Opticord

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

408797

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

329

položek

16

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
19" napájecí panel ACAR S8/3m 8x220V-3m BK

Popis produktu: 19" rozvodný panel ACAR 8x230V-3m černý Rozvodný panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce rozvodného panelu: - výška 1,5U - přepěťová ochrana - 8 x 230V zásuvek - přívodní šňůra 3m...

 

455 Kč bez DPH

 

551 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 1m

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm...

 

143 Kč bez DPH

 

173 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-LC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

 

116 Kč bez DPH

 

140 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM,...

 

121 Kč bez DPH

 

146 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
10" napájecí panel OC 3x220V-2m PPO Black

10" napájecí panel OC 3x220V-2m PPO Black 10" napájecí panel OC 3x230V-2m PPO Black napájecí šňura - 1,8m 16A/250V bez přeptové ochrany s kytkou pro nechtěné...

 

319 Kč bez DPH

 

396 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

8.50  RP
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-6U-P-3 rozvaděč nástěnný 6U/300mm plechové dveře

- výška 6U (350 mm) - hloubka 300mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - plechové dveře (bez skleněné výplně) - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava pro...

 

1 195 Kč bez DPH

 

1 446 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-06U-4P rozvaděč nástěnný 6U/450mm plechové dveře

- výška 6U (350 mm) - hloubka 450mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - plechové dveře (bez skleněné výplně) - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava pro...

 

1 758 Kč bez DPH

 

2 127 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 5m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm...

 

188 Kč bez DPH

 

227 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 3m G657A

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM,...

 

180 Kč bez DPH

 

218 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 1m

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM,...

 

166 Kč bez DPH

 

201 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 3m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3...

 

158 Kč bez DPH

 

191 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 2...

 

146 Kč bez DPH

 

177 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení...

 

98 Kč bez DPH

 

119 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 09/125 5m G657A

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM,...

 

139 Kč bez DPH

 

168 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber Optic Patch Cord SC 62,5/125µ - 1m 0,9mm cable

Pigtail optického vlákna SC...

 

43 Kč bez DPH

 

51 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber Optic Patch Cord SC 9/125µ - 1m 0,9mm cable

optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - singlemode 09/125 - délka...

 

30 Kč bez DPH

 

36 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord Trubičková Ochrana Optického svaru 60mm

Trubičková ochrana optického sváru...

 

Kč bez DPH

 

Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM,...

 

113 Kč bez DPH

 

137 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber Optic Patch Cord SC 50/125µ - 1m 0,9mm cable

Pigtail optického vlákna SC...

 

36 Kč bez DPH

 

43 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 5m G657A

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM,...

 

193 Kč bez DPH

 

234 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX ST/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 2...

 

72 Kč bez DPH

 

87 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

329

položek

16

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2020 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.