Optické kabely

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

553175

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

417

položek

20

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel Toslink TOS(M) - TOS(M), 2m

Optický audio kabel.; Konektory: TOS(M) - TOS(M); Kabel: POF; Délka: 2m; Barva: černá; Druh obalu: PE sáček; Hmotnost výrobku: 40g; Počet v prodejním balení: 1 /...

 

59 Kč bez DPH

 

71 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Qoltec speed Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3.0mm

Třída produktu: Konektor Typ konektoru: SC/UPC Verze konektoru:...

 

24 Kč bez DPH

 

29 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

215 Kč bez DPH

 

260 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

127 Kč bez DPH

 

154 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Patch cord FC/PC - SC/PC simplex 1m single mode, 9/125

 

86 Kč bez DPH

 

104 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Patch cord FC/PC - SC/PC simplex 2m single mode, 9/125

 

91 Kč bez DPH

 

110 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber Optic Patch Cord ST 50/125µ - 1m 0,9mm cable

STP dvojzásuvka nad omítku 45 st.- Cat 5e - zásuvka je určená pro montáž "na omítku" - 2 x RJ45 pod úhlem 45 stupňů - zářezové pole LSA - stíněné porty - cat.5e - barva...

 

97 Kč bez DPH

 

117 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord nástěný optický rozvaděč

24x SC včetně kazet, uzamykatelný, rozměry:výška 250mm x délka 250mm x hloubka 60mm, barva...

 

640 Kč bez DPH

 

774 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-SX FIBER SFP AGM731F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-SX connectivity - Small...

 

4 127 Kč bez DPH

 

5 000 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear 1000Base-LX Fibre SFP GBIC Module

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-LX FIBER SFP AGM732F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-LX connectivity over...

 

8 688 Kč bez DPH

 

10 514 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Opticord Záslepka SC

Záslepka 1 konektoru SC do optické vany; Barva: černá; Materiál: plast; Rozměry: 21 x 11mm; Hmotnost výrobku:...

 

Kč bez DPH

 

Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord Kotva pro Kabely 10-12mm samosvorná

Kotva pro Kabely 10-12mm...

 

117 Kč bez DPH

 

142 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

...

 

119 Kč bez DPH

 

144 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Obecně Typ síťového kabelu Twinaxiální kabel - SFF-8436/IEEE 802.3ae American Wire Gauge (AWG) 30 Charakteristiky Zapadající konektory Délka 3 m Konektivita Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(ů) (na druhé straně) 1 x SFP+ Různé Odpovídající...

 

1 030 Kč bez DPH

 

1 250 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
KABEL Toslink TOS(M) - TOS(M), 7.5m , black, GEMBIRD

Základní informace Typ kabelu audio Toslink (optical) zásuvky 2x samec TOSLINK (optical) Délka kabelu 7,5 m Ostatní informace Pozlacené konektory Ne Barva kabelu Černá Čistá hmotnost 0,1...

 

180 Kč bez DPH

 

218 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Patch kabel 50/125 STpc/STpc MM OM3 1m duplex

Typ kabelu optického vlákna Počet optických vláken 2 ks Použití vnitřní Typ ochrany LSZH - Low Smoke Zero Halogen Vnitřní průměr vodiče 50...

 

131 Kč bez DPH

 

159 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Pigtail 9/125 SCpc SM OS1 1,5m

Typ konektoru 1 SC simplex Typ kabeláže pigtail Délka 1,5...

 

34 Kč bez DPH

 

41 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C...

 

243 Kč bez DPH

 

296 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5 m Best performance and link quality for your network. l Duplex cable l LSOH l Connector with ceramic ferrule l Cable diameter 3 mm l Single packed with...

 

189 Kč bez DPH

 

229 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
FO patch FC-FC 3m 9/125 duplex, LS0H

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode Specifikace vlákna: 9/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: FC / FC Broušení konektorů: PC /...

 

116 Kč bez DPH

 

140 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex

LC-SC Optický patch cord 09/125 1m...

 

59 Kč bez DPH

 

71 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

417

položek

20

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2020 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.