ZyXEL

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

434774

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

504

položek

24

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
ZyXEL ES-108A v3, 8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing

8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-108A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP...

 

371 Kč bez DPH

 

451 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), 19" rackmount

Řada switchů ZyXEL 1100 obsahuje nespravované gigabitové switche, které představují cenově dostupné řešení pro připojení pracovních stanic gigabitovými rychlostmi. Vzhledem k větší šířce pásma tak lze zajistit významné zvýšení výkonu. Krom toho jsou...

 

2 039 Kč bez DPH

 

2 469 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel NWD6505, Dual-Band Wireless AC600 USB Adapter, 802.11ac (150Mbps/2.4GHz+433Mbps/5GHz), back compatibility wi

Dual-Band Wireless AC600 USB Adapter, 802.11ac (150Mbps/2.4GHz+433Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, WPS button Technologie 802.11ac zpětně kompatibilní s 802.11 a/b/g/n s přenosovou rychlostí až 150 Mbps* v pásmu 2.4 GHz a 433 Mbps*...

 

491 Kč bez DPH

 

596 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel NWD6605, Dual-Band Wireless AC1200 USB Adapter, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility with 80

Dual-Band Wireless AC1200 USB Adapter, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, WPS button Technologie 802.11ac zpětně kompatibilní se standardy 802.11 a/b/g/n s rychlostí bezdrátového přenosu až 300 Mbps* v...

 

753 Kč bez DPH

 

913 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-105Sv2, 5-port 10 / 100 / 1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port ”High”, 2ports ”Middle”), 802.3a

ZyXEL GS-105S 5-Port Desktop Gigabit Ethernet přepínač pro média lze snadno připojit více zařízení k domácí mediální sítě v sálající-rychlé rychlosti Gigabit současně. Navíc, nově navr?ené QoS porty GS-105S umo?ňuje plynulé streamování videa a online...

 

375 Kč bez DPH

 

456 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel GS-108B, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop

8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umožňuje předcházet přetížení přenosové linky - Podpora...

 

608 Kč bez DPH

 

737 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájecí...

 

2 630 Kč bez DPH

 

3 184 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop

5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP...

 

252 Kč bez DPH

 

307 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel Education Centre Voucher

Universal Voucher for technical certification trainings (ZCNE) for registration via Education...

 

7 105 Kč bez DPH

 

8 599 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Vlnová délka ( 1310nm ) Konektor ( LC ) Přenosová...

 

3 631 Kč bez DPH

 

4 395 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range

SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájecí...

 

2 624 Kč bez DPH

 

3 177 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL ES1100-16P, 16-port 10/100Mbps Ethernet switch, 8x PoE (802.3af), Green (802.3az), 19" rackmount

ES1100-16P-EU0102F Podrobné informace: Zelená síť ES1100-16P pamatuje na ochranu přírody a současně nabízí Ethernetové rychlosti 10/100M, které se stávají nutností pro síťové aplikace příští generace. Obsahuje úsporné funkce, které snižují spotřebu...

 

4 819 Kč bez DPH

 

5 833 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel ES1100-8P, 8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 4x PoE (802.3af), Green (802.3az), Fanless, 19" rackmount

ES1100-8P-EU0102F Podrobné informace: Výhody Zelená síť ES1100-8P pamatuje na ochranu přírody a současně nabízí Ethernetové rychlosti 10/100M, které se stávají nutností pro síťové aplikace příští generace. Obsahuje úsporné funkce, které snižují...

 

2 644 Kč bez DPH

 

3 201 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-108S, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az

8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 4 QoS ports (2port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop · Plug-and-play, stylish design that fits home environments · Enjoy smooth multimedia streaming and gaming through QoS ports with...

 

553 Kč bez DPH

 

671 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL SFP10G-LR 10G SFP+ modul/ Wavelength 1310nm/ Longe range (10km)/ Double LC connector

SFP10G-LR-ZZ0101F Main features • Hot-Pluggable with maximum flexibility • Low power dissipation • Industry standard compliance • SFP Multi-Source Agreement (MSA) compliance • Compact size, high port...

 

8 781 Kč bez DPH

 

10 627 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

SFP10G-SR-ZZ0101F 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector Main features • Hot-Pluggable with maximum flexibility • Low power dissipation • Industry standard compliance • SFP Multi-Source Agreement (MSA)...

 

4 611 Kč bez DPH

 

5 581 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ZyXEL ANT3218, 5GHz 18dBi Directional Outdoor Antenna, 15° horizontal/15° vertical, N-type connector

5GHz 18dBi Directional Outdoor Antenna, 15° horizontal/15° vertical, N-type...

 

3 557 Kč bez DPH

 

4 304 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Zyxel WAP3205 v3, WAP3205, Wi-Fi 802.11n, 300Mbps, Access point 5-in-1 (A/P, Bridge, Repeater, WDS, Client) with 5dBi de

WAP3205, Wi-Fi 802.11n, 300Mbps, Access point 5-in-1 (A/P, Bridge, Repeater, WDS, Client) with 5dBi detachable antennas, WPS button, Wireless on/off button, LED light on/off button Multifunction Wireless Access Point Create, Connect or Extend a...

 

689 Kč bez DPH

 

836 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel NXC2500, Business Wireless LAN Controller, manage up to 64 APs (NWA5xxx/3xxx) with license upgrade (default 8APs), 6x Gigab

Business Wireless LAN Controller, manage up to 64 APs (NWA5xxx/3xxx) with license upgrade (default 8APs), 6x Gigabit 1000Bse-T ports, CAPWAP, Dynamic channel selection, AP planner Centralizované řízení až 64 přístupových bodů Software ZyXEL Wireless...

 

11 878 Kč bez DPH

 

14 374 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel SBG3300, Annex B VDSL2 /ADSL2+/GE multiple mode VPN gateway, 4GE LAN, 2 USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, 20 concurrent VPN

Annex B VDSL2 /ADSL2+/GE multiple mode VPN gateway, 4GE LAN, 2 USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, 20 concurrent VPN (IPSec/L2TP/PPTP) tunnels, ACL rules, SPI firewall, DDoS Robustní firewall a VPN pro bezpečnou obchodní komunikaci Multi-WAN připojení s...

 

5 165 Kč bez DPH

 

6 251 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Zyxel DAC10G-1M 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable

ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 1m DAC10G-1M SPECIFIKACE Délka kabelu * 1m Konektor 1 * SFP+ Konektor 2 * SFP+ Typ pohlaví * Samec/samec Povrchová úprava konektoru * měď Rychlost přenosu dat * 10000 Mbit/s Barva *...

 

2 172 Kč bez DPH

 

2 628 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

504

položek

24

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2020 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.