Optické kabely

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

553175

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

292

položek

14

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Qoltec speed Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3.0mm

Třída produktu: Konektor Typ konektoru: SC/UPC Verze konektoru:...

 

24 Kč bez DPH

 

29 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

214 Kč bez DPH

 

259 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1:...

 

126 Kč bez DPH

 

152 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Patch cord FC/PC - SC/PC simplex 1m single mode, 9/125

 

86 Kč bez DPH

 

104 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Patch cord FC/PC - SC/PC simplex 2m single mode, 9/125

 

90 Kč bez DPH

 

109 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Výprodej 

 

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber Optic Patch Cord ST 50/125µ - 1m 0,9mm cable

STP dvojzásuvka nad omítku 45 st.- Cat 5e - zásuvka je určená pro montáž "na omítku" - 2 x RJ45 pod úhlem 45 stupňů - zářezové pole LSA - stíněné porty - cat.5e - barva...

 

97 Kč bez DPH

 

186 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

57.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord nástěný optický rozvaděč

24x SC včetně kazet, uzamykatelný, rozměry:výška 250mm x délka 250mm x hloubka 60mm, barva...

 

465 Kč bez DPH

 

632 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

57.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-SX FIBER SFP AGM731F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-SX connectivity - Small...

 

4 094 Kč bez DPH

 

4 960 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

5.50  RP
     

 
 
 
 
Netgear 1000Base-LX Fibre SFP GBIC Module

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-LX FIBER SFP AGM732F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-LX connectivity over...

 

8 673 Kč bez DPH

 

10 496 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Opticord Záslepka SC

Záslepka 1 konektoru SC do optické vany; Barva: černá; Materiál: plast; Rozměry: 21 x 11mm; Hmotnost výrobku:...

 

Kč bez DPH

 

Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Opticord Kotva pro Kabely 10-12mm samosvorná

Kotva pro Kabely 10-12mm...

 

117 Kč bez DPH

 

142 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

...

 

117 Kč bez DPH

 

142 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Obecně Typ síťového kabelu Twinaxiální kabel - SFF-8436/IEEE 802.3ae American Wire Gauge (AWG) 30 Charakteristiky Zapadající konektory Délka 3 m Konektivita Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(ů) (na druhé straně) 1 x SFP+ Různé Odpovídající...

 

1 439 Kč bez DPH

 

1 745 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
KABEL Toslink TOS(M) - TOS(M), 7.5m , black, GEMBIRD

Základní informace Typ kabelu audio Toslink (optical) zásuvky 2x samec TOSLINK (optical) Délka kabelu 7,5 m Ostatní informace Pozlacené konektory Ne Barva kabelu Černá Čistá hmotnost 0,1...

 

167 Kč bez DPH

 

202 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 1G SFP LC LX...

 

3 350 Kč bez DPH

 

4 055 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Spare RPS Cable for Cat 3K-E,

Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both...

 

2 483 Kč bez DPH

 

3 004 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 GBIC (AGM734)

Adds Gigabit Ethernet copper connectivity to XSM7224S and GSM7328FS Fits into standard SFP slots Drives Gigabit Ethernet up to 100m distances with CAT5E/CAT6 • 1000Base-T Gigabit Ethernet copper connectivity • RJ45 connector • Fits into the...

 

3 219 Kč bez DPH

 

3 895 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C...

 

211 Kč bez DPH

 

257 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , HP...

 

660 Kč bez DPH

 

800 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5 m Best performance and link quality for your network. l Duplex cable l LSOH l Connector with ceramic ferrule l Cable diameter 3 mm l Single packed with...

 

189 Kč bez DPH

 

229 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
FO patch E2000/APC-FC 5m 9/125 duplex

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode Specifikace vlákna: 9/125 um Technologie sítě: duplex Konektory: E2000 / FC Broušení konektorů: APC /...

 

176 Kč bez DPH

 

213 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

292

položek

14

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.