Linksys

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

409655

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

58

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
LINKSYS PA100-EU Power Supply for Linksys VoIP Products 5V/2A

Originální napájecí zdroj Cisco/Linksys +5V / max. 2A Pro VOIP telefonní přístroje SPA9xx, SPA5xx, SPA2102, PAP2T průměr konektoru vnější 5,4 / vnitřní 2,9 mm / délka konektoru 7 mm (měřeno posuvným měřidlem - průměr vnitřního kolíku v zásuvce může...

 

159 Kč bez DPH

 

194 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys 8-port Desktop Gigabit PoE Switch

LINKSYS SWITCH LGS108P 8-Port Desktop Gigabit PoE Switch OVERVIEW • Wired connection speed up to 1000 Mbps • 8 Gigabit Ethernet auto-sensing ports • Quality of Service (QoS) traffic prioritization • Power over Ethernet (PoE) support • Easy plug &...

 

1 691 Kč bez DPH

 

2 048 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys USB3GIG-EJ USB3.0 GIGABIT Ethernet Adapter

Rozhraní USB Rychlost...

 

358 Kč bez DPH

 

435 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys EA6350-EJ Smart WiFi AC 1200 router, USB3

OVERVIEW * Easy setup * Best-in-class security * 24/7 award-winning customer support * 1 year hardware limited warranty; 90 day complimentary assisted support (includes only technical phone support and live online chat support). Linksys online support...

 

2 296 Kč bez DPH

 

2 780 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys WRT1900ACS-EU,Ultra Smart Wi-Fi Router

Linksys WRT1900ACS Dual-Band Wi-Fi Router with Ultra-Fast 1.6 GHz CPU Engineered with an upgraded CPU and double the memory capacity of the WRT1900AC to deliver superior wired and Wi-Fi performance for today’s connected home. TECHNICAL SPECS ...

 

5 279 Kč bez DPH

 

6 389 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys Module, SFP, 1000base-LX

Key Features: 1000base-LX: 1 Gbps, up to 10 km, for SMF optical fiber Transmitter: FP Laser Wavelength: 1310 nm Optical Power (dBm): -9 ~ -3 Receiver: PIN-TIA Sensitivity...

 

2 661 Kč bez DPH

 

3 222 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys VELOP AC4400 Whole Home Wi-Fi 2-pack - WHW0302

Tri-Band Wi-Fi mesh system provides 100% Wi-Fi throughout your home.* Wi-Fi that sets you free. GUIDED SETUP Fast and easy setup using Linksys App on iOS and Android devices. TRI-BAND TECHNOLOGY Three bands that deliver the fastest combined...

 

6 886 Kč bez DPH

 

8 332 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
LINKSYS Wireless Access Point Router w/ 4-Port Switch 802.11g, Linux

WRT54GL je určen pro domácnosti nebo kanceláře. Protože kombinuje rychlý 10/100Mbit switch, WiFi AP a kvalitní router s firewallem, jeho nejběžnější použití bude připojení domácí nebo firemní sítě(a to i bezdrátové) k síti Internet. Wireless-G zvýšil...

 

1 069 Kč bez DPH

 

1 295 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco VPN Router RV042, 4xLAN 10/100 + 2xWAN

FUNKCE • Firewall protection • switching • DMZ port • routing • NAT support • VPN support • PAT support • load balancing • VLAN support • Stateful Packet Inspection (SPI) • content filtering • IPv6 support • Quality of Service (QoS) TECHNICKÉ...

 

2 470 Kč bez DPH

 

2 991 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco-Linksys MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Single módové vlákno (SM) Aplikace • 1000BASE-LH Vzdálenost • Do 40 km Vlnová délka (Wavelength) • 1310 nm Konektor(y) •...

 

3 998 Kč bez DPH

 

4 839 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco-Linksys MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Multi módové vlákno (MM) Aplikace • 1000BASE-SX Vzdálenost • Do 550 m Vlnová délka (Wavelength) • 850 nm Konektor(y) •...

 

2 004 Kč bez DPH

 

2 427 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco-Linksys MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

SPECIFIKACE Médium • Metalická kabeláž kategorie 5e Aplikace • 1000BASE-T Vzdálenost • Do 100 m Konektor(y) •...

 

2 051 Kč bez DPH

 

2 484 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys E1200-EE WiFi-N Router 4x 100Mbit

Wireless-N router with wireless transfer speeds of up to 300 Mbps Reliable range with MIMO antenna technology Four Ethernet ports to connect wired devices Setup in few easy steps with Cisco Connect Bands: 2.4 GHz Transmit / receive: 2 x 2 Antennas: 2...

 

418 Kč bez DPH

 

508 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys E2500-EE Advanced Dual Band WiFi-N Router 4x 100Mbit

Advanced Wireless-N router with wireless transfer speeds up to 300 + 300 Mbps Four Ethernet ports to connect wired devices Simultaneous Dual-Band to maximize throughput and help avoid network interference Setup in few easy steps with Cisco...

 

696 Kč bez DPH

 

844 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys SE2800 8-Port Gigabit Ethernet Switch

Tech Specs Model: Linksys SE2800 Standards: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab Gigabit Ports x speed: 8 x 10/100/1000 Power Saving: Cable connected detection, cable length detection Setup: None required Key Features Wired connection...

 

696 Kč bez DPH

 

844 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys E900-EE Wireless-N WiFi-N Router 4x 100Mbit

Základní model mezi WiFi N Linksys routery, ryclost až 300Mbit, 4xLAN port pro připojení kabelových zařízení a 1x WAN port. 2x2 antény (MIMO) interní, nelze připojit externí anténu. Model Linksys E900 Technology Wireless-N Bands 2.4...

 

464 Kč bez DPH

 

563 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys 5-port Desktop Gigabit Switch

LINKSYS SWITCH LGS105 5-Port Desktop Gigabit Switch OVERVIEW • Wired connection speed up to 1000 Mbps • 5 Gigabit Ethernet auto-sensing ports • Power-saving features • Easy plug & play connection OVERVIEW Model: • LGS105 Standards: • IEEE 802.3,...

 

549 Kč bez DPH

 

666 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys 24-port Desktop Gigabit PoE Switch

LINKSYS SWITCH LGS124P 24-Port Desktop Gigabit PoE Switch OVERVIEW • Wired connection speed up to 1000 Mbps • 24 Gigabit Ethernet auto-sensing ports • Quality of Service (QoS) traffic prioritization • Power over Ethernet (PoE) support • Easy plug &...

 

4 228 Kč bez DPH

 

5 118 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Linksys USB AC600 MU-MIMO Adapter

Upgrades Windows®-based PCs to Next-Gen AC Wi-Fi, MU-MIMO. Learn More Easy plug-and-play operation Selectable dual Wi-Fi bands MU-MIMO Latest Wireless-AC technology for simultaneously streaming and gaming on multiple devices. ULTIMATE SPEED...

 

944 Kč bez DPH

 

1 144 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
LINKSYS VELOP VLP0101 AC1200 1PK

Chytrý systém Linksys Velop VLP0101 AC1200 se hodí do každé domácnosti, kde vytvoří silnou dvoupásmovou Wi-Fi síť bez nutnosti složitých kabelových instalací. Kompaktní rozměry a čistý design vám rozhodně ostudu na polici neudělá, spíše pravý opak....

 

2 525 Kč bez DPH

 

3 057 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
LINKSYS VELOP VLP0103 AC3600 3PK

Chytrý systém Linksys Velop VLP0103 AC3600 se hodí do každé domácnosti, kde vytvoří silnou dvoupásmovou Wi-Fi síť bez nutnosti složitých kabelových instalací. Kompaktní rozměry a čistý design vám rozhodně ostudu na polici neudělá, spíše pravý opak....

 

6 427 Kč bez DPH

 

7 778 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

58

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva: AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2019 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo

Info o cookiesK provozování našeho webu eshop.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.