CISCO

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

627384

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1835

položek

88

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T Cisco NEXUS OEM

 

2 256 Kč bez DPH

 

2 732 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
CBS250 Smart 48-port GE, Partial PoE, 4x1G SFP

Hlavní specifikace Popis výrobku Cisco Business 250 Series 250-48PP-4G - přepínač - 48 porty - inteligentní - Lze montovat do rozvaděče Typ zařízení Přepínač - 48 porty - L3 - inteligentní Provedení skříně Lze montovat do rozvaděče Subtyp Gigabit...

 

15 515 Kč bez DPH

 

18 775 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 9200L-STACK-KIT=

...

 

17 712 Kč bez DPH

 

21 433 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Bussiness switch CBS350-16XTS-EU

Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce...

 

44 356 Kč bez DPH

 

53 673 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco Bussiness switch CBS350-24XT-EU

Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce...

 

58 286 Kč bez DPH

 

70 528 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Catalyst C1300-24T-4X

C1300-24T-4X 24 x 1G 4 x 10G SFP+ Data only Stackable up to 8 units Fanless Internal Layer 2 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), advanced threat protection, IPv6 first-hop security, quality of service (QoS), sFlow, dynamic...

 

16 791 Kč bez DPH

 

20 319 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 10G ,Network Essentials

Typ zařízení Přepínač - 48 porty - L3 - stohovatelný Provedení skříně Lze montovat do rozvaděče Subtyp Gigabit Ethernet Porty 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) Výkon Dočasná kapacita šířky pásma:80 Gbps Přepojovací kapacita:176...

 

61 232 Kč bez DPH

 

74 093 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials

Typ zařízení Přepínač - 48 porty - L3 - řízený Provedení skříně Lze montovat do rozvaděče Subtyp Gigabit Ethernet Porty 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10 Gigabit SFP+ Power Over Ethernet (PoE) PoE+ Výkon Dočasná kapacita šířky pásma:80...

 

61 743 Kč bez DPH

 

74 711 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco Bussiness switch CBS350-24T-4G

Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce...

 

9 444 Kč bez DPH

 

11 429 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
CBS110 Unmanaged 5-port GE, Desktop, Ext PS

Cisco Business CBS110-5T-D-EU Unmanaged switch nabízející 5 portů GbE RJ-45. Přepínací kapacita switche je 10 Gbps a rychlost směrování činí 7,4 Mpps. Unmanaged - bez správy/managementu (Plug-and-Play) Head-of-line (HOL) blokování Quality...

 

753 Kč bez DPH

 

913 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Catalyst C1200-24T-4G

24 x 1G 4 x 1G SFP Data only Fanless Internal Layer 2 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), access control list (ACL), quality of service (QoS), IPv4/IPv6 static routing On-device UI, Cisco Business Dashboard and mobile...

 

5 509 Kč bez DPH

 

6 668 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-FE-100FX= 100BASE-FX SFP for FE port

Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC - až 2 km - 1310 nm - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560,...

 

5 764 Kč bez DPH

 

6 974 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Spare IP Phone power transformer for the 7900 phone series

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

1 628 Kč bez DPH

 

1 974 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km Single-mode fiber 1000BASE-LX LC konektor Distance Up to 10 km Wavelenght 1310...

 

5 110 Kč bez DPH

 

6 185 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Power Cord, 250Vac 16A, Europe

* Další charakteristikyTyp výstupního spojení: CEE 7/7Výstupní spojení:...

 

1 107 Kč bez DPH

 

1 339 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector 1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber Only The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX...

 

6 075 Kč bez DPH

 

7 353 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Obecně Typ síťového kabelu Twinaxiální kabel - SFF-8436/IEEE 802.3ae American Wire Gauge (AWG) 30 Charakteristiky Zapadající konektory Délka 3 m Konektivita Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(ů) (na druhé straně) 1 x SFP+ Různé Odpovídající...

 

1 334 Kč bez DPH

 

1 618 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

3.20  RP
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional

Cisco...

 

6 465 Kč bez DPH

 

7 825 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco Aironet Antena 2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., Black RP-TNC

Single black dipole antenna with an RP-TNC connector. The antenna provides indoor omnidirectional coverage and is designed for use in the 2400-2500 MHz frequency band. It has a 90-degree articulation radius. It can be used with all radios that utilize...

 

851 Kč bez DPH

 

1 030 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)

The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF,...

 

46 009 Kč bez DPH

 

55 673 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 
Cisco AIR-PWRINJ5 Power Injector (802.3af) for AP 1600, 2600 and 3600 w/o mod

The Cisco Aironet Power Injector provides both power and data to a connected Cisco Aironet Access Point. The device serves the following functions: •It provides Category 5 or better Ethernet media to the access point. •It uses wires in an...

 

2 029 Kč bez DPH

 

2 457 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.70  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1835

položek

88

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2024 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.