Optické kabely

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

553175

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

417

položek

20

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel Toslink TOS(M) - TOS(M), 2m

Optický audio kabel.; Konektory: TOS(M) - TOS(M); Kabel: POF; Délka: 2m; Barva: černá; Druh obalu: PE sáček; Hmotnost výrobku: 40g; Počet v prodejním balení: 1 /...

 

60 Kč bez DPH

 

73 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Qoltec speed Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3.0mm

Třída produktu: Konektor Typ konektoru: SC/UPC Verze konektoru:...

 

24 Kč bez DPH

 

29 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

220 Kč bez DPH

 

266 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

129 Kč bez DPH

 

156 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Patch cord FC/PC - SC/PC simplex 1m single mode, 9/125

 

86 Kč bez DPH

 

104 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Patch cord FC/PC - SC/PC simplex 2m single mode, 9/125

 

91 Kč bez DPH

 

110 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
OEM Kovový kryt pro RB150 a RB450

Kryt OEM CA/450 Základní desky RouterBoard jsou zpravidla dodávány samostatně a nejsou kompatibilní s běžnými skříněmi. Proto jsou k dostání specializované krabičky, šité přímo "na míru". Tento montážní box je určen pro RouterBoard RB150 a...

 

150 Kč bez DPH

 

182 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord nástěný optický rozvaděč

24x SC včetně kazet, uzamykatelný, rozměry:výška 250mm x délka 250mm x hloubka 60mm, barva...

 

640 Kč bez DPH

 

774 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord Trubičková Ochrana Optického svaru 60mm

Trubičková ochrana optického sváru...

 

Kč bez DPH

 

Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber Optic Patch Cord ST 50/125µ - 1m 0,9mm cable

STP dvojzásuvka nad omítku 45 st.- Cat 5e - zásuvka je určená pro montáž "na omítku" - 2 x RJ45 pod úhlem 45 stupňů - zářezové pole LSA - stíněné porty - cat.5e - barva...

 

97 Kč bez DPH

 

117 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord Záslepka SC

Záslepka 1 konektoru SC do optické vany; Barva: černá; Materiál: plast; Rozměry: 21 x 11mm; Hmotnost výrobku:...

 

Kč bez DPH

 

Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord Kotva pro Kabely 10-12mm samosvorná

Kotva pro Kabely 10-12mm...

 

117 Kč bez DPH

 

142 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

...

 

119 Kč bez DPH

 

144 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Obecně Typ síťového kabelu Twinaxiální kabel - SFF-8436/IEEE 802.3ae American Wire Gauge (AWG) 30 Charakteristiky Zapadající konektory Délka 3 m Konektivita Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(ů) (na druhé straně) 1 x SFP+ Různé Odpovídající...

 

1 108 Kč bez DPH

 

1 344 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
KABEL Toslink TOS(M) - TOS(M), 7.5m , black, GEMBIRD

Základní informace Typ kabelu audio Toslink (optical) zásuvky 2x samec TOSLINK (optical) Délka kabelu 7,5 m Ostatní informace Pozlacené konektory Ne Barva kabelu Černá Čistá hmotnost 0,1...

 

197 Kč bez DPH

 

238 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 1G SFP LC LX...

 

3 493 Kč bez DPH

 

4 228 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár)

MikroTik SFP+ modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10Gbit Pár obousměrných SFP+ 10G modulů pracujících s data rate až 10,3Gbps na vzdálenost až 10km. Součástí dodávky 1ks S+23LC10D modulu a 1ks S+32LC10D modulu. Kompatibilitní s RB2011LS,...

 

7 685 Kč bez DPH

 

9 299 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Spare RPS Cable for Cat 3K-E,

Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both...

 

2 805 Kč bez DPH

 

3 394 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 GBIC (AGM734)

Adds Gigabit Ethernet copper connectivity to XSM7224S and GSM7328FS Fits into standard SFP slots Drives Gigabit Ethernet up to 100m distances with CAT5E/CAT6 • 1000Base-T Gigabit Ethernet copper connectivity • RJ45 connector • Fits into the...

 

3 316 Kč bez DPH

 

4 012 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C...

 

243 Kč bez DPH

 

296 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , HP...

 

738 Kč bez DPH

 

895 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

417

položek

20

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2020 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.