Opticord

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

408797

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

319

položek

16

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Opticord SC-SC 62,5/125µ 1m

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm...

 

143 Kč bez DPH

 

173 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
19" napájecí panel ACAR S8/3m 8x220V-3m BK

Popis produktu: 19" rozvodný panel ACAR 8x230V-3m černý Rozvodný panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce rozvodného panelu: - výška 1,5U - přepěťová ochrana - 8 x 230V zásuvek - přívodní šňůra 3m...

 

413 Kč bez DPH

 

500 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ 3m

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM,...

 

187 Kč bez DPH

 

226 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC Optický patch cord 50/125 1m Duplex OM3

SC-SC Optický patch cord 50/125 1m Duplex OM3 LSZH Plášť...

 

134 Kč bez DPH

 

162 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 2m

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM,...

 

129 Kč bez DPH

 

156 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM,...

 

129 Kč bez DPH

 

156 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
19" napájecí panel ACAR 504WF/3m 5x220VBK

19" rozvodný panel ACAR 5x230V-3m černý Rozvodný panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce rozvodného panelu: - výška 1,5U - přepěťová ochrana - 5 x 230V zásuvek - přívodní šňůra 3m - barva...

 

468 Kč bez DPH

 

566 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
19” nástěnný rozvaděč 9U / 600mm celoskleněné dveře rozebíratelný - černý

Popis produktu: 19" nástěnný rozvaděč OCRACK -výška 9U (501 mm) - hloubka 600mm - barva černá - snadná výměna levé/pravé otevírání - nosnost 50kg Rozvaděč obsahuje: - přední vertikální lišty - příprava pro 1x stropní větrák 230V - dveřní...

 

2 087 Kč bez DPH

 

2 525 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Zámek Z10 na klíč k venkovním rozvaděčům

Zámek na klíč ke všem venkovním rozvaděčům OCRACK. Průměr zámku v místě, kde se vkládá do dveří - 19mm Velikost venkovní, krycí části - 28x39mm Doporučené příslušenství k rozvaděčům pod kódem: 9001, 9002, 9003, 9006, 9007, 9008, 9010, 9011, 9012,...

 

42 Kč bez DPH

 

51 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ 2m

>Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM,...

 

124 Kč bez DPH

 

150 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM,...

 

158 Kč bez DPH

 

191 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Polička s perforací 1U 280mm max.nosnost 25kg

Polička s perforací 1U 280mm max.nosnost...

 

243 Kč bez DPH

 

294 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
19" nástěnný rozvaděč 22U/600mm celoskleněné dveře rozebiratelný

19" nástěnný rozvaděč OCRACK - výška 22U (1082 mm) - hloubka 600mm - barva šedá - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední vertikální lišty - příprava pro 1x stropní větrák 230V - dveřní zámek + 2 klíče - sáček...

 

4 358 Kč bez DPH

 

5 273 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
19" nástěnný rozvaděč 6U/435mm

19" nástěnný rozvaděč - výška 6U (350 mm) - hloubka 450mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - skleněné dveře snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava pro...

 

1 705 Kč bez DPH

 

2 063 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
19" nástěnný rozvaděč 9U/435mm

19" nástěnný rozvaděč - výška 9U (485 mm) - hloubka 450mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - skleněné dveře - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava...

 

1 858 Kč bez DPH

 

2 248 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
19" nástěnný rozvaděč 12U/435mm

19" nástěnný rozvaděč - výška 12U (595 mm) - hloubka 450mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - skleněn dveře - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava...

 

1 979 Kč bez DPH

 

2 395 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
19" nástěnný rozvaděč 15U/435mm

19" nástěnný rozvaděč - výška 15U (805 mm) - hloubka 450mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - skleněné dveře - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava...

 

2 766 Kč bez DPH

 

3 347 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord Záslepka SC

Záslepka 1 konektoru SC do optické vany; Barva: černá; Materiál: plast; Rozměry: 21 x 11mm; Hmotnost výrobku:...

 

Kč bez DPH

 

Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
10" rozvaděč nástěnný 9U/280mm skleněné dveře

10" nástěnný rozvaděč OCRACK - výška 9U (425 mm) - hloubka 280 mm - barva šedá - plechové dveře s plexisklo výplní - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední vertikální lišty - dveřní zámek + 2 klíče Logistické parametry: -...

 

1 447 Kč bez DPH

 

1 751 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
10" rozvaděč nástěnný 12U/280mm skleněné dveře

10" nástěnný rozvaděč OCRACK - výška 12U (555 mm) - hloubka 280 mm - barva šedá - plechové dveře s plexisklo výplní - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední vertikální lišty - dveřní zámek + 2 klíče Logistické...

 

1 637 Kč bez DPH

 

1 981 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 62,5/125µ 2m

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM,...

 

179 Kč bez DPH

 

217 Kč včetně DPH
a všech poplatků
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

319

položek

16

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.