednictvím PC utility Tato rodina přepínačů nabízí možnosti sledování a správy, neomezuje se jen na pouhé propojení stanic. Veškeré funkce jsou k dispozici za velice dostupnou cenu, která z těchto přepínačů činí ideální...

 

704 Kč bez DPH

 

854 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 48xGbE, 4xSFP shared, SMART SWITCH, static routing, IPv6, LAGs

GS748T 48xGbE, 4xSFP shared WEB management, SNMP v1, v2c, v3. Plná podpora IPv6, včetně IPv6 managementu, IPv6 QoS and IPv6 ACL Statické směrování Auto-voice VLAN IGMP snooping v1/v2 Port -based ingress/egress rate limiting Spanning Tree Protocol...

 

9 295 Kč bez DPH

 

11 249 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear PLUS SWITCH, 8xGbE (mngt. via PC utility-VLANs, IGMP, Rate Limiting, etc.)

NETGEAR ProSafe Plus GS108Ev3 - Přepínač - 8 x 10/100/1000 - desktop, pro připevnění na zeď Popis výrobku NETGEAR ProSafe Plus GS108Ev3 - přepínač - 8 porty - desktop, pro připevnění na zeď Typ zařízení Přepínač - 8 porty Provedení skříně...

 

849 Kč bez DPH

 

1 029 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 5x 10/100/1000 Platinum Ethernet Switch

5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS605 Tato rodina rychlých, cenově dostupných neřiditelných gigabitových přepínačů je vybavena 10/100/1000Mb/s porty a dávají vaší domácí síti maximální schopnost rychle a snadno operovat s obrovskými požadavky na...

 

455 Kč bez DPH

 

553 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 BNDL

NETGEAR ProSafe AXM761 - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - multirežim LC - až 300 m - 850 nm ( sada 10 ) Přidává 10Gb/s ethernetovou "short-reach" LC optickou konektivitu ke standardním SFP+ rozhraním Spolupracuje se dvěma zabudovanými 10GE...

 

40 028 Kč bez DPH

 

48 436 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
NETGEAR 28PT 10G SMART SWITCH W/4 SFP+, XS728T

NETGEAR ProSAFE XS728T - Přepínač - L3 Lite - inteligentní - 24 x 10GBase-T + 4 x 10 Gigabit SFP+ - desktop, Lze montovat do rozvaděče Popis výrobku NETGEAR ProSAFE XS728T - přepínač - 28 porty - inteligentní - desktop, Lze montovat do rozvaděče...

 

57 196 Kč bez DPH

 

69 209 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
NETGEAR M4300-28G-POE+ MANAGED SWCH APS550W

Výkonný inteligentní řiditelný stohovatelný přepínač se 24 RJ45 1G porty s podporou PoE, dvěma 10GBASE-T a stejným počtem SFP+ portů (1G/10G). Přepínač spolehlivě zvládá nástrahy specifikace IPv6 a podporuje QoS.Dokáže také skvěle zabezpečit...

 

45 628 Kč bez DPH

 

55 212 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
NETGEAR M4300-28G-POE+ MANAGED SW APS1000W

odkaz na stránky výrobce: ...

 

55 411 Kč bez DPH

 

67 049 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
NETGEAR M4300-52G-POE+ MANAGED SWCH APS550W

PŘEHLED The NETGEAR M4300 Stackable Switch Series delivers L2/L3/L4 and IPv4/IPv6 cost-effective services for mid-enterprise edge with full PoE+ and SMB core deployments with unrivalled ease of use: 10 Gigabit models can seamlessly stack with 1...

 

64 362 Kč bez DPH

 

77 880 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
NETGEAR M4300-52G-POE+ MANAGED SW APS1000W

NETGEAR M4352PB Switch with Full PoE+ Provisioning Odkaz na web výrobce: https://www.netgear.com/images/pdf/M4300_ProductBrief_29Jan18.pdf?_ga=2.97763167.1399628401.1533356626-1802629687.1533356626 Key features: *Cost effective 1G access layer in...

 

73 429 Kč bez DPH

 

88 851 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

170

položek

9

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2023 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2023 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.