Síťové prvky

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

599957

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

241

položek

12

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Zyxel GS1200-8, 8 Port Gigabit webmanaged Switch

Zyxel GS1200-8, 8 Port Gigabit webmanaged Switch Easy web management and set-up wizard This switch comes with a user-friendly web-based set-up wizard that walks you through setup, configuration and management—including configuration backups and...

 

741 Kč bez DPH

 

898 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel GS1100-16 16 port Gigabit Unmanaged Switch v2

ZyXEL GS1100-16-EU0102F Dostupné řešení pro připojení pracovních stanic gigabitovou rychlostí. Díky funkcím pro úsporu energie, gigabitovému Ethernetu a konstrukci bez ventilátoru nabízí switch snadnou konektivitu plug-and-play pro síťové aplikace...

 

1 383 Kč bez DPH

 

1 675 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel ES1100-8P, 8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 4x PoE (802.3af), Green (802.3az), Fanless, 19" rackmount

ES1100-8P-EU0102F Podrobné informace: Výhody Zelená síť ES1100-8P pamatuje na ochranu přírody a současně nabízí Ethernetové rychlosti 10/100M, které se stávají nutností pro síťové aplikace příští generace. Obsahuje úsporné funkce, které snižují...

 

1 613 Kč bez DPH

 

1 954 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop

5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP...

 

250 Kč bez DPH

 

304 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Vlnová délka ( 1310nm ) Konektor ( LC ) Přenosová...

 

3 556 Kč bez DPH

 

4 305 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel Education Centre Voucher

Universal Voucher for technical certification trainings (ZCNE) for registration via Education...

 

5 652 Kč bez DPH

 

6 841 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range

SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájecí...

 

2 573 Kč bez DPH

 

3 115 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-108S, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az

8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 4 QoS ports (2port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop · Plug-and-play, stylish design that fits home environments · Enjoy smooth multimedia streaming and gaming through QoS ports with...

 

544 Kč bez DPH

 

660 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

SFP10G-SR-ZZ0101F 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector Main features • Hot-Pluggable with maximum flexibility • Low power dissipation • Industry standard compliance • SFP Multi-Source Agreement (MSA)...

 

4 349 Kč bez DPH

 

5 264 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel SBG3300, Annex B VDSL2 /ADSL2+/GE multiple mode VPN gateway, 4GE LAN, 2 USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, 20 concurrent VPN

Annex B VDSL2 /ADSL2+/GE multiple mode VPN gateway, 4GE LAN, 2 USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, 20 concurrent VPN (IPSec/L2TP/PPTP) tunnels, ACL rules, SPI firewall, DDoS Robustní firewall a VPN pro bezpečnou obchodní komunikaci Multi-WAN připojení s...

 

5 262 Kč bez DPH

 

6 369 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel DAC10G-1M 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable

ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 1m DAC10G-1M SPECIFIKACE Délka kabelu * 1m Konektor 1 * SFP+ Konektor 2 * SFP+ Typ pohlaví * Samec/samec Povrchová úprava konektoru * měď Rychlost přenosu dat * 10000 Mbit/s Barva *...

 

2 090 Kč bez DPH

 

2 529 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Zyxel DAC10G-3M 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable

ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 3m DAC10G-3M SPECIFIKACE Délka kabelu * 3m Konektor 1 * SFP+ Konektor 2 * SFP+ Typ pohlaví * Samec/samec Povrchová úprava konektoru * měď Rychlost přenosu dat * 10000 Mbit/s Barva * černá Certifikace * TUV,...

 

3 333 Kč bez DPH

 

4 033 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Zyxel GS1900-8HP, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Pow

ZyXEL GS1900-8HP 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Power, 30W) - Power budget 70W, Easy set up wizard, fanless PŘEHLED ZyXEL GS1900 řady 8/16/24-port GbE Smarta řiditelný přepínač...

 

2 320 Kč bez DPH

 

2 809 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-8, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fa

ZyXEL GS1900-8 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless PŘEHLED ZyXEL GS1900 řady 8/16/24-port GbE Smarta řiditelný přepínač s rychlostí Gigabit a základními řídícími funkcemi...

 

1 360 Kč bez DPH

 

1 647 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-24, 26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless

24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount GbE porty 10/100/1000 Mbps Jednoduchá správa přes webové rozhraní Průvodce nastavením Pokročilé funkce pro spolehlivou síť...

 

2 649 Kč bez DPH

 

3 207 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel VES1724-56, 24-port VDSL2 Switch, 100Mbps/100Mbps over phone cable, AC input, AnnexA, Slave device P-870HN-51b

24-port Temperature-Hardened VDSL2 Box DSLAM Compliant with ITU-T G.993.2, G994.1 and G.997.1 The VES1724 conforms to G.993.2, G994.1 and G.997.1 to ensure the interoperability with standard-compliant VDSL CPE. Ultra high-speed transmission...

 

59 587 Kč bez DPH

 

72 102 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (G

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, plastic housing Prioritize Multimedia Streams for Optimized Video and Online Gaming Enjoyments The ZyXEL GS-105S 5-Port Desktop...

 

369 Kč bez DPH

 

448 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL VMG1312, VDSL2 Router, 4xLAN or 1x WAN + 3x LAN ports, 300Mbps WiFi 802.11n 2x2, 1x USB 2.0 (3G dongle backup/USB

VDSL2 Router, 4xLAN or 1x WAN + 3x LAN ports, 300Mbps WiFi 802.11n 2x2, 1x USB 2.0 (3G dongle backup/USB device sharing), WPS/WiFi button, Swithc On/Off button, Annex B Vysokorychlostní přístup k internetu VDSL2 Bezdrátový přístup...

 

1 306 Kč bez DPH

 

1 582 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL ZyWALL USG40 UTM BUN, Security Firewall, VPN: 10x IPSec/ 7x SSL (2 default ), 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN), 1x OP

Security UTM solution: Firewall, VPN: 10x IPSec/ 15x SSL (5 default), 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN), 1x OPT, 1x USB, Fanless, Wireless Controller for up to 18 (default 2) WAC6xxx/NWA3000-N/5000-N series of APs, included 1-year licenses of IDP, Antivir...

 

9 219 Kč bez DPH

 

11 157 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel ZyWALL USG40, Security Firewall, VPN: 10x IPSec/ 15x SSL (5 default), 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN), 1x OPT, 1x US

Security Firewall, VPN: 10x IPSec/ 15x SSL (5 default), 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN), 1x OPT, 1x USB, Fanless, Wireless Controller for up to 10 (default 2) WAC6xxx/NWA3000-N/5000-N series of APs, Optional: IDP, Antivir, Antispam, Content Filtering,...

 

7 421 Kč bez DPH

 

8 981 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel ZyWALL USG40W, Security Firewall, VPN: 10x IPSec/ 15x SSL (5 default), 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN, 2,4 GHz 802.11n (300Mb

Security Firewall, VPN: 10x IPSec/ 15x SSL (5 default), 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN, 2,4 GHz 802.11n (300Mbps)), 1x OPT, 1x USB, Fanless, Wireless Controller for up to 18 (default 2) WAC6xxx/NWA3000-N/5000-N series of APs, Optional: IDP, Antivir,...

 

8 502 Kč bez DPH

 

10 289 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

241

položek

12

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.