CISCO

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

627384

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1492

položek

72

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Bracket, wall mount Precision 60 Cam

Hlavní specifikace Popis výrobku Cisco setavení držáku fotoaparátu Typ výrobku Setavení držáku fotoaparátu Umístění/montáž Montáž na stěnu Navrženo pro TelePresence Precision 60 Rozšířená specifikace Obecně Typ výrobku Setavení držáku...

 

3 810 Kč bez DPH

 

4 610 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco...

 

325 Kč bez DPH

 

395 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst Plus C2960+24LC-L 24 10/100 + 2 GB/SFP PoE 123W LAN Base Image

Cisco WS-C2960+24LC-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený Podpora MIB • Ano QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45...

 

29 152 Kč bez DPH

 

35 276 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Catalyst 9200L 24-port PoE+, 4 x 1G, Network Essentials

Typ zařízení Přepínač - 24 porty - L3 - stohovatelný Provedení skříně Lze montovat do rozvaděče Subtyp Gigabit Ethernet Porty 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink) Power Over Ethernet (PoE) PoE+ Dostupné napájení PoE 740...

 

20 660 Kč bez DPH

 

25 000 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
CBS350 Managed 24-port GE, 4x10G SFP+

Hlavní specifikace Popis výrobku Cisco Business 350 Series CBS350-24T-4X - přepínač - 24 porty - řízený - Lze montovat do rozvaděče Typ zařízení Přepínač - 24 porty - L3 - řízený - stohovatelný Provedení skříně Lze montovat do...

 

14 010 Kč bez DPH

 

16 954 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
CBS350 Managed 8-port GE, Full PoE, Ext PS, 2x1G Combo

Cisco Business CBS350-8FP-E-2G-EU Spravovatelný switch nabízející 8 portů RJ-45, 2 combo porty SFP/RJ-45 pro uplink a PoE budget 120 W. Přepínací kapacita switche je 20 Gbps a rychlost směrování činí 14,88 Mpps. Snadná správa a nasazení ...

 

6 694 Kč bez DPH

 

8 102 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco Aironet 1832 802.11ac Wave 2, 3x3:2SS, Int Ant, E Reg Domain

Cisco Aironet 1832I - Bezdrátový access point - 802.11ac (draft 5.0) - 802.11a/b/g/n/ac (draft 5.0) - Duální pásmo Popis výrobku Cisco Aironet 1832I - bezdrátový access point Typ zařízení Bezdrátový access point Tvar Externí - do interiéru...

 

7 580 Kč bez DPH

 

9 178 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
Catalyst 2960L 24 port GigE, 4 x 1G SFP, LAN Lite

Cisco Catalyst 2960L-24TS-LL - přepínač - 24 porty - řízený - desktop,Lze montovat do rozvaděče Typ zařízení Přepínač - 24 porty - řízený Provedení skříně Desktop,Lze montovat do rozvaděče Subtyp Gigabit Ethernet Porty 24 x 10/100/1000 + 4 x...

 

10 535 Kč bez DPH

 

12 749 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco SG250-08 8-Port Gigabit Smart Switch, PoE+ (8 ports, 45W)

Popis Řada Cisco 250 je novou generací cenově dostupných, inteligentních switchů, které kombinují výkon sítě a spolehlivost s hlavními funkcemi správy sítě. Tyto rozšiřitelné přepínače Fast Ethernetu nebo Gigabitového Ethernetu poskytují základní...

 

3 830 Kč bez DPH

 

4 636 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco RV345P Dual WAN Gigabit VPN Router REFRESH

Cisco -RF (REFRESH) je program, který nabízí opravené produkty a produkty z kvartálových rotací, které mají stejnou funkcionalitu, záruku, podporu a servis jako zcela nový...

 

6 675 Kč bez DPH

 

8 079 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SX550X-16FT 8x 10 GE copper + 8x 10 GE SFP+ plus 1x GE OOB management

SX550X-16FT 8x10 GE copper ports 8x10 GE SFP+ 8x 10 GE copper + 8x 10 GE SFP+ plus 1x GE OOB management Odkaz na web výrobce (data sheet):...

 

49 389 Kč bez DPH

 

59 763 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Bussiness switch CBS250-8P-E-2G

S Cisco Business 250 Series Smart Switches můžete dosáhnout podnikového výkonu a zabezpečení sítě, aniž byste museli platit za pokročilé síťové funkce, které nebudete používat. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení...

 

4 631 Kč bez DPH

 

5 605 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SPA501G - IP telefon, 8 linek, PoE, bez LCD

Základní telefon SPA501G - použití pro oblasti kde je vyžadován telefon se základními potřebami jako jsou vstupní haly, lobby, veřejná prostranství a jiné. - 8 linek - papírová etiketa - napájení PoE (bez napájecího zdroje, dodáván jako samostatné...

 

1 609 Kč bez DPH

 

1 949 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Single módové vlákno (SM) Aplikace • 1000BASE-LH Vzdálenost • Do 40 km Vlnová délka (Wavelength) • 1310 nm Konektor(y) •...

 

4 068 Kč bez DPH

 

4 924 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco IP Phone power transformer for the 89/9900 phone series

The Cisco CP-PWR-CUBE-4= provides power to your Cisco 8800 or 9900 series IP phones and expansion modules when Power over Ethernet will not be used. Does not include country specific power cord. Universal voltage, suitable for use worldwide. Note:...

 

672 Kč bez DPH

 

817 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km Single-mode fiber 1000BASE-LX LC konektor Distance Up to 10 km Wavelenght 1310...

 

4 180 Kč bez DPH

 

5 060 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SPA303 SIP 3-line VOIP telefon , LCD displej

Cenově dostupný, spolehlivý a snadno použitelný IP telefon s černobílým LCD displejem, 3 nezávislými hlasovými linkami, 2-portovým 100 Mbit switchem (možnost připojení PC a telefonu na jednu Ethernet linku) apodporou SIP nebo SPCP. Dodáván včetně...

 

1 365 Kč bez DPH

 

1 656 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco SF500-48P 48-port PoE 10/100 Stackable Managed Switch with GB Uplinks, PoE 375W

• 48 10/100 PoE ports • 4 Gigabit Ethernet (2 combo* Gigabit Ethernet + 2 1GE/5GE SFP) Záruka Limitovaná doživotní záruka (záruka platí do konce výroby modelu + pak platí 5 let na doreklamaci) s NBD Cisco výměnou. Oficiální podmínky záruky...

 

18 236 Kč bez DPH

 

22 068 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco SF500-48 48-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks

• 48 10/100 ports • 4 Gigabit Ethernet (2 combo* Gigabit Ethernet + 2 1GE/5GE SFP) Záruka Limitovaná doživotní záruka (záruka platí do konce výroby modelu + pak platí 5 let na doreklamaci) s NBD Cisco výměnou. Oficiální podmínky záruky...

 

8 527 Kč bez DPH

 

10 320 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE, 4x 1G SFP, LAN Base

Cisco WS-C2960X-24TS-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports...

 

17 933 Kč bez DPH

 

21 701 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base

Cisco WS-C2960X-48LPS-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports...

 

111 037 Kč bez DPH

 

134 357 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1492

položek

72

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.