Opticord

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

408797

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

310

položek

15

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Opticord Pigtail Fiber Optic Patch Cord LC 9/125µ - 1m 0,9mm cable

Pigtail optického vlákna PatchCord LC 9/125...

 

37 Kč bez DPH

 

44 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19" nástěnný rozvaděč 9U/600mm celoskleněné dveře rozebiratelný

19" nástěnný rozvaděč - výška 9U (501 mm) - hloubka 600mm - barva šedá - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední vertikální lišty - příprava pro 1x stropní větrák 230V - dveřní zámek + 2 klíče - sáček montážních sad M6...

 

2 144 Kč bez DPH

 

2 594 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19" napájecí panel ACAR S8/3m 8x220V-3m BK

Popis produktu: 19" rozvodný panel ACAR 8x230V-3m černý Rozvodný panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce rozvodného panelu: - výška 1,5U - přepěťová ochrana - 8 x 230V zásuvek - přívodní šňůra 3m...

 

413 Kč bez DPH

 

500 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19" nástěnný rozvaděč 9U/435mm

19" nástěnný rozvaděč - výška 9U (485 mm) - hloubka 450mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - skleněné dveře - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava...

 

1 858 Kč bez DPH

 

2 248 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19" nástěnný rozvaděč 12U/435mm

19" nástěnný rozvaděč - výška 12U (595 mm) - hloubka 450mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - skleněn dveře - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava...

 

1 979 Kč bez DPH

 

2 395 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19" nástěnný rozvaděč 6U/300mm - plechové dveře

- výška 6U (350 mm) - hloubka 300mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - plechové dveře (bez skleněné výplně) - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava pro...

 

1 547 Kč bez DPH

 

1 872 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19" napájecí panel ACAR 504WF/3m 5x220VBK

19" rozvodný panel ACAR 5x230V-3m černý Rozvodný panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce rozvodného panelu: - výška 1,5U - přepěťová ochrana - 5 x 230V zásuvek - přívodní šňůra 3m - barva...

 

468 Kč bez DPH

 

566 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-18U-6SBK rozvaděč nástěnný 18U/600mm celoskleněné dveře

Popis produktu: 19" nástěnný rozvaděč OCRACK - výška 18U (901 mm) - hloubka 600mm - barva černá - snadná výměna levé/pravé otevírání - nosnost 50kg Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava pro 1x stropní větrák 230V - dveřní...

 

3 654 Kč bez DPH

 

4 421 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-18U-66SBK rozvaděč stojanový 18U/600x600 skleněné dveře

19' OCRACK OCC rozvaděč stojanový OCC-18U-66S 18U/600x600 skleněné dveře Popis produktu: - barva černá - odnímatelné boky zamykatelné - přední dveře prosklené - zadní dveře plechové Příslušenství: - sety montážní sada M6 - 1 police - 2...

 

5 276 Kč bez DPH

 

6 389 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

4.00  RP
     

 
 
 
 
19' rozvaděč stojanový 30U/600x600 skleněné dveře

19' OCRACK OCC rozvaděč stojanový OCC-30U-66S 30U/600x600 skleněné dveře Popis produktu: - nosnost 400kg - barva černá - odnímatelné boky zamykatelné - přední dveře prosklené - zadní dveře plechové Příslušenství: - sety montážní sada M6 - 1...

 

6 808 Kč bez DPH

 

8 243 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

4.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord E2000/APC-SC Optický patch cord 09/125 3m

Opticord E2000 / APC-SC Optický patch cord 09 / 125...

 

747 Kč bez DPH

 

904 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm

Pigtail optického vlákna ST...

 

40 Kč bez DPH

 

48 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19” nástěnný rozvaděč 9U / 600mm celoskleněné dveře rozebíratelný - černý

Popis produktu: 19" nástěnný rozvaděč OCRACK -výška 9U (501 mm) - hloubka 600mm - barva černá - snadná výměna levé/pravé otevírání - nosnost 50kg Rozvaděč obsahuje: - přední vertikální lišty - příprava pro 1x stropní větrák 230V - dveřní...

 

2 087 Kč bez DPH

 

2 525 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
10" rozvaděč nástěnný 9U/280mm skleněné dveře - černý

10" nástěnný rozvaděč - výška 9U (425 mm) - hloubka 280 mm - barva černá - plechové dveře s plexisklo výplní - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední vertikální lišty - dveřní zámek + 2 klíče Logistické parametry: -...

 

1 422 Kč bez DPH

 

1 721 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord Fiber Optic Patch Cables Multimode, OM1 FC/LC 62.5/125 , 1m - simplex

Opticord Fiber Optic Patch Cables Multimode, OM1 FC/LC 62.5/125 , 1m...

 

128 Kč bez DPH

 

155 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19" nástěnný rozvaděč 12U/600mm celoskleněné dveře rozebiratelný - černý

19" nástěnný rozvaděč OCRACK - černý - výška 12U (635 mm) - hloubka 600mm - barva černá - snadná výměna levé/pravé otevírání - nosnost 50kg Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava pro 1x stropní větrák 230V - dveřní...

 

2 450 Kč bez DPH

 

2 969 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

4.00  RP
     

 
 
 
 
Přenosný reproduktor Technaxx Mini MusicMan, baterie 600 mAh, černý

...

 

558 Kč bez DPH

 

675 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19" stojanový rozvaděč - skleněné dveře 42U 600x600 - černý

19' OCRACK OCC rozvaděč stojanovýOCC-42U-66S 42U/600x600 skleněné dveře - černý Popis produktu: - barva černá - odnímatelné boky zamykatelné - přední dveře prosklené - zadní dveře plechové Příslušenství: - sety montážní sada M6 - 1 police - 2 ventilátor

 

7 884 Kč bez DPH

 

9 540 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ 0,5m

Optický kabel duplexní SC-SC 09/125µ 0,5m...

 

68 Kč bez DPH

 

82 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ 0,5m

...

 

119 Kč bez DPH

 

144 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19" stojanový rozvaděč - skleněné dveře 42U 600x1000 - černý (ventilator, 2x polička)

42U/600x1000 skleněné dveře - černý ! Tento rozvaděč je dodáván v rozloženém stavu 19" OCRACK OCC rozvaděč stojanovýOCC-42U-61S 42U/600x1000 skleněné dveře Popis produktu: - nosnost 400kg - barva černá - odnímatelné boky zamykatelné - přední dveře...

 

9 081 Kč bez DPH

 

10 988 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

310

položek

15

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva: AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.