CISCO

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

627384

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1404

položek

67

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Cisco CBS110-16PP-EU 16-port GE Unmanaged Switch, 8x PoE

Cisco Business CBS110-16PP-EU Unmanaged PoE switch nabízející 16 portů GbE RJ-45 a napájecí PoE budget 64 W (8 portů). Přepínací kapacita switche je 32 Gbps a rychlost směrování činí 23,8 Mpps. Unmanaged - bez správy/managementu...

 

3 711 Kč bez DPH

 

4 492 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
Cisco SFP-H10GB-CU1M= 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter REFRESH

Cisco -RF (REFRESH) je program, který nabízí opravené produkty a produkty z kvartálových rotací, které mají stejnou funkcionalitu, záruku, podporu a servis jako zcela nový produkt. Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter Hmotnost a rozměry: 1...

 

880 Kč bez DPH

 

1 065 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.10  RP
     

 
 
 
 
Cisco SF350-48MP 48-port 10/100 POE Managed Switch, PoE+ 740W/48 ports

Popis Řada Cisco 350 je součást síťových řešení Cisco Small Business, je cenově dostupná série managovatelných switchů, které poskytují spolehlivý základ pro podnikovou síť. Tyto přepínače poskytují funkce, které potřebujete pro zlepšení dostupnosti...

 

18 630 Kč bez DPH

 

22 544 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SF300-08 8-port 10/100 Managed Switch REFRESH

Cisco -RF (REFRESH) je program, který nabízí opravené produkty a produkty z kvartálových rotací, které mají stejnou funkcionalitu, záruku, podporu a servis jako zcela nový produkt FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • BOOTP...

 

1 498 Kč bez DPH

 

1 814 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
8x 10/100/1000 Ethernet ports, 2x 1G SFP and RJ-45 combo uplinks

Cisco Catalyst 1000-8T-2G-L - přepínač - 8 porty - řízený - Lze montovat do rozvaděče Typ zařízení: Přepínač - 8 porty - řízený Provedení skříně: Lze montovat do rozvaděče Subtyp: Gigabit Ethernet Porty: 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP...

 

5 588 Kč bez DPH

 

6 763 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Bussiness switch CBS250-48P-4G

S Cisco Business 250 Series Smart Switches můžete dosáhnout podnikového výkonu a zabezpečení sítě, aniž byste museli platit za pokročilé síťové funkce, které nebudete používat. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení...

 

16 680 Kč bez DPH

 

20 185 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Single módové vlákno (SM) Aplikace • 1000BASE-LH Vzdálenost • Do 40 km Vlnová délka (Wavelength) • 1310 nm Konektor(y) •...

 

3 822 Kč bez DPH

 

4 626 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Power Cord, 250Vac 16A, Europe

* Další charakteristikyTyp výstupního spojení: CEE 7/7Výstupní spojení:...

 

857 Kč bez DPH

 

1 037 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Spare IP Phone power transformer for the 7900 phone series

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

1 254 Kč bez DPH

 

1 521 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Handset cord for 7900 series phones

Cisco - Kabel sluchátka - pro IP Phone 7910, 7940, 7960 Popis výrobku Cisco kabel sluchátka Kabel Kabel sluchátka Zahrnuté množství 1 Lokalizace Angličtina Navrženo pro IP Phone 7910, 7940, 7960...

 

74 Kč bez DPH

 

90 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Spare RPS2300 Cable for Devices other than E-Series Switches

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

2 932 Kč bez DPH

 

3 550 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco IP Phone power transformer for the 89/9900 phone series

The Cisco CP-PWR-CUBE-4= provides power to your Cisco 8800 or 9900 series IP phones and expansion modules when Power over Ethernet will not be used. Does not include country specific power cord. Universal voltage, suitable for use worldwide. Note:...

 

647 Kč bez DPH

 

787 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cat 4948 IP Base Upg Lic f LAN Base IOS

* LicencePočet licencí: 1...

 

28 597 Kč bez DPH

 

34 602 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
10 ft LOW LOSS CABLE ASSEMBLY W/N CONNECTORS

* Další charakteristikyTechnické vlastnosti: 0.9 bB (2.4GHz)1.5 bB...

 

2 701 Kč bez DPH

 

3 268 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SPA303 SIP 3-line VOIP telefon , LCD displej

Cenově dostupný, spolehlivý a snadno použitelný IP telefon s černobílým LCD displejem, 3 nezávislými hlasovými linkami, 2-portovým 100 Mbit switchem (možnost připojení PC a telefonu na jednu Ethernet linku) apodporou SIP nebo SPCP. Dodáván včetně...

 

1 126 Kč bez DPH

 

1 366 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco SF500-48P 48-port PoE 10/100 Stackable Managed Switch with GB Uplinks, PoE 375W

• 48 10/100 PoE ports • 4 Gigabit Ethernet (2 combo* Gigabit Ethernet + 2 1GE/5GE SFP) Záruka Limitovaná doživotní záruka (záruka platí do konce výroby modelu + pak platí 5 let na doreklamaci) s NBD Cisco výměnou. Oficiální podmínky záruky...

 

23 476 Kč bez DPH

 

28 408 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SF500-48 48-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks

• 48 10/100 ports • 4 Gigabit Ethernet (2 combo* Gigabit Ethernet + 2 1GE/5GE SFP) Záruka Limitovaná doživotní záruka (záruka platí do konce výroby modelu + pak platí 5 let na doreklamaci) s NBD Cisco výměnou. Oficiální podmínky záruky...

 

10 978 Kč bez DPH

 

13 285 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector 1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber Only The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX...

 

4 805 Kč bez DPH

 

5 816 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 1 m 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Cisco Catalyst...

 

1 040 Kč bez DPH

 

1 260 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Obecně Typ síťového kabelu Twinaxiální kabel - SFF-8436/IEEE 802.3ae American Wire Gauge (AWG) 30 Charakteristiky Zapadající konektory Délka 3 m Konektivita Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(ů) (na druhé straně) 1 x SFP+ Různé Odpovídající...

 

1 416 Kč bez DPH

 

1 717 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE, PoE 370W,4x 1G SFP, LAN Base

Cisco WS-C2960X-24PS-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports...

 

23 791 Kč bez DPH

 

28 789 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1404

položek

67

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.