CARE PACK, Záruky, Podpora

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

40500571

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

15793

položek

753

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
HP MS WS2016 CAL 5 USR licence

...

 

3 299 Kč bez DPH

 

3 992 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE 4TB SAS 12G Midline 7.2K LFF (3.5in) LP 1yr Wty Digitally Signed Firmware HDD

...

 

6 636 Kč bez DPH

 

8 030 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE 2TB SAS 12G Midline 7.2K LFF (3.5in) LP 1yr Wty Digitally Signed Firmware HDD

...

 

3 953 Kč bez DPH

 

4 783 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Differentiator 1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF, for use with selected Aruba switches Product dimensions (H x W x D) 0.6 x 2.2 x 0.5 in Weight 0.1...

 

3 286 Kč bez DPH

 

3 978 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

Aruba 10G SFP+ na SFP+ *10G SFP + až SFP + přímé připojení měděného kabelu, 7m, pro použití s vybranými přepínači...

 

3 672 Kč bez DPH

 

4 443 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

Aruba 10G SFP+ na SFP+ *10G SFP + až SFP + přímé připojení měděného kabelu, 3m, pro použití s vybranými přepínači...

 

2 711 Kč bez DPH

 

3 280 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

Aruba 10G SFP+ na SFP+ *10G SFP + až SFP + přímé připojení měděného kabelu, 1m, pro použití s vybranými přepínači Aruba *Rozměry výrobku (V x Š x H): 12 x 12 x 0,5 in *Hmotnost: 0,2...

 

1 547 Kč bez DPH

 

1 872 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP Cpe 2y Nbd+DMR DesignJet Z6-44 1 roll HWS

...

 

11 087 Kč bez DPH

 

13 415 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP CPe 1y PW Nbd laserjet Pro MFP M428 M429 M329 SVC

...

 

1 595 Kč bez DPH

 

1 930 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP CPe 2y PW Nbd PageWide Pro 477 HW Supp

...

 

6 091 Kč bez DPH

 

7 370 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE 2Y PW TC Ess SO 3640 48T Sys SVC

...

 

72 031 Kč bez DPH

 

87 158 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE 3 Year Foundation Care Next Business Day Microserver Gen10 Plus Service

...

 

3 295 Kč bez DPH

 

3 987 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE 1Y PW TC Bas DL360 Gen9 SVC

...

 

18 958 Kč bez DPH

 

22 939 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE servicepac, HPE 3y 24x7 BL660c Gen9 FC SVC

HPE 3y 24x7 BL660c Gen9 FC SVC Popis výrobku HPE Foundation Care 24x7 Service - prodloužená dohoda o službách - 3 let - na místě Typ Prodloužená dohoda o službách Obsažený servis Náhradní díly a práce Umístění Na místě Období trvání smlouvy...

 

60 526 Kč bez DPH

 

73 236 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE servicepac, HPE 5y 24x7 BL660c Gen9 FC SVC

HPE 5y 24x7 BL660c Gen9 FC SVC Popis výrobku HPE Foundation Care 24x7 Service - prodloužená dohoda o službách - 5 let - na místě Typ Prodloužená dohoda o službách Obsažený servis Náhradní díly a práce Umístění Na místě Období trvání smlouvy...

 

141 530 Kč bez DPH

 

171 251 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE servicepac, HPE 5y 24x7 DL380 Gen9 w/OV ProCare SVC

HPE 5y 24x7 DL380 Gen9 w/OV ProCare SVC Popis výrobku HPE 4-Hour 24x7 Proactive Care Service - prodloužená dohoda o službách - 5 let - na místě Typ Prodloužená dohoda o službách Obsažený servis Náhradní díly a práce Umístění Na místě Období...

 

190 943 Kč bez DPH

 

231 041 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE servicepac, HPE 5y CTR ML110 Gen9 FC Service

Popis výrobku HPE Foundation Care Call-To-Repair Service - prodloužená dohoda o službách - 5 let - na místě Typ Prodloužená dohoda o službách Obsažený servis Náhradní díly a práce Umístění Na místě Období trvání smlouvy 5 let Čas potřebný k...

 

45 735 Kč bez DPH

 

55 339 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE servicepac, HPE 3y CTR DL360 Gen9 w/OV PC SVC

Služba HP Proactive Care kombinuje rozšířenou reaktivní podporu a proaktivní činnosti. Reaktivní část služby je spojením podpory hardwaru a softwaru,kterou dále rozšiřuje o službu Collaborative Support. Míru kritičnosti si určuje zákazník sám....

 

108 149 Kč bez DPH

 

130 860 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE servicepac, HPE 3y 24x7 DL560 Gen9 FC Service

HPE 3y 24x7 DL560 Gen9 FC Service Popis výrobku HPE Foundation Care 24x7 Service - prodloužená dohoda o službách - 3 let - na místě Typ Prodloužená dohoda o službách Obsažený servis Náhradní díly a práce Umístění Na místě Období trvání...

 

41 323 Kč bez DPH

 

50 001 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE servicepac, HPE 3y 24x7 DL560 Gen9 PC Service

HPE 3y 24x7 DL560 Gen9 PC Service Popis výrobku HPE 4-Hour 24x7 Proactive Care Service - prodloužená dohoda o službách - 3 let - na místě Typ Prodloužená dohoda o službách Obsažený servis Náhradní díly a práce Umístění Na místě Období...

 

134 552 Kč bez DPH

 

162 808 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HPE servicepac, HPE 5y 24x7 DL580 Gen9 ProCare Service

Popis výrobku HPE 4-Hour 24x7 Proactive Care Service - prodloužená dohoda o službách - 5 let - na místě Typ Prodloužená dohoda o službách Obsažený servis Náhradní díly a práce Umístění Na místě Období trvání smlouvy 5 let Doba odezvy 4...

 

318 637 Kč bez DPH

 

385 551 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

15793

položek

753

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva:
Ochrana proti robotům: + =
AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2021 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.